JAUNUMI no Mossa Cosmetics – vasarai ar “odziņu”!

D3835E3E-750E-4F72-8530-5D12F838A99D

Mūsu pašu – Latvijā ražotie – Mossa Cosmetics produkti man vienmēr šķituši pievilcīgi. Galvenokārt ar to, ka to sastāvā ir ziemeļu ogas, sastāvi ir dabiski un produkti – daudzveidīgi un interesanti. Šoreiz iepazīstos ar trīs jaunumiem, kas man izrādījās ĻOTI noderīgi un šajā vasarā tos noteikti izlietošu! Kā saka – pie manis atnākuši īstajā brīdī 🙂

Derma+ nomierinošs serums sejai (30ml, 12.99 Eur)

780CFB2A-BAA0-4DEB-BB45-C47A1644D2EE

Tā kā man ir jutīga āda ar tendenci uz apsārtumu, tad par šāda tipa produktiem vienmēr ir liela interese 🙂 Mossa Cosmetics produkti pazīstami tieši ar to, ka to sastāvos galvenās ir mūsu pašu – ziemeļu – ogas! Šoreiz goda vietā – brūklene! Jā Derma+ sērijas pamatā spēcīgā brūklene un tās sastāvā esošais resveratrols, kas pazīstams, kā viens no spēcīgākajiem antioksidantiem. Kopā šīs sastāvdaļas spēj mierināt un uzlabot ādas stāvokli, izskatu un pašsajūtu, pasargāt ādu no apkārtējās vides kairinātājiem, nelabvēlīgo iedarbību.

Serumam ir izcili viegla un patīkama tekstūra, tas klājas viegli, iesūcas ādā ātri. Ir jūtama arī mitrinoša iedarbība. Āda pēc seruma lietošanas patiešām nomierinās, pēc brīža izlīdzinās tonis, kas galvenokārt saistīts ar to, ka samazinās apsārtums. Ja esi jutīgas ādas īpašniece un meklē maigu serumu, kas ādu mierinās, šis varētu būt variants, ko izmēģināt. Man šis serums sevišķi labi derēja pēc pavasara saulītes, kas ādu ļoti sakairina, serums mierina, atsvaidzina un atdzīvina!

Derma+ nomierinošs un mitrinošs krēms sejai (50ml, 12.99 Eur)

B91D38D8-3FC7-4A02-B6D2-569EEDEDCAE6

Krēms no Derma+ sērijas – kā nākamais solis pēc seruma lietošanas! Teikšu godīgi – man nešķita tik spēcīgs, kā serums, vairāk – mitrinošs. Un principā jau tas ir loģiski, jo abi produkti jālieto tandēmā, tā tie paredzēti un tā arī darbojas – viens īpaši mierina, otrs mitrina. Rezultāts pēc abu lietošanas ir foršs – āda atgūst komforta sajūtu, tiek remdēta, uzlabojas arī pašsajūta. Izlīdzinās gan tonis, gan reljefs, mazās, smalkās sausuma rieviņas izlīdzinās. Vienīgais mīnusiņš – man prasās arī pēc aizsardzības no saules 🙂 BET – arī par to Mossa Cosmetics padomājuši!

Natural Skin saules aizsarglosjons ar SPF 20

08D62AFD-35BC-493E-85FA-ECE5793A3236

Visforšākais – tas ir ar MINERĀLU, ne ķīmiskajiem saules aizsargfiltriem UN der gan bērniem, gan pieaugušajiem, gan sejai, gan ķermenim! Tāds universāls saules aizsargkrēms vasarai, kas man noteikti noderēs. Pluss par burvīgo, vieglo tekstūru un jauko aromātu. Galvenajā lomā – smiltsērkšķis ar tā sastāvā esošo beta karotīnu, vērtīgajām taukskābēm, vitamīniem un antioksidantiem. Ar vienu vārdu sakot – āda tiek gan aizsargāta no saulītes, gan mitrināta, barota un palutināta. Klājas uz ādas lieliski, ir viegls, labi iesūcas, neatstāj taukainu kārtu, vispār nav jūtams! Līdz ar to labs arī sejai, par ko patiesi prieks!

Šos un citus Mossa Cosmetics produktus meklē veikalos Drogas un www.drogas.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s