Aromātiskas un iedarbīgas – ķermeņa masāžas eļļas no GMT Beauty

IMG_8385

Pašmāju profesionālās kosmētikas ražotājs GMT Beauty man ir ļoti mīļš. Esmu iepazinusies ar diezgan daudziem šī zīmola produktiem gan sejas, gan ķermena kopšanai un praktiski viss ir paticis. Labi sastāvi, jūtama iedarbība. Kvalitāte un inovācijas. Šoreiz iepazīstos ar masāžas eļļām – lieli tilpumi, interesanti sastāvi, sola labu iedarbību! Kā ir? Lasi!

Pirmkārt – kādēļ masāžas eļļas? Tādēļ, ka es vispār esmu ķermeņa eļļu fans, tas ir kosmētikas produkts, kas man patīk. Un šīs – GMT Beauty – eļļas nolūkoju dēļ to solītās iedarbības! Ādas tvirtuma, elastības atjaunošana, mikrocirkulācijas uzlabošana, spēja cīnīties ar celulītu. Tas viss man aktuāli, jo tuvojas gada siltā sezona + esmu periodā pēc sava otrā bērniņa laišanas pasaulē. Tad nu – provējam! 🙂

KANĒĻA UN INGVERA MASĀŽAS EĻĻA (500ml, 28 Eur)

IMG_8386

Kanēļa un Ingvera eļļa patīkami sasilda un atslābina, vairo enerģiju un veselību. Augstvērtīgu dabīgu eļļu maisījums ar kanēļa un ingvera eļļu piedevu. Ar mikrocirkulāciju uzlabojošu, taukus šķeļošu un pretcelulīta iedarbību. Eļļa veicina vielmaiņu, palīdz attīrīt organismu, paaugstina organisma tonusu un možumu.

Burvīga! Ar tik patīkamu, sildošu aromātu! Nedaudz pēc kanēļa, bet ne pārāk uzkrītoši. Eļļai ir arī jauka konsistence – eļļa, bet ne pārāk smaga, uz ādas klājas jauki un samērā ātri iesūcas tajā. Izmantoju šo eļļu ikdienas ķermeņa ādas kopšanai, apvienojot ar masāžu. Mana aktualitāte šobrīd – ķermeņa atgriešana agrākā izskatā pēc otrā bērniņa dzimšanas. Vēdera ādas elastības atjaunošana. Eļļa labi nostiprina ādu, padara to gludāku un stingrāku. Lieliski mitrina un pabaro. Un, kas ir liels pluss – eļļas tilpums ir milzīgs, ar to pietiks ilgam laikam! Labs ieguldījums!

CITRONZĀLES UN GREIPFRŪTA MASĀŽAS EĻĻA (500ml, 26 Eur)

IMG_8388

Masāžas eļļa aizkavē novecošanās procesus ādā, pasargā ādu no mitruma zaudēšanas, palīdz saglabāt un atjaunot tās elastību, kā arī uzlabo ādas aizsargspējas. Eļļa izmantojama vispārējai atslābinošai masāžai, novēršot nogurumu un stresu ķermenī, kā arī smaguma sajūtu kājās. Produkts piemērots paaugstināta kapilāru trausluma gadījumos, izvada lieko šķidrumu un uzlabo mikrocirkulāciju. Eļļa ir lieliska gan sejas, gan pedikīra procedūrās, pretstriju profilakses terapijai grūtniecības laikā un pēcdzemdību periodā, kā arī strauju svara izmaiņu laikā.

Lietoju galvenokār vēdera ādai, lai atgrieztu tās elastību pēc grūtniecības. Eļļai ir izteikts un patīkams, svaigs citronzāles aromāts, lietojot pilnīgi uzlabojas garastāvoklis! Rezultāts ir visai līdzīgs kā iepriekš minētajai eļļai – tās abas forši nostiprina, mitrina ādu. Padara to elastīgu, gludāku, tvirtāku. Vēdera zonas tvirtums atjaunojas, protams, eļļas lietošana jāapvieno ar pašmasāžu, lai veicinātu asinsriti!

Kopumā abas šīs eļļas ir labs ieguvums, jo tām ir lieli tilpumi, pietiek ilgam laikam un eļļas ir ļoti universālas lietošanā. Es tās lietoju katru dienu ikdienas ķermeņa kopšanai, galvenokārt – uz nakti.

Ar šiem un citiem GMT Beauty produktiem iepazīsties www.gmtbeauty.com!


Viena doma par “Aromātiskas un iedarbīgas – ķermeņa masāžas eļļas no GMT Beauty

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s