Saulainam, priecīgam un spēka pilnam pavasarim – labumi no Lotos Pharma un Solepharm!

016EC4CA-4AE5-43C1-9DF6-2AB8F339C13F

Tādā nu mēs tajā laikmetā dzīvojam – bieži vien nesanāk uzņemt visu, kas nepieciešams veselīgai organisma funkcionēšanai, ar uzturu vien. Un tad talkā nāk uztura bagātinātāji. Saku uzreiz – es noteiktu neesmu par to, ka tie būtu jālieto kaudzēm, jo man šķiet, ka prātīgi ir pārskatīt un sabalansēt savu ēdienkarti, BET ir tādi uztura bagātinātāji, kas vienkārši IR nepieciešami. Jo ir tādi vitamīni un minerālvielas, ko mums ar uzturu grūti uzņemt pienācīgā daudzumā. Par diviem tādiem šoreiz! 

Vispār šis ir arī tāds iepazīšanās stāsts! Ar diviem Latvijas farmācijas uzņēmumiem – SIA Lotos Pharma un SIA Solepharm! Ar dažiem viņu produktiem biju pazīstama jau iepriekš, bet visu klāstu sāku apzināt vien tagad. Un brīnos – ir patiešām daudz labu un noderīgu lietu! Visu vislabāk var iepazīt un izpētīt www.avemed.lv internet-veikalā, kur abu šo ražotāju produkcija nopērkama par ražotāju cenām! Un tici – ir vērts ielūkoties, jo ir tiešām IZDEVĪGI! 🙂

Sev par noderīgiem šobrīd esmu atzinusi šos divus jaukumus:

Solvitale® 3000 D + OMEGA-3 (30 kapsulas, 10.35 Eur)

FB694E28-C415-466D-84B0-4DE75CAE61FC

Solvitale 3000 D + Omega-3 satur vitamīnu D, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt normālu zobu, kaulu un muskuļu veselību, veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos, kā arī palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs.

Sastāvs:

  • vitamīns D3
  • no jūras zivju eļļas iegūts koncentrēts omega-3 taukskābju pulveris
  • spinātu lapu ekstrakts

Lietošana: ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 1 reizi dienā. Devu var palielināt pēc ārsta vai farmaceita rekomendācijas.

Lietošanas ierobežojumi: paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām, grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā – pēc konsultācijas ar ārstu.

Man D vitamīna lietošana ir neatņemama dienas sastāvdaļa. Esmu veikusi analīzes – deficīts nav, bet tuvu nepietiekamam līmenim gan, līdz ar to – jāuzņem papildus. Esmu izmēģinājusi dažādu ražotāju piedāvātos produktus – gan kapsulās, gan šķidrā veidā lietojamus. Saku uzreiz – kapsulas man šķiet visērtākais un piemērotākais veids. Un šim produktam tas pluss ir tas, ka jāuzņem vien viena kapsula dienā, kas ļoti atvieglo produkta lietošanu! Jā, papildus pievienotās Omega-3 taukskābes arī ir forši! Pluss par to, ka viens iepakojums pietiek mēneša kursam un Avemed.lv internetā veikalā to ir iespējams iegādāties par ļoti saprātīgu cenu!

Magnemix® (90 kapsulas, 10.45 Eur)

15077158-6EEA-4402-B071-9FF68F3604E2

MAGNEMIX sastāvā esošais magnijs palīdz nodrošināt nervu sistēmas darbību un muskuļu sistēmas funkcionēšanu, kā arī palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

Sastāvs:

  • magnijs (magnija oksīds, magnija citrāts, magnija laktāts)

Lietošana: ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 1 līdz 3 reizes dienā kā papildu magnija avotu.

Lietojam abi ar vīru! Es – lai normalizētu savu nervu sistēmu, kurai ikdienu jāiztur pamatīga slodzīte, jo esmu 2 bērneļu mamma 🙂 Vīrs – normālai muskuļu darbībai, jo viņam darbs saistīts ar fizisku slodzi, kas nereti mēdz būs arī visai smaga. Produkts ir ērti lietojams, viens iepakojums pietiek no mēneša līdz pat trīs mēnešu kursam, atkarībā no tā, cik kapsulas dienā uzņem! Un atkal – pieņemama un ļoti saprātīga cena Avemed.lv internet-veikalā!

Šos un citus SIA Lotos Pharma un SIA Solepharm produktus meklē www.avemed.lv!

 


2 domas par “Saulainam, priecīgam un spēka pilnam pavasarim – labumi no Lotos Pharma un Solepharm!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s