SERIEEXPERT matu kopšanas produkti no L’Oreal Professionnel

6DA87E59-9E06-4DE9-A30C-7DC44DD57C7A

Gribi tiešām izteiktu un labu rezultātu no matu kopšanas produktiem? Ņem profesionālos! 🙂 Šoreiz iepazīstos ar L’Oreal Professionnel SERIEEXPERT matu kopšanas līdzekļiem, kurus nu ātri un ērti var iegādāties www.drogas.lv!

Absolut Repair Lipidium sērija

22578D3D-23A8-4E0E-BEC7-8873AAD7FFBE

Absolut Repair Lipidium šampūns (300ml, 11.99 Eur)

03515B29-110D-4578-9FA2-6216912CAE65

Profesionāls šampūns ar lipīdiem vājiem, bojātiem matiem. Ar zelta kvinoju un vērtīgiem proteīniem. Pārsteidza ar tūlītējo rezultātu – jau pēc pirmās matu mazgāšanas reizes tie tiek izteikti atjaunoti un to izskats uzlabots. Šampūns jau pats par sevi padara matus zīdainus, atšķetina un šķiet, ka esmu jau lietojusi arī kondicionieri vai masku. Pluss par to, ka, lai gan šampūns izteikti piepilda matus un atjauno to struktūru, tas nepadara matus smagus, taukainus. Maniem garajiem matiem tas ir būtiski, lai tie nebūtu pie galvas pieplakuši un neglīti. Turpinu ar masku!

Absolut Repair Lipidium matu maska (250ml, 15.99 Eur)

A3EAD9FD-916E-4A3B-888C-C5CF42156050

Atjaunojoša un aizsargājoša maska bojātiem matiem ar lipīdiem, keramīdiem, pienskābi, fitokeratīniem un UV filtriem. Ar zelta kvonoju un proteīniem. Ideāla vasarai. Paredzēta novājinātiem, bojātiem matiem. Savējos gan nepieskaitu tik trakai kategorijai 🙂 bet, tā kā esmu garu un gaiši krāsotu matu īpašniece, vienmēr jāpiedomā pie matu galu kopšanas. Mana problēma – berzējoties gar apģērbu, mati veļas, reizēm šķeļas un lūzt galiņi.

Šī maska matus atjauno dziļi, padara tos kuplākus un piepildītākus, izteikti uzlabo izskatu. Ļoti vērtīgs matu kopšanas produkts, kas noteikti varētu rast pastāvīgu vietu manā vannas istabā! Mati kļūst viegli ķemmējami, nogludināti un skaisti!

Silver Magnesium šampūns (300ml, 11.99 Eur)

C6EB3834-D62A-45E4-9D59-44449D7A8C8A

Viegli tonējošs šampūns balinātiem, gaiši krāsotiem vai sirmiem matiem. Neitralizē dzeltenumu, piešķir matiem skaistu toni. Man vispār ļoti patīk šie zilie šampūni, kā es tos dēvēju 🙂 Esmu izmēģinājusi dažādus, ir bijušas arī vilšanās. Tas, ko es sagaidu – lai tiktu noņemts dzeltenums, blondais tonis būtu svaigs un skaists, bet NE zils vai lillā! Un reizēm gadās tieši tā… 🙂

Šoreiz gan nebija tā reize! Šis tonējošais šampūns darbojas labi – dzeltenumu neitralizē, piešķir matiem skaistu, vēsu toni. Blondie mati izskatās vēl blondāki. BET galvenais ir nepārspīlēt ar produkta lietošanu – man pietiek, ja lietoju šo šampūnu pāris reizes nedēļā. Un arī lietojot jāskatās, lai tas pārāk ilgi nepavada matos – ieklāj, saputo, izskalo. Bez čammāšanās! 🙂

Šos un citus L’Oreal Professionnel SERIEEXPERT matu kopšanas produktus meklē www.drogas.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s