Tonālais krēms ar KOPJOŠU iedarbību no Pharmaceris

EA132E1A-9AAB-44C0-BF67-7D7F3076C5D1

Dermokosmētikas zīmols Pharmaceris man ir jauns un patīkams atklājums, par to jau stāstīju te – Iepazīstos ar inovatīvu dermokosmētiku dažādām ādas problēmām no PHARMACERIS ! Šodien izmēģinu tonālo krēmu no šī zīmola – interesants ar to, ka piemērots arī jutīgai ādai un ādai ar problēmām. Ar kopjošu iedarbību, bet sola arī labu vizuālo efektu – kāds tad ir? Uzzini!

INTENSIVE COVERAGE Intensīvi pārklājošs tonālais krēms ar ilgstošu noturību un SPF 20

9530CEB3-1E43-4F60-908E-32664C8D4510

Tonālais krēms, kas piemērots visiem ādas tipiem, arī problemātiskai un jutīgai ādai. Noslēpj defektus – pigmentācijas izmaiņas, paplašinātus kapilārus, tumšos lokus zem acīm u.tml. Bez smaguma un “maskas” sajūtas. Aktīvās sastāvdaļas – nātrija hialuronāts, mārdadža ekstrakts, sausserža ekstrakts, vitamīns B3.

Pharmaceris pats par sevi ir aptieku kosmētikas – dermokosmētikas – zīmols, kas piedāvā produktus dažādu ādas problēmu risināšanai. Līdz ar to ir skaidrs, ka arī šis tonālais krēms nav vienkārši ādu vizuāli uzlabojošs, bet arī kopjošs un piemērots arī ādām, kurām, iespējams, neder parasta dekoratīvā kosmētika, piemērām, izteikti jutīgai ādai. Man šis koncepts patīk, līdz ar to – produkts ļoti ieinteresēja! Man ir jutīga āda ar paplašinātiem kapilāriem, noslieci uz apsārtumu. Labs tonālais krēms, kas ādu kopj un nekairina, ir ikdienas nepieciešamība!

Šis tonālais krēms no Pharmaceris ir tiešām diezgan sedzošs. Patiesībā tas pat ļoti atgādina kārtīgu tonālo krēmu, kādi pieejami dekoratīvās kosmētikas zīmoliem. Līdz ar to tā uzklāšanai jāvelta laiks un viss jādara rūpīgi, lai rezultāts būtu skaists. Taču tonālais krēms klājas un izlīdzinās samērā labi. Jā, tas patiešām labi nomaskē ādas defektus, arī paplašinātus kapilārus, pigmentācijas plankumus, nedaudz – arī poras. Par to – pluss! Noturība ir laba, lietoju kopā ar pūderi, tad ir pavisam labi. Patika tas, ka šis tonālais krēms ir ādai ļoti draudzīgs, maigs, patīkams. Āda netiek kairināta, sausināta. Jūtas un izskatās labi. Šķita, ka tonālais krēms to arī mierina, samazina apsārtumu (ne tikai vizuāli, bet vispār!).  Tonālajam krēmam pieejami 3 toņi, es izvēlējos vidējo – 02 SAND – un man tas derēja labi, lai gan ir patumšs un, iespējams, lielai daļai būs par tumšu. Kopumā – jauks produkts, ko izvēlēties, ja esi ādas, kurai nepieciešama īpašāka uzmanība, īpašniece!

Šis un citi Pharmaceris produkti nopērkami labākajās aptiekās visā Latvijā!


2 domas par “Tonālais krēms ar KOPJOŠU iedarbību no Pharmaceris

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s