JAUNUMS no Dr. Pakalns – Easy Breathe ziede elpceļu labsajūtai

ABDA1952-71CC-466F-A176-90685A35114F

Ziema tradicionāli ir laiks, kad visbiežāk sastopamies ar ne pārāk patīkamu lietu – saaukstēšanos. Aizlikts deguns, iesnas, klepus, šķaudīšana… un piekritīsi, visnepatīkamākās ir tieši iesnas – tās traucē, kaitina un nogurdina. Kā atvieglot pašsajūtu saaukstēšanās periodā? Dr. Pakalnam ir variants 🙂 Jaunā Easy Breathe Oterino Ointment ziede elpošanas ceļu labsajūtai saaukstēšanās periodā! 

B370B936-2BFA-4A80-8AF0-08737E5FCA7D

Easy Breath ziede ir paredzēta elpošanas ceļu labsajūtai saaukstēšanas periodā. Tā ir viegli sildoša, reizē – maigi atvēsinoša. Ar eikaliptu un piparmētru, kas sniedz svaiguma sajūtu un palīdz mazināt diskomfortu saaukstēšanās gadījumā. Iepakota ērtā, viegli visur līdzi paņemamā iepakojumā, kas atvieglo lietošanu arī dodoties ārpus mājas.

Lietojama uzklājot nelielu daudzumu zem deguna iesnu laikā un/vai uz ādas krūšu-kakla rajonā. Piemērota arī bērniem no 3 gadu vecuma!

EF08DCDE-D8F3-47FA-87C2-DC1AA2655354

Dabiska, ērta lietošanā, patīkamu rezultātu sniedzoša – man šis jaunums šķiet foršs un noderīgs! Ļoti patīkams ir ziedes aromāts – ļoooti svaigs, it kā spēcīgs, bet ne nāsīs cērtošs, kā tas ir pieredzēts ar citām šāda veida ziedēm. Ļoti dabisks un īsts.

Uzteicama ir arī tekstūra – ziede ir vairāk kā balzams, tā nav eļļaina un smaga. Uzklājot zem deguna, tā ātri iesūcas, atstājot vien svaigo aromātu. Bundžiņā balta, uzklāta uz ādas tā ir pilnīgi caurspīdīga.

Un rezultāts – jauks! Ziede palīdz vieglāk elpot, sniedz svaigumu un nomierina degunu. Tā palīdz labāk izgulēties. Man patika arī uzklāta krūšu rajonā, jo tad aromāts, līdz ar to svaigums saglabājas ilgāk! Noteikti – lielisks palīgs saaukstēšanās gadījumā, kas uzlabos pašsajūtu un garastāvokli! 🙂

Ziedi meklē Mēness Aptieka aptiekās! 


Viena doma par “JAUNUMS no Dr. Pakalns – Easy Breathe ziede elpceļu labsajūtai

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s