Gatavojos vasarai – izmēģinu Silk’n Micro Pedi Wet&Dry pedikīra ierīci

4CC82DA5-8320-436C-96F8-02F2EA31D888

Šādu skaistumkopšanas gadžetu esmu gribējusi pamēģināt jau sen. Bet – kaut kā nebija sanācis 🙂 Pēdu kopšana, pavasarim tuvojoties, taču ik gadu ir aktuāla lieta, vai ne? Šogad saņēmos, iegādājos un izmēģinu šo Silk’n Micro Pedi Wet&Dry pedikīra ierīci! Lasi un uzzini – vai ir tā vērts? 

Pedikīra ierīce Silk’n Micro Pedi Wet&Dry (22.90 Eur)

9895283B-AA92-4AA1-B381-BFA806165468

Silk’n Micro Pedi Wet&Dry ir portatīva pedikīra ierīce, kas ļauj tikt vaļā no pēdu sacietējumiem un atkal priecāties par maigu un tīru ādu. Pateicoties lielam galviņas griešanās ātrumam (46 apgriezienu sekundē), visi pārragojušās pēdu un papēžu ādas veidojumi veiksmīgi noņemami. Ar Silk’n Micro Pedi Wet&Dry kāju ādas sacietējumus var likvidēt daudz ātrāk nekā līdz šim, turklāt Silk’n Micro Pedi Wet&Dry ierīcei nav asmeņu, tāpēc pedikīra procedūras ar Silk’n Micro Pedi Wet&Dry ir daudz drošākas, bet ādas savainošanas risks – mazāks!

2E7E3590-3097-48D2-B17B-8C58785E5A5B

Līdz šim, lai likvidētu cieto ādu uz papēžiem un zem pirkstiem, izmantoju klasiskus variantus – pēdu vīles un pumekus, ko lieto gan dušā, gan ārpus tās. Ir jau ok, bet tas prasa papildus piepūli. Šī pēdu kopšanas ierīce principā darbojas visai līdzīgi, ar vienu mazu atšķirību – tā visu padara tavā vietā. Maza, bet būtiska atšķirība, vai ne? 🙂

Pēdu vīle ir visai jaudīga un ātra, tā sacietējušo ādu noņem daudz ātrāk un labāk, kā tu to izdarīsi ar parastu pumeku. Lietošanā tā ir pat ĻOTI ērta un vienkārša – viena poga, piespied un darbojies! Neko nevar izdarīt nepareizi, nošaut greizi. Lielais pluss ir tas, ka šo vīli var droši skalot zem ūdens un tas atvieglo tīrīšanu. Komplektā nāk vēl viena ierīces abrazīvā galviņa, ko pēc kāda laika varēs nomainīt.

Rezultāti? Pēdas ar katru lietošanas reizi paliek arvien gludākas, papēžu āda maigāka. Protams, ar vienu lietošanas reizi nepietiks 🙂 Es šo ierīci izmantoju ~ 3-4x nedēļā. Un pēc 3 nedēļu lietošanas, manas pēdas jau izskatās pat ļoti gatavas vasaras sezonai 🙂 Protams, procedūru papildinu ar laba pēdu krēma lietošanu.

Ieteikums – lieto šo ierīci vakarā, pēc vannas vai dušas, kad āda mīkstāka. Un – uz nakti palutini pēdas ar masku! Bagātīgi iezied ar labu pēdu krēmu (vai vienkārši ķermeņa krēmu) un uzvelc zeķītes! No rīta varēsi lepoties ar pēdiņām kā mazulim 🙂

3B0373E8-5CC6-4DDA-B1CE-3C9A893A5E16

Šo un citus jaukumus sevis lutināšanai un skaistumkopšanai meklē www.hairfree.lt!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s