Īpaši maigai sejas ādas attīrīšanai – Algotherm Comfort Cleansing attīrošā emulsija

6619E1C8-92AF-47B6-B8C2-C47F89C6EE3E

Tās, kas seko maniem ierakstiem, zina, cik ļoti man patīk izmēģināt arvien jaunus attīrošos līdzekļus sejas ādai. Jo – ar savu kombinēto un pat taukaino, bet vienlaikus jutīgo sejas ādu, ko vienā vārdā var dēvēt par KAPRĪZU, zinu, cik attīrīšana ir būtiska. Jā, tas ir pirmais un būtiskākais solis ceļā uz skaistu ādu. Par to esmu pārliecināta. Šoreiz iepazīstos ar zīmola Algotherm maigo, attīrošo emulsiju sejas ādai, kas ideāla lietošanai ziemas periodā, derēs visiem ādas tipiem, tajā skaitā – jutīgai ādai, ādai ar noslieci uz apsārtumu, kuperozi.

Algotherm Algoessential Comfort Cleasing attīrošā emulsija (150ml, 13.90 Eur)

Ar ko tik īpaša? Pirmkārt jau ar savu teju nepārspējamo konsistenci – emulsija ir krēmveida, bet ne pārāk bieza, ļoti maiga un patīkama. Uz ādas klājas kā viegls krēms, bet iemasējot ādā, jūtami attīra to, nepadara taukainu, nepārklāj ar neelpojošu plēvīti. Saskaroties ar ūdeni šī emulsija kļūst vēl šķidrāka un pienainas konsistences. Šķiet, ka dziļi tiek iekšā, teju iesūcas ādas porās un attīra tās. Noskalojas viegli.

Rezultāts – emulsija bez problēmām tiek galā gan ar ikdienas netīrumiem, lieko sebumu, gan make up. Derēja arī acu zonai! Ikdienā nelietoju ūdensnoturīgu make up, bet emulsija sola notīrīt arī to. Āda kļūst tīra un IZTEIKTI maiga! Nav nekādu kairinājuma pazīmju, nepatīkamu sajūtu, savilkuma. Āda ir maiga, gluda, mitrināta, tonis izlīdzināts, apsārtums (ja tāds bijis) samazināts. Āda tiek nomierināta, līdzsvarota.

Man šis noteikti kļūs par vienu no favorīt-attīrošajiem līdzekļiem tieši rudens un ziemas periodā, kad āda tiek papildus kairināta, ir nedaudz jutīgāka kā parasti, mēdz būt apsārtusi. BET domāju, ka līdzeklis varētu būt arī ļoti piemērots vasarai, saules un pludmales periodam, kad arī āda tiek papildus kairināta un prasa attiecīgu, piemērotu kopšanu, tajā skaitā – saudzīgu, bet dziļu attīrīšanu!

Rezumē – vēl viens labs produkts no zīmola Algotherm. Ar to iepazīstos nesen un pakāpeniski, bet pagaidām – man viss ļoti patīk. Turklāt – labā kvalitāte un iedarbība iet roku rokā ar pavisam samērīgām un pieņemamām produktu cenām. Par to – liels pluss!

Lasi arī: 

Jūras dzīvības serums, BB nakts maska un attīrošs 2in1 līdzeklis – iepazīstos ar Algotherm pieeju sejas ādas kopšanai!

Atklājums – Algotherm aizsargājošais fluīds

Pucējoties svētkiem – 2 neparasti produkti ACU ZONAI no Algotherm!

Ādu restrukturējošā pret-striju eļļa no Algotherm – izmēģinu vai darbojas!


2 domas par “Īpaši maigai sejas ādas attīrīšanai – Algotherm Comfort Cleansing attīrošā emulsija

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s