Skaista un VESELA āda vasarā ar Institut Esthederm sauļošanās kosmētiku

A671E949-769A-4356-9943-4AAA5B4F241E

Klāt gada saulainākā sezona un es ĻOTI ceru, ka vasara šogad būs tāda, ka rudenī liksies – nu ir gana 🙂 Gribas to sauli, siltumu un visu, kas tai piederas – vēju matos, brīvdienas, jūru un, protams, IEDEGUMU! Un ne šādu tādu, bet riktīgu – skaistu, zeltainu, vienmērīgu un noturīgu. Un, ja to visu vēl var apvienot ar VESELU ādu, kas jūtās labi – tad vienkārši ir JĀDARA! 🙂 Šoreiz dalos ar vienu burvīgu atklājumu vasarai – Institut Esthederm saules līnijas produktiem!

Institut Esthederm saules kosmētikas līnijā ir daudz jaukumu, es iepazinos ar dažiem – tiem, kas šķita vispiemērotākie tieši man! Tajā skaitā – sevišķi spēcīgu līdzekli tieši ādai ar pigmentācijas problēmām. Iesaku iepazīties arī ar pēc-saules krēmu, ko vasaras periodā var lietot visu laiku – kā nakts krēmu!

Adaptasun Tanning Face Cream / Saules aizsargkrēms sejai

478BBE47-E8CB-4E8F-A35E-01FC848E690F

Ādu kopjošs krēms sejai, kas ir ideāli piemērots, lai sauļotos droši:

 • Veicina ādas pielāgošanos un aizsardzību saulē;
 • Līdz minimumam samazina UV starojuma kaitīgo iedarbību;
 • Kompensē UV staru ietekmē radīto mitruma zudumu;
 • Daudz dabiskāks un intensīvāks iedegums!

Vidēji spēcīgas iedarbības saules aizsargkrēms, kas varētu būt piemērots lielākajai daļai no mums! Es šo lietoju dienās, kad saule nav ļoti spēcīga, kad pavairāk mākonīšu. Tas, kas mani apbur – šī krēma tekstūra! Tas ir tik viegls un ādai patīkams, kā izmeklēts un lielisks dienas krēms! Iesūcas zibenīgi, izlīdzina ādu, padara to maigu, gludu, mitrina. Ar vieglu un elegantu aromātu. Nav nedz taukainas vai lipīgas sajūtas, āda nespīd un es nejūtos, it kā tā būtu noklāta ar neelpojošu kārtu, kā tas bieži vien ir ar saules aizsargkrēmiem. Īsāk sakot – lielisks!

Photo Regul Pigmentation Irregularities Face Cream / Sejas krēms vienmērīga iedeguma iegūšanai, ādai ar nevienmērīgu pigmentāciju

7187D256-C5D7-4833-AC89-3E56FB9FCECD

Saules aizsargkrēms, kas mērķtiecīgi samazina pigmentācijas plankumus:

 • Vienlaicīgi ļauj ādai iegūt vieglu, vienmērīgu iedegumu;
 • Samazina kontrastu starp pigmentācijas plankumiem un tiem apkārt esošajiem ādas apvidiem;
 • Bioloģiskā šūnu aizsardzība jutīgai ādai un ādai, kura nepanes sauli;
 • Gaišs, vienmērīgs iedegums bez pigmentācijas plankumiem!

Šis ir jau spēcīgāks, ādai ar īpašākām vajadzībām piemērots saules aizsargkrēms. Tās, kuras seko man, zina, ka man pigmentācijas problēmas nav sveša lieta. Ar savu “mīļo” pleķi uz pieres satiekos katru pavasari, tā mēs draudzīgi pavadām kopā vasaru, rudenī tas mani pamet uz visu gada tumšo laiku, līdz nākamajam pavasarim 🙂 Pirmo reizi satikāmies pēc mana pirmā bērniņa nākšanas pasaulē!

Tad nu jau trešo vasaru es meklēju līdzekļus, kas manu pleķi ierobežos un padarīs maksimāli mazāku un neredzamāku. Šobrīd cerības ir uz šo Institut Esthederm krēmu 🙂 Lietoju to saulainās dienās, pagaidām – ar ļoti labiem rezultātiem. Lai gan mans pleķis jau ir manāms, tas ir ievērojami blāvaks, kā pagājušo gadu ap šo laiku 🙂 Ceru, ka izdosies to ielikt rāmītī šajā vasarā! 🙂 Par pašu krēmu – arī šim ir fantastiski patīkama un viegla tekstūra, tas iesūcas ādā uzreiz, nerada spīdumu, nepadara ādu taukainu, lipīgu. Neveido baltu kārtu, ļauj ādai elpot. Ar burvīgu aromātu. Jūtami mitrina un izlīdzina ādu, padara to maigu un samtainu. Ļoti labs saules aizsargkrēms, esmu priecīga, ka esam satikušies!

