Jaunums no JOWAÉ – nakts serums sejas ādas detoksam un mirdzumam!

ED040291-C323-4250-8311-ECC8A42A1D51

Ar foršajiem zīmola Jowae produktiem esmu jau pazīstama un par tiem stāstījusi iepriekš! Šoreiz – par JAUNUMU Jowae produktu klāstā – serumu sejas ādas kopšanai nakts laikā! Man patika, kā visi Jowae produkti – noteikti iesaku iepazīties! 🙂

Vairāk par Jowae lasi – JAUNUMS Latvijā – JOWAÉ kopjošā kosmētika!

Jowae Youth Concentrate Detox & Radiance nakts serums sejas ādai

Jaunumi 03.2019. iss-page-001

Tas ir universāls serums sejas ādas kopšanai un lološanai nakts laikā mirdzumam, ādas krāsas uzlabošanai, ādas atjaunošanai. Palīdz ādai labāk atpūsties nakts laikā.

Seruma iedarbības pamatā ir unikāla kombinācija no antioksidanta Lumifenola + fermentētas melnās tējas (kas satur glikuronskābi, probiotiķus, tanīnus un vitamīnu B) + AHA un vitamīna B3!

Serums piemērots jutīgai ādai, nekairina, nenosprosto to. Rezultāts – no rīta āda izskatās atpūtusies, gludāka, mirdzošāka, uzlabojas ādas krāsa.

Mans vērtējums – ļoti patīkamas konsistences serums, ko bauda lietot! Viegls, maigs, klājas perfekti! Taču tas nepārsteidza, jo jau zināju, kādi ir Jowae produkti – visi ir tieši tādi 🙂 Arī šim serumam ir Jowae produktiem raksturīgais maigais, elegantais aromāts. Starp citu, Jowae dienas serums man ļoti patika, tas iekļuva arī Blogeru LABĀKĀS kosmētikas topā 2018, tādēļ ar lielu interesi izmēģināju šo nakts variantu! Un – nevīlos, par ko prieks! Serums tieši tā arī darbojas – tas liek ādai no rīta izskatīties foršai – maigākai, gludākai. Redzams, ka esmu izgulējusies, atpūtusies, neizskatos “saburzīta”! Serums, manuprāt, arī lieliski mitrina ādu. Manā gadījumā – palīdz tai nomierināties, mazina apsārtumu, labi derēja pēc pavasara saulītes! Tāds viegls un maigs produkts, kas derēs visiem ādas tipiem un ir patiešām universāls – ja meklē labu produktu ādas kopšanai nakts laikā, bet neko pārāk specifisku, tad šis būs tieši laikā!

Vēl par Jowae lasi – Ķermeņa ādas kopšana – iemēģinu jauno kosmētikas zīmolu JOWAÉ un JAUNUMS – 3 atšķirīgas sejas maskas no JOWAÉ!

Šo un citus Jowaé produktus meklē Apotheka aptiekās un www.apotheka.lv! Kā arī Mēness Aptieka aptiekās un Mana aptieka aptiekās!

 


2 domas par “Jaunums no JOWAÉ – nakts serums sejas ādas detoksam un mirdzumam!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s