4 SOĻU matu kopšanas SISTĒMA no Philip Kingsley

ADD97F92-A2C4-4050-8B55-B77ABCBDF5FE

Mana pirmā iepazīšanās ar Philip Kingsley matu kopšanas produktiem! Daudz laba bija dzirdēts, bet līdz šim nebija sanācis izmēģināt pašai. Liels prieks, ka nu tas ir mainījies. Šie viennozīmīgi ir matu kopšanas produkti, kas pārsteidz un apbur. Rezultāts ir LIELISKS! 🙂

Philip Kingsley ir britu izcelsmes matu kopšanas profesionālis, kas šai jomai veltījis visu savu dzīvi – 65 profesionālās karjeras gadus! Izveidojis spēcīgu, uz zināšanām, tehnoloģijām un pieredzi balstītu matu kopšanas produktu zīmolu, kas iekarojis simpātijas visā pasaulē, arī aktrišu, dziedātāju, TV personību un citu zināmu cilvēku aprindās!

philip_photo_BW

Es izmēģināju īpašu 4 soļu matu kopšanas sistēmu, kas paredzēta mirdzošiem, gludiem matiem, kas ir elastīgi, nepūkojas, neveļas un izskatās nevainojami. Un – man tiešām PATIKA! 🙂

1. solis – Elasticizer līdzeklis lietošanai PIRMS matu mazgāšanas

02CCB37E-F25C-4C42-B0E8-C897DBB346EE

Intensīvas iedarbības super-kondicionējošs līdzeklis lietošanai pirms matu mazgāšanas! Atjauno elastību, piedod mirdzumu un atjauno veselīgu izskatu. Lieto ieklājot mitros matos 10-20 minūtes pirms matu mazgāšanas. Pēcāk mazgā kā parasti. Vispār šis ir viens no Philip Kingsley pašiem zināmākajiem un godalgotākajiem matu kopšanas produktiem. Runā, ka visi, kas to izmēģina, burtiski iemīlās! Un tā ir – es esmu pierādījums 🙂 Maza tūbiņa ar burvīgu saturu – ieklāju matos, paturu 20 minūtes, mazgāju tālāk, kā parasti. Mati paliek izcili gludi, elastīgi, ķemmējas perfekti un ir pilnībā brīvi no pūkošanās, pat mitrā laikā. Arī neķeras un neveļas. Man kā garu matu īpašniecei tas ir būtiski. Lielisks atklājums!

2. un 3. solis – šampūns un kondicionieris

B38BE27F-5F4F-42FD-B378-256F4579A96A

Dziļi mitrinoši, viegli, nepadara matus smagus. Lieliski attīra, samazina matu pūkošanos, velšanos. Man patika – šampūns labi puto, bet arī viegli izskalojas no matiem. Kondicionieris jūtami atšķetina un mitrina. Ir viegls, nepadara matus smagus vai taukainus. Ļoti labs rezultāts pēc mazgāšanas – mati ķemmējas perfekti, ir gludi un piepildīti.

4. solis – aizsargājošs sprejs pēc matu mazgāšanas

22721657-6519-42E5-8A3F-287331482D0C

Pasargā matus no karstuma, lūšanas, matu galu šķelšanās. Samazina matu pūkošanos, ķeršanos. Tāds jauks ikdienas papildus kopjošais līdzeklis pēc matu mazgāšanas, kas ir ērti lietojams, ar jauku aromātu, nepadara matus taukainus (kā reizēm matu eļļas).

Kopumā šī 4 soļu matu kopšanas sistēma strādā perfekti – mani garie mati ir ideāli nogludināti, šķiet it kā piepildītāki, kuplāki. Mirdz, ir veseli, nepūkojas un neveļas. Rezultāts saglabājas visas dienas garumā un, jo vairāk šos produktus lietoju, jo rezultāts kļūst noturīgāks!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s