Mans ATKLĀJUMS – Colief Infant Drops laktāzes enzīma pilieni zīdaiņiem – IESAKU iepazīties visām mammām!

F1ED9161-5741-4C94-A00F-90DF1D03AC72

Pavisam nesen esmu kļuvusi par māmiņu savam otrajam bērniņam. Un – līdz ar to, ka iepazīstos, kā ir būt dēla mammai (pirmais bērniņš man ir meitiņa), iepazīstos arī ar visādām “jaukām” blakus lietām, piemēram, kolikām, laktozes nepanesību… Man tas viss ir jauns, jo ar meitiņu šajā ziņā nekādu problēmu nebija. Un teju pavisam nejauši esmu atklājusi vienkārši PERFEKTU līdzekli, bez kura šobrīd mūsu ikdiena nav iedomājam – Colief Infant Drops!

Uzreiz gribu teikt – šis NAV reklāmraksts! Ar Colief Infant Drops iepazinos pavisam nejauši, bet saprotot, ka šis ir līdzeklis, kas reāli strādā, nolēmu par to pastāstīt arī citām mammām un sarūpēt foršu konkursu kopā ar zīmolu Colief 🙂 Konkursu meklē manā Facebook lapā!

Colief Infant Drops laktāzes enzīma pilieni (7ml, 12.99 Eur)

Tie ir laktāzes enzīma (Kluyveromyces lactis) pilieni, ko pievienot mazuļa maisījumam vai krūts pienam. To galvenais uzdevums – palīdzēt mazulim šķelt pienā esošo cukuru, ar kuru netiekot galā, mazais mocās ar tā dēvētajām kolikām jeb vienkārši runājot – pamatīgām vēdergraizēm. Ne visiem bērniem tas ir nepieciešams, taču statistika ir nepielūdzama – lielākas vai mazākas problēmas sašķelt piena cukuru pirmajos dzīves mēnešos ir 25-40% zīdaiņu (dažādos avotos minēti dažādi cipari). Labā ziņa – tas parasti pāriet pats no sevis, kad mazulis paaugas, kad sākam to piebarot ar jau normālu ēdienu. 🙂

Koliku pazīmes ir klasiskas – ilga (līdz pat 3 stundām) raudāšana, kājiņu vilkšana pie vēdera, muguriņas izliekšana u.tml. Principā – katrai mammai jau skaidrs, kas par lietu, ja mazajam sāp puncis, to nevar sajaukt ar ko citu! Te – biežākās no pazīmēm (avots: colief.com):

symptoms-of-colic

Mans stāsts – dēliņš piedzima un viss bija forši. Līdz ~ 3. nedēļai, kad sākās izteiktas un spēcīgas vēdergraizes. Mazais mocījās gan pa dienu, gan vakarā – puncis sāp, pats noraudājies un nelaimīgs. Arī es – ne pārāk ar dzīvi apmierināta 🙂 Sākām domāt un meklēt, kas par lietu. Baroju mazo ar piena maisījumu, jo pašai ar barošanu galīgi nevedās (tas ir cits stāsts, bet ar meitiņu man tāpat – baroju burtiski dažas nedēļas). Nomainījām maisījumu, rezultāts tāds pats – nekāds. Jo vairāk mazais ēda, jo lielāka raudāšana. Tad pie ģimenes ārsta nodevām fēces analīzei. Tās liecināja, ka mazajam visticamāk ir laktozes nepanesība jeb nespēja sašķelt pienā esošo cukuru. Ģimenes ārste ieteica izmēģināt līdzekli Lactrase, kas ir kapsulās. Tur tā deva ir puskapsula 3x dienā. Mēģinājām, bet nebija tāda rezultāta, kā gaidīju. Un – arī lietošana ķēpīga, jo kapsula ir jāsadala, pulveris jāšķīdina utt.

Un tieši tad manās rokās nonāca šie Colief Infant Drops pilieni. Izmēģināju un cits stāsts – mazais paliek krietni mierīgāks. Papētīju tuvāk – izrādās, ka šie pilieni atšķiras ar to, ka 4 pilītēs (tā ir vienas barošanas reizes deva) ir izteikti koncentrētāks laktozes enzīms (4500 FCC, savukārt Lactrase kapsulās, piemēram, vienā kapsulā ir 3300 FFC, ja dodu pusi, tad attiecīgi uz pusi mazāk…). Pluss arī par lietošanas ērtumu – iepilini maisījuma pudelītē un dod kopā ar ēdienu!

Saku uzreiz – mūsu gadījumā tikai ar Colief nepietika, nācās mainīt arī maisījumu uz tādu, kas ir bez laktozes jeb Lactose Free, BET arī tad bez Colief mazais ir nemierīgāks, nekā tad, ja šos pilienus dodu. Tas man liek domāt, ka Colief vispār palīdz dēliņam labāk sagremot maisījumu, puncim labāk strādāt. Arī ģimenes ārste saka, lai turpinu Colief, jo šis laktāzes enzīms neko citu ietekmēt nevar, respektīvi – par sliktu nākt nevar. Tā nu mēs tagad dzīvojam jau nepilnus divus mēnešus 🙂

Es noteikti negribētu, ka šis mans stāsts tiek uztverts kā apgalvojums, ka Colief ir vislabākais un brīnumlīdzeklis. Es tikai vēlos dalīties pieredzē, jo zinu, cik izmisusi var justies mamma, kas redz, kā mazulis kliedz, bet nespēj viņam palīdzēt. Mums Colief der, citam varbūt kas cits būs labāks, jo – cik bērnu, tik situāciju un pieredzes. Un tomēr – ceru, ka vēl kādai šis viss noderēs 🙂

Lai viegli pirmie dzīves mēneši!

Visi produkti, ko piedāvā zīmols Colief

168084C4-6CB9-4DAD-A7FF-F39C11CE9A58

Par Colief Infant Drops – viss skaidrs, par tiem esmu sajūsmā. No šiem izmēģinājusi esmu arī Mum To Be pret-striju krēmu, kas man arī ļoti patika! Par to vairāk lasi te – TOP 6 līdzekļi, kas man ļāva izvairīties no STRIJĀM arī otrās grūtniecības laikā!

Par pārējiem diviem produktiem šobrīd savu vērtējumu sniegt īsti nevaru, neesmu mēģinājusi, taču esmu pārliecināta, ka arī tie būs lieliski 🙂 Baby Scalp Oil paredzēta mazuļu galvas ādai, lai to mīkstinātu, mitrinātu, palīdzētu tikt galā ar sausajām plēksnēm, ja tādas ir. Un Breath Easy Patch ir paredzēt bērniem no 3 gadiem – plāksterītis, kas atvieglo elpošanu, nomierina nakts laikā! To plānoju izmēģināt meitiņai, kurai tūlīt, tūlīt jau 3 gadiņu jubileja! Vairāk par zīmolu Colief – www.colief.com!

Visus Colief produktus visērtāk un ātrāk iegādāties www.internetaptieka.lv!

PIEDALIES KONKURSĀ MANĀ FACEBOOK LAPĀ UN LAIMĒ VISU ŠO PRODUKTU KOMPLEKTU!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s