Jauni un ATŠĶIRĪGI – saules aizsargprodukti no Bioderma

97256862-0938-4232-AC8B-A76F6022ED83

Nē, šis nebūs kārtējais stāsts par saules aizsargkosmētiku. Vienkārši saules aizsarkosmētiku. Aptieku kosmētikas zīmols Bioderma šovasar ir nācis klajā ar 2 lieliskiem jaunumiem, kuri katrs ir savā veidā ĪPAŠI un atšķirās no lielā saules aizsarkrēmu piedāvājuma, kas pieejams veikalu plauktos! Ar ko? Uzzini 🙂

Photoderm SPOT-AGE SPF 50+ saules aizsargkrēms sejai

96C744D4-7BD1-4B7E-BE33-CDE4FDF5E575

Krēms ar ļoti augstu aizsardzību pret pigmentācijas plankumiem un ādas novecošanos. Unikāla šūnu bioloģiskā aizsardzība ādas dziļākajos slāņos. Ar ilgtoši mitrinošu efektu. Iedarbojas pret pigmentācijas plankumiem, satur antioksidantu un kolagēna pastiprinātāju C vitamīnu, E vitamīnu, Centella asiatica. Tas, kas mani uzrunāja uzreiz – lieliskā krēma konsistence. Tas ir viegls un patīkams. Klājas uz ādas viegli, nav taukains, lipīgs, smags. Sajūta, ka lietoju labu dienas krēmu. Āda netiek noslogota, poras netiek nosprostotas.

Pigmentācijas problēmas ir mana lieta, tādēļ šo krēmu sāku lietot ar lielu interesi. Nu jau pagājušas vairākas nedēļas, arī ar ļoti saulainiem periodiem. Redzu, ka šis krēms labi strādā uz to, ka tas samazina pigmentācijas plankumu parādīšanos. Respektīvi – protams, ka mans plankums uz pieres nekur nav zudis, bet tas nav arī tik tumšs, kā tad, ja es nelietotu saules aizsargkosmētiku. Krēms arī labi mitrina ādu un jauki izlīdzina to. Lietoju kā dienas krēmu pēc sava iecienītā seruma uzklāšanas. Lietoju šo krēmu arī kaklam un dekoltē zonai, jo tās ir vietas, ko bieži piemirstam, bet arī tur saule spēj iedarboties diezgan graujoši ne tajā labākajā nozīmē.

Kopumā šis jaunais Bioderma produkts ir labs atklājums un noteikti vērtīgs krēms, ko lietot vasaras periodā, lai aizsargātu savu ādu GAN no saules, GAN no priekšlaicīgas novecošanās, ko tā izraisa. Ja arī pigmentācijas plankumu problēma nav sveša, tad šis produkts vispār ir must have vasarā!

Photoderm SPF 30 sprejs ar īpaši vieglu tekstūru

5678B8D8-0E8A-434D-A440-15887F1A7D82

Ar SPF 30 un unikālo šūnu bioloģisko aizsardzību ādas dziļākajos slāņos. Piemērots visiem ādas tipiem, gan sejai, gan ķermenim. Pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma. Var lietot uz sausas un mitras ādas, arī zonās ar apmatojumu. Miglai līdzīga tekstūra, ko nav nepieciešams izlīdzināt ar roku pēc uzklāšanas.

Burvīgs saules aizsarglīdzeklis! 🙂 Vislieliskākā, protams, ir tā tekstūra – tas ir kā sprejs, kas veido vieglu migliņu. Uzpūt uz ādas un viss! Nu vairs nav nekādu attaisnojumu par to, ka nebija laika, aizmirsās utt. 🙂 Man ļoti patīk to lietot arī meitiņai, jo uzklāšana ir ātra, ērta un vienkārša. Līdzeklis ir caurspīdīgs, neatstāj taukainu vai lipīgu sajūtu uz ādas, neveido baltu kārtu. Principā tam ir visi iespējamie plusi, kas saules aizsarglīdzeklim var būt! Šis noteikti būs mans šīs vasaras top līdzeklis saules aizsardzībai ķermenim!

Šos un citus Bioderma produktus meklē labākajās aptiekās visā Latvijā! Vairāk par tiem uzzini www.bioderma.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s