LUTINU sevi ar Lanaform muguras masažieri!

IMG_E8729

Muguras masāža mājas apstākļos jebkurā brīdī, kad vēlies – izklausās forši? 🙂 Izmēģinu muguras masažieri no Lanaform! Sen gribēju, beidzot iegādāju! Kā patīk? Uzzini! 

IMG_E8722

Lanaform Back Massager krēsla paliktnis muguras masāžai (54 Eur)

Kas tas ir? Muguras masažieris – krēsla paliktis Lanaform Back Massager ir ierīce, ar kuras palīdzību iespējams veikt masāžu un siltuma terapiju. Masažierim ir 5 masāžas galviņas, kas ietver vairākas īpašas programmas muguras augšējās un apakšējās daļas masāžai, kā arī sēžamvietai  un augšstilbiem. Tās masē, nomierina, atbrīvo. Papildus iespējams iestatīt arī siltuma terapiju.

  • Vibrācija un siltuma funkcija palīdz mazināt muskuļu spriedzi un atslābināt ķermeni.
  • Aparāts vienlaicīgi var masēt dažādas muguras daļas, piedāvājot 4 vibrācijas intensitātes līmeņus un 4 vibro programmas. Iespējams izvēlēties arī automātisko režīmu.
  • Ierīces taimeri var ieprogrammēt tā, lai ierīce automātiski izslēdzas pēc 15, 30 vai 60 minūtēm.
  • Masažieris ir ļoti elastīgs, tāpēc to var izmantot uz visiem krēslu veidiem. Pateicoties ērtai montāžai, masāžas uzmetni var izmantot gan mājās, gan darbā, un pat automašīnā, pieslēdzot to pie piepīpētāja rozetes!

IMG_E8731

Kā man patika? Īsumā – patika 🙂 Šādu masāžas ierīci vēlējos pamēģināt jau sen, jo ikdienā daudz laika nākas pavadīt pie datora, sēdus pozīcijā un mugura, spranda, krustu daļa un sēžamvieta pilnīgi prasa pēc šādas masāžas. Visu laiku nevarēju saņemties iegādāties šādu uzparikti, jo bija žēl naudas 🙂 BET šis variants no Lanaform ir ļoti budžetam draudzīgs, tas ir pirmais lielais pluss.

Lieliski ir tas, ka šis krēsla paliktnis tiešām ir visai universāls – izmēģināju mājās uz 3 veidu krēsliem – derēja visiem. Vislabāk – manam datorkrēslam. Tas ir ļoti būtiski, citādi nav iespējams ierīci pilnvērtīgi izmantot. Pasūtot gan jāņem vērā, ka tā darbojas ar strāvu, tātad tuvumā jābūt kontaktam. Teorētiski būtu vienkāršāk, ja ierīce strādātu ar baterejām, bet tad, droši vien, tā nebūtu tik spēcīga un efektīva.

Izbrīnīja tas, cik ļoti spēcīgs ir šis masažieris – tas tiešām pamatīgi izmasē muguru, tā ka jūtu, ka skudriņas skrien, asinsrite darbojas! Ļoti patīk tas, ka masēta tiek gan muguras augšdaļa, gan apakšdaļa, krusti, sēžamvieta un augšstilbi! Ir vairākas programmas, kas ļauj katru reizi masāžu padarīt nedaudz citadāku. Ierīcei ir ērta, saprotama pults, ar kuru visu viegli kontrolēt. Masāža ir pietiekami intensīva, lai to nevajadzētu veikt ilgi. Man pietiek ar 10-15 minūtēm, lai es justos atpūtusies, relaksējusies. Vienīgais mīnuss – masažieris ir samērā paskaļš. Man mājās ir divi mazi bērni, kuriem guļot pusdienu laiku, es tomēr šo ierīci neizmantoju.

Par siltuma funkciju – manā gadījumā tā baigi neuzrunā. Māja man silta, siltuma funkciju neprasās pielietot. BET es esmu no tiem cilvēkiem, kuriem arī, piemēram, mašīnā autokrēslu apsilde nesimpatizē 🙂 Tādēļ esmu pārliecināta, ka NOTEIKTI būs tādi cilvēki, kas par šo siltuma funkciju + masāžu būs stāvā sajūsmā! Varbūt Tu? 😉

Par ieguvumiem – masažieris patiešām forši relaksē un ļauj atbrīvoties no saspringuma. Tas bija tas, ko man vajadzēja visvairāk, tādēļ esmu ļoti apmierināta. Tiek uzlabota asinsrite, spranda atslābst, ja ir vieglas galvassāpes, kas radušās no spriedzes, arī no tām var tikt vaļā! Man vislabāk patīk šo ierīci izmantot tad, kad nestrādāju – vienkārši sēdēt, aizvērt acis un baudīt. Strādājot pie datora masāžu neveicu, tad man tā nedaudz pat traucē, jo, kā jau minēju – ir tiešām intensīva!

IMG_E8718

Kopumā – šis noteikti ir produkts, kuru vērts izmēģināt savai labsajūtai un arī veselībai. Saprātīga cena, vienkārša un ērta pielietošana. Uzliec uz krēsla un atstāj, tad zini – arī izmantosi! Šī varētu būt ierīce, ko tiešām liksi lietā, nevis krāsi putekļus skapja plauktā 🙂

Šo un citus jaukumus sevis lutināšanai un skaistumkopšanai meklē www.hairfree.lt!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s