JAUNUMI pavasarim no Lavera Naturkosmetik dekoratīvās kosmētikas

2C8B956E-6E62-462A-AD4F-A38444024137

Par zīmolu Lavera Naturkosmetik es jūsmoju jau kādu laiciņu. JO tas ir pilnīgi dabīgs, produktu sastāvi – ādai draudzīgi, nekaitīgi, ļoti laba iedarbība gan kopjošajai, gan dekoratīvai kosmētikai + tas viss par ĻOTI saprātīgām cenām. Tagad šis zīmols maina un uzlabo savu dekoratīvās kosmētikas segmentu. Šoreiz izmēģinu jauno, uzlaboto tonālo krēmu un minerālu pūderi – ir tiešām jauki! 😉 

Šie un citi Lavera dekoratīvās kosmētikas produkti pie mums, Latvijā, pieejami tikai un vienīgi mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!

Lavera Trend Sensitiv mīkstinošs tonālais krēms (30ml, 13,50 Eur)

5AEAADE8-BC5E-4B20-9E44-3988034B79FF

Tonālais krēms, kas satur īpašu, Lavera Naturkosmetik izstrādātu Green Anti – Pollution kompleksu, kas aizsargā ādu no apkārtējās vides piesārņojuma un kaitīgās ietekmes, pateicoties antioksidantiem un organiskajām aļģēm! Tas palīdz novērst priekšlaicīgu ādas novecošanos, mitrina un aizsargā ādu. Piemērots vegāniem.

Man patīk tas, ka šis tonālais krēms ir ļoti viegls, ar vidēju sedzamību, maigs un patīkams uz ādas – gluži kā sejas krēms. TAČU tajā pašā laikā tas labi nomaskē nepilnības, manas ikdienas vajadzības apmierina ideāli. Jā, ok, varbūt nebūs īstais, ko izvēlēties, piemēram, profesionālām fotosesijām 🙂 taču ikdienā, kad vēlies ādu ne vien vizuāli padarīt pievilcīgāku, bet arī pabarot, mitrināt un aizsargāt, šis ir lielisks variants! Tas nomaskēs mazus defektiņus, kā, piemēram, nevienmērīgu toni, mazas pumpiņas, smalkas krunciņas, arī nedaudz paplašinātas poras.

Tas labi klājas un izlīdzinās uz ādas, jauki saplūst ar to, kļūst neredzams. Nerada maskas efektu, patiesībā ir pilnīgi nejūtams, par ko liels pluss no manis! Tas nenosprosto poras, ļauj ādai elpot, justies un izskatīties labi! Es izmēģināju toni Ivory Nude 02, kas man derēja ļoti labi! Papildus lietoju arī tālāk aplūkoto pūderi, abi tie komplektā rada ļoti jauku rezultātu! Noturība ir samērā laba, īpaši, ja lieto kopā ar pūderi.

Lavera Trend Sensitiv minerālu birstošais pūderis (8g, 10,99 Eur)

49124524-E86C-4F9E-AE45-3800CFDC23D8

Smalks minerālu pūderis, kas nodrošina dabiski matējošu efektu. Ar organiskām augu sastāvdaļām un gaismu atstarojošiem minerāliem. Nesatur talku, ļauj ādai elpot. Piemērots visiem ādas tipiem. Piešķir ādai zīdainu mirdzumu, maigi nomaskē nepilnības un novērš spīdēšanu. Piemērots vegāniem.

FORŠS! Un man var ticēt, jo esmu pūderu eksperts 🙂 Pūderis ir tas produkts, ko lietoju VIENMĒR! Un šis ir ļoti jauks – labi klājas, uz ādas ir neredzams (nevajag gan pārspīlēt ar daudzumu), noturīgs un arī jauki matē ādu. Kopā ar jau aplūkoto tonālo krēmu rada dabisku, vienmērīgu ādas izskatu. Lielisks ikdienas lietošanai. No manis vislielākais pluss par to, ka nesakrājas porās, nenosprosto tās, ļauj ādai elpot un neveicina izsitumu veidošanos. Agrāk Laverai bija pieejama šī pūdera caurspīdīgā versija, kas bija ok, bet šie – ar toni – ir vēl labāki, jo jauk izlīdzina ādas toni! Es izmēģināju toni Ivory 01, kas ir labs, vasarai gan, iespējams, ņemšu Honey 03! 😉

Šos un citus Lavera Naturkosmetik produktus meklē mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s