Intensīvā un nostiprinošā 7 dienu kūre sejai no Lavera Naturkosmetik!

268B609B-D6BF-4222-B30C-B149C63DC2ED

No Lavera Naturkosmetik man bijuši vairāki jauki atradumi. Visvairāk priecē tīrie produktu sastāvi, kas ir arī eko sertificēti un, protams, ļoti saprātīgās cenas! Šoreiz iepazinos ar kādu jaunumu Lavera Green Lift sērijā – ampulām intensīvai sejas ādas kopšanas kūrei! Tās ļoooti pārsteidza un iepriecināja, noteikti IESAKU!

Lavera nostiprinoša intensīvā 2 fāžu kūre sejas ādai ar Green Lift kompleksu un trīskāršas iedarbības hialuronskābi (7x1ml, 13.50 Eur)

82F6D368-B923-4FF7-A8B3-91BD3554AB79

Ar liftinga efektu. Stimulē kalogēna izstrādi. Unikālais Green Lift komplekss no ekskluzīvām aktīvajām sastāvdaļām un edelveisa šūnu ekstraktu stimulē kalogēna veidošanos ādā. Kā rezultātā, āda kļūst daudz elastīgāka un krunciņas acīmredzami samazinās. Karandža eļļa – padara ādu mīkstu un gludu. Hialuronskābe – mitrina un izlīdzina grumbiņas.

Šīs ampulas paredzētas sākot no ~30-35 gadiem un uz augšu. Man ir 32 un, lai gan nesūdzot par grumbām un izteiktām ādas novecošanās pazīmēm, reizēm gribās kaut ko, kas izskatu tā sakot “sapurina”. Esmu divu mazu bērnu mamma, ikdiena paiet diezgan aktīvi un sev laika ne vienmēr paliek tik, cik vēlētos. Protams, ka tas viss atstāj pēdas arī sejas ādas izskatā.

Sākotnēji uz šīm ampulām skatījos ne gluži ar skepsi, bet domāju – nu ko gan TĀDU tās spēs dod. Pietika izmēģināt pirmo vakaru, kad burtiski iemīlējos! 🙂 Ampulu divfāžu produkta tekstūra, to sajaucot, ir šķietami eļļaina, taču uzklājot uz ādas, tā kļūst samtaina. Ātri iesūcas ādā un sniedz burvīgu sajūtu! Tūlītēja dziļa mitrināšana, komforts un jau uzreiz āda izskatās labāk. Taču īsto rezultātu redzu ik rītu – sejas āda ir atpūtusies, gluda, samtaina un mirdzoša. Pēc nedēļas – daudz gludāka un vienmērīgāka kā tekstūra, tā tonis! Burvīgi! Un patiesībā arī pārsteidzoši, ņemot vērā, ka šis ir tiešām dabisks kosmētikas produkts – cik daudz tas spēj sniegt!

Man gan ar vienu nedēļu, kāds ir šo ampulu kurss, šķita “par īsu”, tādēļ plānoju kursu pagarināt vismaz par nedēļu. 🙂 Gribas šo sevis lutināšanas sajūtu, kas ir teju vai mana ik vakara meditācija, paildzināt! 🙂

Šos un citus Lavera Naturkosmetik produktus meklē mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s