JAUNUMS no Institut Esthederm – EXCELLAGE līnija nobriedušai ādai

821FAB56-AD70-43B0-A647-20353CD6C7DE

Institut Esthederm ir zīmols, kas lielus komentārus neprasa – nav produkta, kas man no viņiem nebūtu paticis 🙂 BET šoreiz stāsts nebūs par mani! Jaunā Institut Esthederm EXCELLAGE produktu līnija ir paredzēta sievietēm 45+ gados. Un, lai kā man gribētos izprovēt šos tik ļoti dizainiski skaistos produktus, es visu burvīgo komplektu uzdāvināju savai mammai, viņas viedoklī arī dalos!

Par EXCELLAGE

Ādas pienācīgas funkcionēšanas pamatā ir starpšūnu savienojumu sistēma, kas ļauj šūnām mijiedarboties citai ar citu un ar savu vidi. Mazo membrānas olbaltumvielu – koneksīnu – veidotie kanāliņi piedalās apmaiņā, kas regulē šūnu dzīvībai svarīgās funkcijas: elpošanu, apgādi ar barības vielām, aizsardzību, reģenerāciju u.c. Taču, noritot novecošanās procesam, rodas bojājumi koneksīnu darbībā – ādas vitālās funkcijas ir traucētas un rezultātā pastiprinās ādas noslīdēšana, atūdeņošanās un mirdzuma zudums.

EXCELLAGE līnijas sejas kopšanas produkti iepazīstina ar gudro polisaharīdu – biotehnoloģisku cukura atvasinājumu, kas uzlabo sadarbību starp epidermas šūnām, atjauno ādas pamatstruktūru un blīvumu, kā arī koneksīnu sintēzi, palīdzot uzlabot ādas mikroreljefu un stingrību.

SVARĪGI! Excellage produkti ir patiesi aktīvi, paredzēti ādai, kurai nepieciešama stimulācija. It kā rekomendētais vecums ir 45+ gadi, taču zīmola pārstāvji stāsta, ka šādam ierobežojumam stingri pieturēties nevajag, jo produkti var tikt izmantoti arī ātrāk, ja ādai tas nepieciešams, tā ir novājināta, tai nepieciešama enerģija un spēks. Piemēram, pēc grūtniecības, slimībām, lieliem stresiem. Šos produktus var lietot kursa veidā, lai ādu atmodinātu un spēcinātu!

Excellage krēms sejai

B5D05E32-C6A9-45A7-B070-2A0480DAC36A

Ādas stāvoklis / iedarbība: Novājināta, tvirtumu zaudējusi āda, kā arī āda, kurai trūkst mirdzuma un labsajūtas. Visu veidu novecošana – hronoloģiskā, hormonālā un vides izraisītā.

Apgādā ādu ar barības vielām, uzlabo ādas stingrību, izlīdzina mikroreljefu, atgriež mirdzumu un komfortu, atjauno tvirtumu, blīvumu un ādas virskārtas aizsargbarjeru.

 • APGĀDE AR BARĪBAS VIELĀM +
  Krēma sastāvā ir kamēliju eļļa, kas satur omega-3, -6 un -9 taukskābes un apvienota ar vitamīnu PP, krēmam piedod smalku un gludu tekstūra ar samtaina pūdera noslēgumu, kā arī atjauno epidermas jeb ādas virskārtas aizsargbarjeru. Mitrinošo vielu augstā koncentrācija piešķir svaigu, juteklisku sajūtu, kas ir patīkama ādai, kurai trūkst tvirtuma.
 • VISPĀRĒJA IEDARBĪBA
  ŠŪNU MIJIEDARBĪBA: Gudrais polisaharīds stimulē koneksīnu sintēzi, kas ir būtiski ādas uzturēšanai, šūnu molekulārai sadarbībai un stingrībai.
 • BLĪVUMS
  REPAIR+ tehnoloģija apvienojumā ar biomimētisku peptīdu nostiprina un dziļi reģenerē ādu.
 • MIRDZUMS
  Uz augu valsts bāzes radītais (gliko)biopolimērs izlīdzina mikroreljefu.
 • ANTIOKSIDANTA AIZSARDZĪBA:
  Global Cellular Protection patents aizsargā pret fotonovecošanos.

