SuperFruit līnija no Beaute Pacifique – radīta skaistas ādas ilgākai saglabāšanai!

E5939B80-5D70-461C-A5E3-0F7549036A4F

Beaute Pacifique – es ar visām četrām PAR šo zīmolu 🙂 Tas ir, bija un būs viens no man pašiem mīļākajiem ādas kopšanas zīmoliem, par kuriem, liekot roku uz sirds, varu teikt – REKOMENDĒJU un par 99.9% varu apgalvot – TEV PATIKS! 🙂 Vairāk par manu iepazīšanos ar Beaute Pacifique, kas notika jau pirms vairāk, nekā 3(!) gadiem, lasi te – Beauté Pacifique – kosmētika, kas sniedz REDZAMU rezultātu! Bet šoreiz iepazīstos ar Beaute Pacifique produktu līniju, kas paredzēta JAUNĀM ādām, lai tās saglabātu skaistas pēc iespējas ilgāk – SuperFruit! 

Super Fruit micelārais ūdens (160ml, 23Eur)

68389A7B-0F7A-4637-AFB3-12C7697B1469

Maigs, viegls, attīrošs. Interesants sastāvs, jo šis micelārais ūdens bagātināts ar ekstraktiem no bērza, brūklenēm, lācenēm un smiltsērkšķiem. Līdz ar to – āda tiek ne vien attīrīta un mitrināta, bet arī saņem virkni vitamīnu un antioksidantu. Man patika. Lai gan pēc būtības neesmu liela micelāro ūdeņu fane, šis ir labs atklājums. Es gan to vairāk uztveru kā toniku, ar kuru palutināt ādu pēc tās notīrīšanas ar attīrošo līdzekli + ūdeni. Tas sniedz ādai izteiktu mitrinošo efektu un jauki palīdz normalizēt toni.

Super Fruit mitrinošs sprejs sejai (50ml, 30Eur)

F01ECDF9-69E5-4181-9625-E6FEB3C03B62

Par šo jaukumu esmu jau stāstījusi iepriekš. Ar to iepazinos jau pasen – pirms vairāk kā gada! UN pats jaukākais – manas domas nav mainījušās, tātad – ir vērts izmēģināt 🙂 Vairāk lasi te – Beauté Pacifique SUPERFRUIT izsmidzinošs mitrinošais līdzeklis ādai – ko tas dod?

Super Fruit dienas krēms visiem ādas tipiem (50ml, 39Eur)

82E0E441-82A6-4D46-9EED-85B15AB14001

Dienas krēms, kas īpaši radīts jaunām sievietēm. Tam ir mitrinošas un ādu stiprinošas īpašības, lai saglabātu to jauneklīgu, veselīgu un mirdzošu. Krēms ierobežo pirmo krunciņu, mīmikas līniju un pigmentācijas veidošanos. Bagātināts ar ekstraktiem no brūklenēm, zaļās tējas un ābeļu lapām, kā arī papildināts ar trīs dažādiem papildus biomimetiskiem peptīdiem. Pateicoties krēmā esošajai augstai antioksidantu koncentrācijai, tas aizargā ādas šūnas, optimizē ādas atjaunošanās procesus, paaugstina ādas mitruma līmeni, izlīdzina ādas toni un mazina apsārtumus.

Jā, man patika – viegls, patīkamas, krēmīgas, taču uz ādas “kūstošas” konsistences sejas krēms, kas ātri iesūcas un tūlītēji mitrina ādu, atjauno/uzlabo tās komfortu. Pluss par to, ka krēms nerada spīdumu un jauki palīdz izlīdzināt/normalizēt ādas toni, noņem apsārtumu. BET, ir arī bet. Tā kā esmu ļoti labi pazīstama ar Beaute Pacifique produktu sortimentu un esmu izmēģinājusi vairumu no tiem, varu teikt – šis krēms nevar pārspēt tādus Beaute Pacifique super-produktus kā Paradoxe dienas krēmu vai Defy Damage A vitamīna serumu 🙂 Līdz ar to – jā, man patīk un šo krēmu rekomendēju pamēģināt jaunām meitenēm ar “labu” ādu, bet, ja tev ir 30+ un ādai vajag ko vairāk (kā piemēram, man, jo zinu, kas ir pigmentācijas problēmas, kuperoza, apsārtusi āda + tā ir kombinēta ar visām no tā izrietošajām sekām), tad labāk raudzīties citu Beaute Pacifique bundžiņu virzienā!

Super Fruit nakts krēms (50ml, 67Eur)

EA7B65CD-6F21-4CA5-A281-5948B7A8958E

Radīts jaunām sievietēm. Efektīvs nakts krēms pirmajām mīmikas līnijām, krunciņām. Bagātināts ar ekstraktiem no brūklenēm un zaļās tējas, ļoti augstās koncentrācijās, šis krēms aizsargā ādas šūnas un veicina jaunu šūnu veidošanās procesu. Īpašā formula paaugstina ādas spējas sevi atjaunot, kā rezultātā āda saglabā savu izturību un jauneklīgi spēcīgo struktūru ievērojami ilgāk. Krēms paaugstina mitruma līmeni ādā, izlīdzina nevienmērīgu toni, samazina apsārtumu, pigmentācijas problēmas.

Šis manas simpātijas iekaroja ātri – jau pēc pirmās/otrās nakts! Kā es to sapratu? Pēc pasaulē vienkāršākā veida – paskatos no rīta spogulī un ir divi varianti – man patīk vai nepatīk tas, ko tur redzu 🙂 Un, jā – man patīk! Krēms izteikti izlīdzina ādu, dziļi mitrina un padara to tādu elastīgu, it kā “atsperīgāku”. Uzteicama ir tā spēja izlīdzināt nevienmērīgu toni, pateicoties apsārtuma samazināšanai. Man, kā kuperozas un uz apsārtumu tendētas ādas īpašniecei, tas ir ļoti būtiski. Kas attiecas uz pigmetācijas plankumiem – vēl vasara rit pilnā sparā, par krēma spēju iedarboties uz tiem spriedīšu vēlākā rudenī. Šobrīd varu teikt – man patīk, BET vai šis nakts krēms spēs “pārsist” tādus man ļoti mīļus sabiedrotos kā Super3 Bosster vai Paradoxe nakts krēms, nez nez… 🙂 Un atkal – ja esi jaunas un pašas par sevi “labas” sejas ādas īpašniece, droši – šis varētu būt ideālais krēms tieši tev, lai saglabātu savas ādas skaistumu cik ilgi vien iespējams! 🙂

Šos un citus Beaute Pacifique produktus meklē labākajās aptiekās, veikalos Douglas un www.douglas.lv, kā arī www.bepa.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s