Kārdinošas lūpas ar Artdeco…

c6653ab1-7ca3-4194-a986-dd2f141c8179

Sakiet, ko gribiet – lūpas ir viens no sievietes spēcīgākajiem ieročiem… Lai būtu pamanāmai, lai iekārdinātu, lai… Un sevišķi tagad, gada tumšākajā un drūmākajā laikā, tā vien gribas uzziedēt! 🙂 Ir vērts izmēģināt šo skaistumu no Artdeco!

Artdeco Perfect Colour Lipstick (11.99Eur)

04dc155d-f970-45d2-bb4f-aa11d267c243

Viennozīmīgi – viena no jaukākajām pēdējā laikā atklātajām lūpu krāsām! Ne velti tā iekļuva arī mūsu, ar bloga Mana pasaku pasaule autori Zani, kopīgi veidotajā aizvadītā gada labākās kosmētikas topā (Ar to iepazīsties te – Blogeri iesaka – LABĀKĀS kosmētikas TOPS 2018)! Kopjoša lūpu krāsa, kas veido burvīgu klājumu. Ar intensīvu pigmentu un ilglaicīgu noturību (protams, dienas gaitā tā jāatjauno, bet tik un tā – turās labi). Lūpas tiek mitrināta un barotas (E vitamīns), ir zīdainas un arī pēc lietošanas – no sausuma ne miņas. Klājas vienmērīgi un viegli. Godīgi sakot – lieliska pārmaiņa pēc visām pēdējā laikā mēģinātajām matējošajām lūpu krāsām 🙂 Izvēlējos 2 diezgan neitrālus, ikdienai perfektus toņus – 830 un 961 (tos un citus ērti vari atrast TE)! Man ļoti, ļoti patīk!

Man kā estētikas mīļotājai ne mazsvarīgāks par saturu ir arī iepakojums 🙂 Un arī te Artdeco ir pacenties – lūpu krāsas ir burvīgā, eleganti melnā futlārī, kas ir pasmags, rokā jūtams, kas piešķir lūpu krāsai vēl pievienoto vērtību!

Artdeco Soft Lip Waterproof Liner (6.99Eur)

4147d2d2-624b-4b83-b5b1-6492d04038e7

Protams, protams, lai cik laba būtu lūpu krāsa, to vienmēr papildina un vēl labāku padara piemeklēts lūpu zīmulis. Lai gan ikdienā es to neizvēlos, īpašākiem pasākumiem tas vienkārši IR nepieciešams. Šie Artdeco lūpu zīmuļi nodrošina lūpu krāsas neizplūšanu, ir kopjoši un skaistos toņos. Tie, starp citu, ir diezgan universāli – katrs no zīmuļiem der vismaz vairākām lūpu krāsām. Es izvēlējos toņus 140 un 190 (tos un citus ērti vari atrast TE)! Zīmuļa veidotais klājums ir noturīgs, nemaina toni, ar to veidot kontūru ir samērā viegli, klājums labs. Pluss par to, ka ražotājs padomājis arī par kopjošo iedarbību – lūpu kontūras netiek sausinātas! Kā arī – zīmuļi ir gana mīksti, lai lietošana būtu tiešām patīkama un komfortabla!

Kopumā Perfect Colour Lipstick lūpu krāsām toņu izvēle ir iespaidīga – 23 toņi, savukārt Soft Lip Liner ūdensnoturīgie lūpu zīmuļi pieejami 11 toņos!

Šos un citus Artdeco dekoratīvās kosmētikas produktus meklē veikalos Douglas un Drogas, kā arī www.douglas.lv un www.drogas.lv!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s