Manai mammai krēms patika. Pēc konsistences tas ir pabiezs un pirmajā brīdī var šķist, ka būs “smags” uz ādas, bet uzklājot, iesūcas nekavējoties. Var teikt “izkūst” uz ādas un aiz sevis atstāj vien samtainu un maigu sajūtu/izskatu. Krēms nav taukains, lipīgs, nepadara ādu spīdīgu, pat otrādi – nedaudz matē un izlīdzina, radot teju vai pūdera finišu. Pēc vairāku nedēļu lietošanas, mamma atzīst, ka sejas ovāls kopumā palicis stingrāks, āda tāda kā “savāktāka”, elastīgāka. Esot uzlabojies arī tonis. Rezultāts iepriecina, mamma noteikti turpinās krēmu lietot! Ļoti atzinīgi novērtēja arī krēma aromātu, kas esot tieši tāds, kā viņai patīk – elegants, jūtams, bet neuzbāzīgs.

Excellage serums

0AF9DDB8-858A-40CF-8731-4CBFF1F9CC20

Ādas stāvoklis / iedarbība: Novājināta, tvirtumu zaudējusi āda, kā arī āda, kurai trūkst mirdzuma un labsajūtas. Visu veidu novecošana – hronoloģiskā, hormonālā un vides izraisītā.

Atjauno ādas mirdzumu un izlīdzina toni. Noturīgi atjauno blīvumu un apgādi ar barības vielām.

 • MIRDZUMS
  Maigi pigmenti ar sapludinošu efektu uzlabo gaismas atstarošanos un optiski izlīdzina ādas mikroreljefu.
 • ŠŪNU MIJIEDARBĪBA
  Gudrais polisaharīds stimulē koneksīnu sintēzi, kas ir būtiski ādas stingrības uzturēšanai un šūnu molekulārai sadarbībai.
 • BLĪVUMS
  REPAIR+ tehnoloģija apvienojumā ar biomimētisku peptīdu nostiprina un dziļi reģenerē ādu.

No visiem trīs produktiem, šis mammai patika visvairāk! Lielisks esot viss – gan seruma tekstūra, gan lietošanas ērtums un sajūtas, gan rezultāts. Serums tūlītēji uzlabojot ādas izskatu – izgaismojot, izlīdzinot, uzlabojot toni. Pēc tekstūras viegls un patīkams, ar burvīgu aromātu. Klājas uz ādas nevainojami un acumirklī iesūcas. Kopā ar krēmu strādā rezultatīvā tandēmā – āda paliek jo dienas jo izturīgāka un stingrāka. Mamma smejas, ka, ja tā turpināšoties, tad vajadzēšot ņemt pauzi, jo par meitu jaunāka negribot izskatīties 🙂

Excellage krēms acu zonai

CC433220-8E3D-4C55-9C23-4D280E4CABDB

Ādas stāvoklis / iedarbība: Nogurušas acis, noslīdējuši acu plakstiņi, grumbas, pietūkums un tumšie loki.

Apgādā ar barības vielām, uzlabo acu zonas mirdzumu un noturīgi atjauno blīvumu. Samazina pietūkumu, tumšos lokus, noguruma pazīmes.
Aktīvo vielu trio, kas novērš nogurumu, tumšos lokus un pietūkumu, drenē limfātisko sistēmu, stimulē ādas mikrocirkulāciju, novērš oksidāciju un veicina šūnu atjaunošanos:

 • KOFEĪNS
 • RUSKOGENĪNS
 • KARNOZĪNS

Labs acu krēms, kas izteikti izlīdzina ādu acu zonā. Pluss par to, ka cīnās ar tumšajiem lokiem, pietūkumu, kas nereti ir galvenie problēmu radītāji acu zonā, pat vairāk kā grumbiņas. Pēc konsistences krēms esot pabiezs, bet, līdzīgi kā ar sejas krēmu, tas jauki “izkūst” uz ādas un iesūcas tajā. Pietiekot ar nelielu daudzumu krēma vienā lietošanas reizē. Mamma tik saka, ka viņai būtu prasījies, lai krēmam būtu cits iepakojums, piemēram, ar masāžas uzgalīti, kas palīdzētu to vēl labāk iestrādāt acu zonā! Šim krēmam tāds ir klāt pievienots, taču ērtāk būtu, ka tas būtu jau iestrādāts pašā iepakojumā! Bet tie, protams, tikai – sīkumi 🙂

Vairāk par šiem un citiem Institut Esthederm produktiem uzzini www.esthederm.lv!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s