3 atklājumi skaistai sejas ādai IKDIENĀ no ALGOTHERM

A769F5A3-F52E-49F2-AA6F-A1EB1BB82BBF

Algotherm ļoti pamatoti ir iekļuvis manu mīļāko zīmolu listē. Un – tā nav gara 🙂 Līdz šim viss, ko no Algotherm esmu lietojusi, man patiešām paticis un derējis. Liels pluss ir arī saprātīgās produktu cenas – ļoti adekvātas un, zinot produktu kvalitāti un iedarbību, pat – pārsteidzoši labas. Šoreiz stāstu par 3 ikdienai ļoti noderīgiem produktiem no dažādām Algotherm līnijām. Tas, kas pārsteidza visvairāk – krēms pirmajām krunciņām! Ar to noteikti iesaku iepazīties! 🙂

Algotherm Algoessential Enzīmpīlinga gels (Comfort Enzymatic Exfoliating Gel), 50ml, 15.10 Eur

EA848001-EC06-492A-87D1-96EEED6C9447

Viegls, maigs, absolūti neabrazīvs. Ideāls arī jutīgai ādai, nekairināja arī manu kuperozo ādu. Patīkams lietošanā – vieglas, gel-veida konsistences, uzklāts uz ādas teju vai izkūst. Pēc piecām minūtēm to paturot, ar maigām kustībām iestrādāju ādā un noskaloju. Āda paliek izcili maiga, gluda, poras tīras, sajūtas lieliskas. Jauks produkts, ko lietot pāris reizes nedēļā ādas papildus attīrīšanai, ja abrazīvi pīlingi nav pa prātam, vai neder tavai ādai!

Algotherm Algotime Control Krēms pirmajām krunciņām (Initial 1st Wrinkle Cream), 50ml, 36.80 Eur

5D5BFDB8-31D3-4CC7-B134-414C26F46C4E

Atklājums, kas ļoti patīk! Lielisks pirmais krēms, ja vēl nav nopietnu ādas novecošanās pazīmju, bet gribas jau profilaktiski sākt domāt par to, lai āda novecotos maksimāli lēnāk un vēlāk. Manos 30 gados – ideāls variants! Krēmam ir patīkami viegla un atsvaidzinoša gel-veida tekstūra, tas klājams plānā kārtiņā, ātri iesūcas ādā, padara to gludu, samtainu. Nerada spīdumu, vienlaikus mitrina un atjauno ādas komfortu. Jūtami izlīdzina ādu, mazās sausuma krunciņas izzūd. Uzlabo un padara vienmērīgu arī ādas toni, liek ādai it kā uzmirdzēt, izskatīties veselīgākai.

Man ļoti patīk šo lietot tieši kā nakts krēmu, jo no rīta āda izskatās ļoti labi atpūtusies, maiga, gluda, vienmērīga, patīkami lūkoties spogulī! 🙂

6064EE3C-AB8C-4120-8CC2-99483F5440F9

Algopure Intensīvs korektors ādas defektiem (Anti-Blemish Intensive Corrector), 15ml, 13.20 Eur

AF97F7AB-4D7E-4132-8CC3-E1956151D9D5

Vienam šādam līdzeklim vannas istabā noteikti jābūt! Man kā jauktas/taukainas ādas īpašniecei izsitumi nav sveša lieta. Un, kā zināms – parasti tie uzmetas tad, kad vismazāk vajag 🙂 Šis intensīvais, es pat teiktu SOS līdzeklis no Algotherm forši apstādina pumpu un ļauj tai ātrāk pazust, sadzīt. Ja uzķer pašu sākumu, var pat paveikties un pumpa nemaz neuzmetīsies! Tas samazina apsārtumu, vizuāli samazinot un maskējot problēmu. Foršs, ērts iepakojums, ļauj paņemt visur līdzi!

Par Algotherm vēl lasi:

Jūras dzīvības serums, BB nakts maska un attīrošs 2in1 līdzeklis – iepazīstos ar Algotherm pieeju sejas ādas kopšanai!

Atklājums – Algotherm aizsargājošais fluīds

Pucējoties svētkiem – 2 neparasti produkti ACU ZONAI no Algotherm!

Ādu restrukturējošā pret-striju eļļa no Algotherm – izmēģinu vai darbojas!

Īpaši maigai sejas ādas attīrīšanai – Algotherm Comfort Cleansing attīrošā emulsija

FORMĀ kopā ar Algotherm – slaidinošie un ādu nostiprinošie līdzekļi


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s