Anesi URBAN Blue Defense sērija – radīta Pilsētniecēm!

IMG_2446

Šī ir mana pirmā iepazīšanās ar profesionālās kosmētikas zīmolu no Spānijas – ANESI! ANESI LAB INSTITUTE kosmētisko līdzekļu klāsts ir veidots ar nanomolekulāra izmēra biotehnoloģiju sastāvdaļām, kas bagātinātas ar botāniskām un augu izcelsmes sastāvdaļām. Un Anesi ir jaunums – URBAN BlueDefense sērija. Tā ir speciāla izstrādāta ādas mitrināšanai, atjaunošanai un trīskāršai aizsardzībai pret jebkādu foto un vides piesārņojumu, kas sevišķi aktuāls, dzīvojot pilsētvidē! Testējam! 🙂

Īsumā par ANESI

ANESI ir viens no DRV,S.A. grupas zīmoliem, kas piedāvā tieši sejas un ķermeņa ādas kopšanas produktus. DRV,S.A. vēsture mērāma nu jau 40 gados, tā pārstāv vairākus labi zināmus profesionālās kosmētikas zīmolus gan Spānijā, gan visā pasaulē!

ANESI vislabāk raksturo 4 lietas – uzticamība, jo zīmolam ir liela pieredze kosmētikas industrijā, tas pārstāvēts gan Eiropā, gan citur pasaulē (Amerikā, Austrālijā, Ķīnā u.c.) un tam ir augstākās kvalitātes standarti. Inovācijas, jo Anesi produktos ir dziļas iedarbības, efektīvas sastāvdaļas, tie radīti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas kosmētikas industrijā. Attīstība – jo ar Anesi produktiem strādā labākie profesionāļi visā pasaulē. Un ērtums lietošanā, jo Anesi produkti piemēroti kā profesionāļiem, gan lietošanai mājas apstākļos, tie kombinējami viens ar otru u.tml.

JAUNUMS – Anesi URBAN BlueDefense sērija

Anesi URBAN BlueDefense nodrošina trīskāršu aizsardzību pret visām ārējām ietekmēm, kas bojā ādu:

  • GAISA PIESĀRŅOJUMS – autotransporta izplūdes gāzu, tabakas kurtuvju dūmi, smagie metālu un vides netīrumi rada divus piesārņojumu veidus: Troposfēras vai zemes līmeņa ozons un PM2,5 DAĻIŅAS, kas ir 20 reizes mazākas par porām, un tādēļ tās viegli iekļūst ādā, šūnu līmenī radot ģenētiskus iekaisuma rakstura bojājumus, piemēram, dermatīts vai fotonovecošanās.
  • GAISMAS PIESĀRŅOJUMS – zilo gaismu, ko sauc arī par HEV (High Energy Visible – augstas enerģijas redzamā gaisma), ir gaismas veids, ko izstaro tādas elektroniskās ierīces, kā viedtālruņi, planšetes, datori, televizori, kā arī LED vai luminiscences apgaismojums. Pārmērīgā šo gaismas emisijas veidu ietekmē notiek reaktīvā skābekļa daļiņu uzkrāšanās keratinocītos, un pasliktinās ādas stāvoklis.
  • UVA UN UVB STARI – pārmērīga saules starojuma ietekme arī ir ļoti kaitīga ādai un pasliktina tās stāvokli, ja tā ir pakļauta pilsētvides piesārņojumam.

