Latvijā radīts, HOMEOPĀTISKĀS kosmētikas zīmols INEX® Cosmetics – iepazīstos!

BF6EFA99-B2E4-422E-A8E4-EDD5B2F87681

Viss jaunais kosmētikas nozarē mani vienmēr interesējis + ļoti cienu un atbalstu mūsu pašu, vietējos ražotājus! Un tādēļ arī viens jauns iepazīšanās stāsts! Ar INEX® Cosmetics – Latvijā radītu, absolūti inovatīvu kosmētikas zīmolu, kas patiesi PĀRSTEIDZA!

Par INEX® Cosmetics

Stāsta Agnese Irbe, INEX Cosmetics dibinātāja: “Manuprāt ādas kopšana ir daudz dziļāks process, kā mēs to esam uzlūkojuši līdz šim. Skaidrs, ka mēs nevaram pilnvērtīgi rūpēties par ādu tikai smērējot ārīgi krēmu uz ādas virskārtiņas. Ādas veidošanās, problēmas vai veselība sakas organisma iekšienē. Tā aizsākās meklējumi pēc veida, kā rūpēties par ādu holistiski – no iekšienes un ārienes vienlaikus.

Ir zināms, ka homeopātija efektīvi tiek galā ar dažādām ādas problēmām. Homeopātija kā empātiska būtne spēj ieiet mūsu ķermenī un atrast blokādes, tās atraisīt un likt tām strādāt, ļaujot ķermenim pašam rast spēku reģenerācijai, atveseļoties vai spēcināties. Homeopātija kā instruments mūsu holistiskajā pieejā bija tieši tas, ko meklējām- tā spēj stimulēt mūsu pašu iekšējo spēku, kas liek mūsu šūnām darboties, piesaistīt skābekli vai sintezēt kolagēnu. Homeopātisko preparātu mērķis nav organismu papildus materiāli bagātināt, tieši pretēji – atbrīvot ķermeņa impulsus un nodrošināt dabīgu organismu atjaunošanos.

Mēs izstrādājām trīs veidu homeopātiskas pērles ādas kopšanai ar homeopātijas potencēm, kuru uzdevums ir rūpēties par ādu un stimulēt mūsu šūnas no iekšienes. Pērļu sastāvs ir identisks attiecīgā krēma sastāvam, kuru lietojam no ārienes.”

Protams, šādu produktu izstrāde nebūtu iedomājama bez uzticamu speciālistu piesaistes. Ārste-homeopāte ar 30 gadu pieredzi Inguna Vecvagare ir INEX produktu formulu veidotāja: “Izstrādājot produktus, mana misija bija, lai tie pildītu solīto. Ja tas ir mitrinošs krēms, galvenais uzdevums ir piesaistīt skābekli. Balstoties uz to, ko spēj nodrošināt konkrētu augu īpašības, tiek sakombinēta formula ar mērķi panākt pēc iespējas labāku efektu. Mūsu šūnas ir gudras un lieliski spēj atjaunoties pašas, tām tikai jābūt veselām, un mums ir jādod enerģijas lādiņš, lai tās nepagurst. Tāds arī ir šīs kosmētikas mērķis – nekā lieka, tikai tas, kas nepieciešams.

Attiecībā uz homeopātiskajām pērlēm skaistumam – tam visam ir pamatojums. Krēms sniedz lokālu iedarbību caur ādu, darbojoties virskārtā, savukārt pērles iekšķīgi darbojas šūnu līmenī. Savā dziļākajā būtībā tas ir medikaments, kas iedarbojas uz ādas veselību. Ja āda ir sausa, šāda pieeja palīdz problēmu risināt. Kad simptomi ir likvidēti, nav nepieciešamības turpināt tās lietot.

Vairāk uzzini – www.inexcosmetics.com

***

Man bija tā iespēja iepazīties ar INEX Cosmetics produktiem ādas mitrināšanai – absolūti nepieciešamiem un ideāliem vasaras periodam! Izmēģināju mitrinošās pērles + krēmu!

INEX Moisturize mitrinošās pērles (32.69 Eur)

717CFBD4-BC11-46F3-913D-DB0E31019399

INEX Moisturize mitrinošās pērles uztura bagātinātājs. Ādas veselībai un mitrināšanai. Virdžīnijas burvjlazda atbalsta fizioloģisko darbību pret ādas novecošanos. Sastāvā esošā alveja palīdz uzturēt ādu un ādas epitēlija slāni veselīgu. Alveja mitrina un samazina ādas sausumu, kā arī uztur ādu skaistu un veicina tās reģenerācijas procesu. Virdžīnijas burvjlazda dod pienesumu vispārīgai labsajūtai un rūpējas par ādas aizsardzību no UV staru un brīvo radikāļu izraisītiem oksidatīviem bojājumiem, pasargā ādu no UV staru iedarbības. Kliņģerīte pasargā ādu pret iekaisumu, palīdz ķermenim pārvarēt stresu un slodzi, novērš ar vecumu saistītas izmaiņas. Holistiskam ādas kopšanas rituālam pērles ieteicams lietot kopā ar DEEP Moisturize mitrinošo krēmu vai eliksīru.