BRONZ IMPULSE – UV inCellium Face and Body Spray / Sprejs sejai un ķermenim: sagatavo ādu saulei, stiprina ādas dabiskās aizsargspējas, uzlabo iedegumu

C19388C9-59DD-4677-8ADB-785409195C16

Sprejs sejai un ķermenim. Neredzama tekstūra. Nesatur saules filtrus un aizsarglīdzekļus. Vispārēja šūnu aizsardzība – UV inCELLIUM tehnoloģijas patents.

 • Sagatavo ādu saulei – stiprina ādas dabiskās aizsargspējas pret saules kaitīgo iedarbību.
 • Novērš fotonovecošanos un pigmentācijas plankumu veidošanos – neitralizē brīvos radikāļus un aizsargā šūnu DNS.
 • Novērš grumbiņu veidošanos – cīnās pret kolagēnu graujošajiem faktoriem.
 • Optimizē ādā dabīgi noritošo pigmentācijas procesu (ādas dabisko aizsardzību), lai iegūtu ātrāku, intensīvāku un noturīgāku iedegumu – Adaptasun patents.

Lietošana:
Izsmidzināt uz sejas un ķermeņa un ļaut nožūt. – Pirms sauļošanās (ādas sagatavošana) – lieto no rīta un vakarā, ideālā variantā sākot lietošanu divas nedēļas pirms sauļošanās.
– Sauļošanās laikā (iedeguma stimulēšana) – lieto 20 min pirms iziešanas saulē kopā ar atbilstošu saules aizsarglīdzekli.
– Pēc sauļošanās (iedeguma paildzināšana) – lieto no rīta un vakarā pirms ādas ikdienas kopšanas līdzekļiem.

Ļoti interesants produkts, kas NAV saules aizsarglīdzeklis! Tas paredzēts tieši, lai sagatavotu ādu saulei. Uzlabotu iedegumu, vienlaikus aizsargājot ādu. Lietoju visam ķermenim, jo zinu, ka vasarā sauļoties gribēšu, nevaru sev to liegt 🙂 Sprejs ir ar vieglu un gandrīz nejūtamu tekstūru, forši klājas, ātri iesūcas ādā, nav taukains, lipīgs, ļauj ādai elpot. Elegants aromāts. Pagaidām, protams, vēl grūti spriest par rezultātu, to droši vien vislabāk varēs redzēt vasaras nogalē – kāds būs iedegums, kā jutīsies āda. Taču pirmie iespaidi labi – rokas, ko jau vairākkārt sanācis rādīt saulītei, ieguvušas skaistu, pagaidām vēl maigu, bet jau redzamu iedegumu.

After Sun Repair Tan Enhancing Anti-Wrinkle Cream / Iedegumu pastiprinošs, pretgrumbu sejas krēms pēc sauļošanās

F0B0B406-5AFC-4C4B-85EA-9EEFA91B6835

Sejas krēms ādas kopšanai pēc saules, lai atgūtu ādas komfortu pēc saules:

 • Paildzina iegūtā iedeguma noturību;
 • Veicina saistaudu (kolagēna, elastīna) veidošanos un nodrošina šūnu atjaunošanos;
 • Āda ir blīvāka, tvirtāka, daudz elastīgāka;
 • Atjauno mitruma līmeni pēc sauļošanās!

Šo vasaras periodā droši var lietot ik vakaru – kā atjaunojošu un ādu lutinošu nakts krēmu. Man ļoti patīk! Ar maigu, zīdainu tekstūru, klājas viegli, iesūcas ātri. Nav smags, taukains, lipīgs. Jūtami dziļi mitrina, baro un atjauno ādu. Izlīdzina, padara samtainu un skaistu. No rīta izskatos atpūtusies, āda ir gluda, vienmērīgā tonī. Ir sajūta, ka krēms ādu piepilda, padara stingrāku un elastīgāku. Var gadīties, ka man šo gribēsies lietot arī rudenī un ziemā 🙂

Vairāk par šiem un citiem Institut Esthederm produktiem uzzini www.esthederm.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s