ANESI LAB INSTITUTE URBAN BlueDefense līnijas mērķi ir šādi:

  • Attīrīt ādu un to bagātināt ar skābekli, atbrīvojot to no piesārņojuma daļiņām, kas uzkrājušās ādas virsmā, un nepieļaut to iekļūšanu porās.
  • Pastiprināt un atjaunot dabisko ādas barjeru, kas ir pirmā aizsardzības līnija cīņa ar vides piesārņojuma faktoriem.
  • Aizsargāt ādu no (HEV) zilās gaismas starojuma, kurš rada nevēlamas sekas ilgstošā elektronisko ierīču lietošanas laikā, ar jaunākajām aktīvajām sastāvdaļām.
  • Aizsargāt ādu pret gāzēm un smagajiem metāliem, kas viegli iekļūst ādā un veidot plēvi vai vairogu, kas tiem neļauj palikt uz ādas virsmas.
  • Atjaunot audus, kas ir bojāti ar vides un gaismas piesārņojumu, oksidēšanās reakcijām šūnu līmenī, atjaunošanai izmantojot visus dabīgas izcelsmes sastāvdaļas, kas ir biotehnoloģiski apstrādātas, un sniedz labāku absorbēšanu un efektivitāti.

Nu tad – iepazīstos! 🙂

URBAN BlueDefense serums (30ml)

IMG_2436

Koncentrēts aizsardzības serums ir pastiprināts ar aktīvajām sastāvdaļām, kas atjauno un aizsargā ādu no dažādām negatīvajām vides ietekmēm, kas, dzīvojot pilsētā, apdraud ādu. Iekļauta galvenā aktīvā sastāvdaļa, kas darbojas kā vairogs, kas aizsargā pret piesārņojumu un smalkām daļiņām no PM 2,5. Bagātināts ar dzērveņu cilmes šūnām aizsardzībai pret fotonovecošanos un ādas atjaunošanai; Algaktiv® Zen, kas cīnās pret oksidatīvu stresu, ir apvienots ar hialuronskābi, kas veido starojošu, detoksificētu ādu ar daudz vairāk izlīdzinātām krunciņām. Katru vakaru vai ik dienas uzklāt uz tīras sejas un kakla pirms URBAN BlueDefense krēma uzklāšanas.

Pabiezas konsistences, taču uz ādas “kūstošs” serums, kas samērā ātri iesūcas ādā, padarot to maigu un zīdainu. Patīkams, viegls un neuzmācīgs aromāts. Labi mitrina ādu un atjauno tās komforta sajūtu. Uzlabo ādas elastību, mazina sīkās krunciņas un mīmikas rieviņas. Kas attiecas uz ādas aizsardzību pret ārējām ietekmēm – to grūti izmērīt un novērtēt. Tas, ko var sajust lietojot – sejas āda ir mazāk jutīga, šķiet izturīgāka, piemēram, pret saules stariem (kas aktuāli tagad, vasarā), šķiet, ka uzlabojies tonis un kopskats. Tātad – darbojas! 🙂

URBAN BlueDefense krēms (50ml)

IMG_2440

Kopjošs un mitrinošs aizsardzības pret novecošanos līdzeklis ar ekskluzīvu kakao peptīdu, kas aizsargā pret HEV gaismu, ko izstaro portatīvie datori, planšetes, mobilie tālruņi un LED gaismas. Iekļauta biomimetiska plēvīte, kas apvienota ar Pronalen Bioprotect un kopīgi darbojas kā vides piesārņojuma repelenti, kas aizsardzībai pret UVA/UVB ietekmi ir pastiprināti ar SPF 20. Uzklāt uz sejas un kakla pēc URBAN BlueDefense seruma uzklāšanas.

Biezāks pēc kosnsistences, ja salīdzinu ar serumu, taču – visas nelaimes sākas no salīdzināšanas, vai ne? 🙂 Uz ādas uzklāts, krēms iesūcas labi, neatstāj taukainu vai lipīgu sajūtu – par to pluss! Ar SPF 20, tātad ideāls vasarai. Lietojot kopā ar serumu, āda tiek labi mitrināta. Tā izlīdzinās un tiek it kā piepildīta, kļūst elastīgāka. Man patīk, ka āda ir mazāk jutīga un mazāk apsārtusi – tātad aizsardzība strādā. Tonis ir labāks un līdz ar to arī kopskats kļūst patīkamāks 🙂 Kopumā – forši!

Šos un citus Anesi produktus meklē http://www.procosmetics.lv!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s