086E4A48-3423-48B4-8648-B456637C2EAD

Viens iepakojums paredzēts mēnesi ilgai lietošanai. Tā arī darīju – lietoju šīs pērles veselu mēnesi, pa vienai dienā! Mazas, saldenas bumbiņas, ērtas lietošanai un garšīgas 🙂 Rezultātu sāku manīt palēnām, kādā trešajā nedēļā. Tas, ko es jūtu pēc mēnesi ilga kursa šīm pērlēm + dziļi mitrinošajam krēmam – āda kļūst spēcīgāka un veselīgāka. Man tā ir izteikti jutīga, tas ir samazinājies! Parasti vasaras periodā mana āda arī stipri ietekmējas no saules – veidojas pigmentācijas problēmas u.tml. Protams, lietoju arī saules aizsargkrēmus, bet esmu pārliecināta, ka arī šīm pērlēm ir nopelns tajā, ka šovasar āda izskatās un jūtās daudz labāk. Un vēl – arī izsitumi un dažādi iekaisuma procesi uz ādas ir izteikti samazinājušies! Par to liels prieks!

DEEP Moisturize dziļi mitrinošs krēms (44.99 Eur)

87894C62-6345-4C14-91E8-8504FC477F66

Krēms dziļi mitrina ādu, uzlabo ādas elastību un mazina savilktas ādas sajūtu. Krēma sastāvā esošās homeopātijas potences – ALOE D1, ALOE D6, CALENDULA D1, HAMAMELIS D6, PLANTAGO D1, stimulē ādas iedzimto spēju atjaunoties. Alveja ādas kopšanā izmantota jau izsenis un joprojām tās vērtība pieaug. Auga bioaktīvais sastāvs izteikti mitrina un mīkstina, piešķirot ādai starojošu izskatu. Klīnisko pētījumu rezultāti apstiprina, ka alveja dziedē ādas ievainojumus un mazina kairinājumu – apsārtumu un ādas iekaisuma reakcijas. Tā ir spēcīgs antioksidants, kas pasargā ādu no kaitīgo brīvo radikāļu veidošanās. Alvejai piemīt ādas elastību atjaunojošas īpašības, stimulējot kolagēna un elastīna sintēzi organismā, vizuāli samazinot novecošanās pazīmes un smalkās līnijas. Ceļteka satur virkni polisaharīdu, kas intensīvi mitrina un rūpējas par sausu ādu, lipīdus – kas spēcina ādas aizsargbarjeru, tai ir pierādītas ādu dziedējošas un nomierinošas īpašības. Kliņģerītes bioaktīvo vielu kompleksam ir nomierinoša, pretiekaisuma, antiseptiska un imūnsistēmu stimulējoša iedarbība. Kliņģerīte satur virkni polifenolu un flavonīdu, kam piemīt spēcīga antioksidatīva iedarbība un spēja mazināt ādas novecošanās pazīmes. Burvjulazdai raksturīga ādu kondicionējoša un savelkoša iedarbība. To izmanto arī ādas iekaisuma mazināšanā, ko izraisa akne un ekzēma. Krēma aktīvo vielu sastāvs radīts, lai vielas iekļūtu ādas dziļākajos slāņos un stimulētu iedzimto ādas spēju atjaunoties. Lietojot krēmu kopā ar mitrinošajām pērlēm, tiks nodrošināta holistiska ikdienas ādas kopšana no organisma iekšienes un ārienes.

Krēms ar bagātīgu, bet uz ādas kūstošu tekstūru. Ar neitrālu aromātu. Patīkams lietošanā, nav smags, labi iesūcas. Ideāls arī vasarai. Man ĻOTI patika, sevišķi kā nakts krēms. Kopā ar dziļi mitrinošajām pērlēm šis krēms mēneša laikā ir redzami un jūtami uzlabojis manas ādas izskatu un stāvokli – tā kļuvusi gludāka, vienmērīgāka, elastīgāka. Spēcīgāka, nav vairs tik jutīga, mazāk reaģē uz apkārtējās vides kairinātājiem. Labāk uzņem arī saules starus, mazāk problēmu ar pigmentāciju u.tml. Āda izskatās veselīgāka, svaigāka, mirdzošāka. Es tiešām redzu un jūtu rezultātu un tas priecē visvairāk! 🙂

Kopumā noteikti varu ieteikt izmēģināt INEX Cosmetics produktus! Sevišķi, ja homeopātija tev tuva lieta 🙂 Arī pati noteikti vēlēšos iepazīties ar vēl ko no šī zīmola, kā saka – āķis ir lūpā 🙂

Šos un citus INEX Cosmetics produktus meklē www.inexcosmetics.com


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s