VISS vienā – Bioderma Sensibio AR BB krēms jutīgai, apsārtušai ādai!

6A43A47E-ACBD-442C-91E0-D46DF0DC81E0

Aptieku kosmētikas zīmols Bioderma jau izsenis zināms tieši ar savu Sensibio produkti līniju, kas paredzēti jutīgai ādai. Šoreiz iepazīstos ar vienu jaukumu, kas, nez kādēļ, man līdz šim bija paslīdējis garām nemanīts… BB krēms jutīgai ādai ar noslieci uz apsārtumu, kas ne vien vizuāli samazina problēmu, bet, kas ir ļoti būtiski – cīnās ar to arī pašā ādā, lai palīdzētu tai kļūt mazāk jutīgai un tik asi nereaģēt uz apkārtējās vides kairinātājiem! 

Bioderma Sensibio AR BB krēms (40ml, 23.53 Eur)

AEAC8B20-3BF9-487F-9A46-FD9AA49A1596

Teikšu īsi – man patīk! 🙂 Šis ir foršs multi-funkcionāls produkts jutīgai ādai ar noslieci uz apsārtumu. Kā radīts man, sevišķi lieliski noder tagad – gada aukstajā laikā, kad apsārtums temperatūras svārstību ietekmē kļūst vēl jo redzamāks!

Lielais pluss šim produktam ir tas, ka tas ne vien tīri vizuāli noslēpj apsārtumu, bet arī samazina to ādā, regulējot bioloģisko faktoru, kas izraisa asinsvadu paplašināšanos. Arī aizsargā no UV stariem, kas saasina eritrozi, izlīdzina sejas ādas krāsu un uzlabo mirdzumu! Tajā esošais īpašais Rosactiv® patents samazina ādas kapilāru palielināšanos un vājināšanos. Tiek samazināta arī karstuma sajūta. Krēms uzlabo ādas pašas spēju pasargāt sevi, kļūt spēcīgākai pret kairinājumu.

Man ir kombinēta/jutīga sejas āda ar noslieci uz apsārtumu un kuperozi – mazie asinsvadiņi labi saskatāmi uz vaigiem, deguna un zoda. Tempertūras svārstību ietekmē tie kļūst vēl izteiktāki – gan vasarā, gan ziemā. Šis produkts man patīk kā noslēdzošais solis ikdienas ādas kopšanas rutīnā un pirmais solis make up! Lietoju to pēc ādas attīrīšanas, tonizēšanas, mitrināšanas. Šim BB krēmam ir samērā bieza konsistence un tas veido vidēji sedzošu klājumu. Gandrīz kā tonālais krēms! Klājums ir ļoti viendabīgs, krēms labi izlīdzinās uz ādas un jauki saplūst ar to. TOMĒR – jāņem vērā, ka šim krēmam Latvijas tirgū pieejams viens tonis, kas it kā tiek apzīmēts ka LIGHT, taču, manuprāt, ir vidēji tumšs. Manai ādai tas atbilda ļoti labi, bet arī tonālos krēmus parasti izvēlos vidējos toņos, ne pašus gaišākos. Līdz ar to pieļauju, ka daļai dāmu šis it kā LIGHT tonis varētu izrādīties pārāk tumšs… Tamdēļ – noteikti vērts izmēģināt, pirms iegādājies!

E412F097-2221-4F99-9E13-58CD75C972B2

Rezultāts – pēc šī BB krēma āda iegūst skaistu, vienmērīgu toni. Mazās nepilnības tiek nomaskētas, tajā skaitā apsārtums un kapilāri. Noturība arī ļoti laba, nevaru sūdzēties. Es gan vēl šo BB krēmu nedaudz piefiksēju ar savu iecienīto kompakto pūderi. Āda jūtas labi, tiek nomierināta, izskatās veselīga un laimīga. Kopumā šis noteikti ir jauks atklājums, kas iederās gan manas kopjošās, gan dekoratīvās kosmētikas plauktiņā, paldies par to Bioderma! 😉

Vairāk par šo un citiem Bioderma produktiem uzzini www.bioderma.lv! Meklē tos labākajās aptiekās visā Latvijā! 

 


Viena doma par “VISS vienā – Bioderma Sensibio AR BB krēms jutīgai, apsārtušai ādai!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s