Lutinām SKROPSTAS – Lavera Naturkosmetik skropstu serums

0779B326-EC4E-4D9C-9DDB-F37B9BF6E78F

Garas, biezas skropstas ir ikvienas sapnis – par to esmu droša! Jo ar tādām acis uzreiz iegūst pavisam citu skatu. Lai vai kādas būtu tavas skropstas, tās vienmēr iespējams kopt un pabarot, lai tās būtu vēl skaistākas – veselīgākas, biezākas, garākas. Skropstu serumi nav nekas jauns, esmu mēģinājusi dažādus. Šoreiz par vienu jaunu dabiskās kosmētikas variantu no Lavera Naturkosmetik – skropstu serumu ar bio kofeīnu!

Lavera Trend Sensitiv serums skropstu kopšanai (9ml, 5,99 Eur)

IMG_E9083

Bagātināts ar bio kofeīnu. Baro, palīdz atjaunot un stiprināt skropstas. Ideāli piemērots lietošanai uz nakti. Piemērots vegāniem.

Skropstu serums, ko es dēvētu par 2in1, jo man tas izrādījās ļoti labs ne tikai skropstu pabarošanai uz nakti, bet arī kā bāze dienā – zem skropstu tušas! Jā, serums ir baltā krāsā, klājas uz skropstām kā tuša, un tūlītēji jūtami tās pagarina! Gluži kā forša bāze, arī noturība ir laba! Līdz ar to izmantoju šo serumu gan dienā, gan uz nakti.

Par kopjošo efektu – protams, nav tā, ka skropstas izaug 2x garākas 🙂 tas laikam nav neviena līdzekļa spēkos. Tomēr šis serums forši stiprina skropstas. Tas ir jūtams diezgan ātri – pāris nedēļas pēc lietošanas uzsākšanas! Skropstas jūtami mazāk izkrīt, paspēj izaugt garākas un biezākas! Loģiski, jo bio kofeīns veicina skropstu saknīšu apasiņošanu un līdz ar to – skropstu augšanu! Labs skropstu serums ar teicamu sastāvu un ļoti labu cenu! Šo droši var lietot ikviena jebkurā dzīves posmā, atšķirībā no serumiem, kuros ir dažādi hormoni un citas ne tik jaukas sastāvdaļas.

Šos un citus Lavera Naturkosmetik produktus meklē mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s