Matējošs tonālais krēms ar kopjošu iedarbību un SPF25 no Pharmaceris!

D7C58CBD-3503-4C41-AADE-DC120EDF4E3A

Pharmaceris F līnija piedāvā 2 veidu tonālos krēmus – INTENSIVE COVERAGE (par to vairāk lasi te – Tonālais krēms ar KOPJOŠU iedarbību no Pharmaceris) un MATTIFYING FLUID, ar kuru iepazīstos šoreiz! Uzreiz saku – abi ir ļoti labi! Vislielākais pluss par to, ka Pharmacerim ir izdevies savienot divas lietas – labu make up efektu, ko sagaidam no tonālā krēma + KOPJOŠU un ādai draudzīgu sastāvu! 

Šodien gan centīšos nesalīdzināt 🙂 jo abi tonālie krēmi ir diezgan atšķirīgi un ar atšķirīgiem mērķiem. INTENSIVE COVERAGE piemērots visiem ādas tipiem, vairāk domāts, lai izlīdzinātu ādas toni, maskētu nepilnības. Savukārt MATTIFYING FLUID – vairāk tieši taukainai/jaukta tipa ādai, maskēs poras, izlīdzinās arī ādas tekstūru un kontrolēs spīdumu.

MATTIFYING FLUID matējošs tonālais krēms ar SPF 25

F1E38F66-3531-4119-96A1-A423DD4153D5

Ieteicams normālai, kombinētai un taukainai ādai, novērš spīdumu, maskē pūtītes, paplašinātas poras. Sastāvdaļu komplekss regulē tauku dziedzeru darbību, samazina pārmērīgu spīdumu un citas nepilnības. Inovatīvā Pore-Diminish formula stiprina kolagēna šķiedras un ievērojami samazina poras. Spāņu apelsīna ekstrakts un antibakteriālo aģentu (biotīns, diždaža ekstrakts, cinks) komplekss mazina aknes radītos ādas bojājumus. Izlīdzina ādas toni, noslēpj nepilnības, bet nerada maskas efektu. 

Tonālais krēms pieejams 2 toņos – NATURAL un TANNED, es izmēģnāju NATURAL versiju!

Piekritīsi – apraksts ir daudzsološs, vai ne? 🙂 Un – tas ļoti labi raksturo šo tonālo krēmu! Mani pārsteidza tā vieglā un foršā konsistence, jo pierasts, ka matējošie tonālie krēmi mēdz būs biezi un smagi. Šis uz ādas klājas ļoti labi, to viegli izlīdzināt, tas pielāgojas ādai un tiešām nerada maskas efektu. Man tas ir ļoti svarīgi – lai āda jūtas viegli un labi, var elpot, vienlaikus, lai klājums ir perfekts un viss, kas nevajadzīgs, no acīm noslēpts 🙂 Es tonālo krēmu lietoju katru dienu, tādēļ cenšos izvēlēties tādu, kas ādai ir draudzīgs un kopjošs, lai poras netiktu aizsprostotas un ādas izskats ilgtermiņā UZLABOJAS, nevis kļūst sliktāks. Un šis jaukums no Pharmaceris ir laba izvēle! 🙂

Šis tonālais krēms jūtami kontrolē ādas spīdumu, par to pluss. Un – labi maskē poras, kas ir otra svarīgā lieta! Ak jā – un, PROTAMS, super ir tas, ka šis tonālais krēms satur arī SPF25! Par toni – es lietoju toni NATURAL, kas man atbilst ļoti labi, BET es neesmu ļoti gaiša ādas toņa īpašniece. Tamdēļ domāju, ka, ja standartā izvēlies light, ivory tipa tonālos krēmus, tad šis, iespējams, varētu būt par tumšu, jo pieejami vien 2 toņi, no kuriem NATURAL ir gaišākais… bet viss, protams, ir mēģināšanas jautājums! 🙂 Kopumā – man patika, noteikti iesaku, ja esi laba KOPJOŠA un ādai vērtīga tonālā krēma meklējumos!

Šis un citi Pharmaceris produkti nopērkami labākajās aptiekās visā Latvijā!

 


Viena doma par “Matējošs tonālais krēms ar kopjošu iedarbību un SPF25 no Pharmaceris!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s