Izlase JUTĪGAI sejas ādai no BioNike

4F65534B-0B57-45C1-B368-A358309A9AFD

BioNike kā zīmols man ir aizvadītā gada viens no lielākajiem un patīkamākajiem pārsteigumiem. Īpaši interesanti, ka ar to iepazīstos tā sakot “ačgārnā” secībā. Sākumā iepazinos ar dekoratīvo kosmētiku (vairāk – ATKLĀJUMS – BioNike Defence Color dekoratīvā kosmētika jutīgai un prasīgai sejas ādai un 3 jaunumi manā plauktā no BioNike Defence Color dekoratīvās kosmētikas līnijas), kas ir patiesi izmēģināšanas vērta. Neparastais un absolūti burvīgais tonālais krēms-fluīds iekļuva arī Blogeru LABĀKĀS kosmētikas topā 2018 (vairāk – Blogeri iesaka – LABĀKĀS kosmētikas TOPS 2018)!

Šoreiz iepazīstos ar mazumiņu no šī zīmola kopjošās kosmētikas – 3 foršiem produktiem, kas paredzēti jutīgas ādas kopšanai!

BIONIKE DEFENCE CLEANSIN MOUSSE ATTĪROŠAS PUTAS (150ml, 13.19€)

084A2F84-1B65-4E4D-B581-83385C38D44C

Attīra ādu maigi, saglabājot tās dabisko līdzsvaru, nesausinot. Piesātinātas ar Marokas kumelītes ēteriskajām eļļām un rožu ūdeni. Mitrina, mīkstina, atsvaidzina.

Sejas putas, kas manī raisīja divējādas emocijas. Pirmais – tās patiesi labi attīra ādu, nekairinot to. Ideāli noņem gan ikdienas netīrumus, gan dekoratīvo kosmētiku, dara to ātri un kvalitatīvi. Jauki atsvaidzina, uzmundrina ādu, pēc to lietošanas nav sausuma/savilkuma sajūtas, āda ir jaukā tonī, izskatās veselīga. Lielais mīnuss no manas puses – šīs putas nav paredzētas lietošanai acu zonai. Līdz ar to – ar tām nevar noņemt dekoratīvo kosmētiku acu zonā. Putas kož acīs. Un man šī tomēr bija vilšanās, jo sejas putas teju vienmēr ir produkts, kas paredzēts visai sejai, turklāt, ja tās paredzētas jutīgai ādai, es sagaidu, ka tās būs lietojamas arī acu zonai.

BIONIKE DEFENCE ROSYS PILIENI KUPEROZAI ĀDAI (15ml, 20.92€)

7FF0105F-4A2D-4831-9250-622015AE717F

Intensīvas iedarbības līdzeklis-pilieni ādai ar noslieci uz kuperozi. Novērš apsārtumu. Sastāvā īpaši Atlantijas jūras aļģu ekstrakti, trokserutīns, u.c. sastāvdaļas, kas aizsargā kapilārus, veicina ādas dabīgo aizsardzības mehānismu.

Foršs, ērti lietojams un iedarbīgs līdzeklis visām, kurām ir āda ar tendenci uz apsārtumu, kuperozi. Man mazie asinsvadiņi un nevēlamais sārtums vērojami vaigu galos un uz deguna. Sevišķi rudens un ziemas periodā šī problēma saasinās nelabvēlīgo laika apstākļu ietekmē. Šie pilieni ir lielisks ādas papildus kopšanas produkts, kas ļauj daudz labāk sadzīvot ar saviem asinsvadiņiem un, protams, – arī izskatīties labāk!

Pilieni ir vieglas, gel-veida tekstūras, nepieciešami vien pāris, klāju tos tieši uz problēmu zonām. Līdzeklis nekavējoties iesūcas ādā, pa virsu lietoju ierasto dienas/nakts krēmu. Pilieni ātri nomierina ādu, samazina arī apsārtumu. Lietoju jau vairākas nedēļas un šķiet, ka tie palīdz ādu un mazos asinsvadus arī stiprināt. Par to liels pluss no manis – līdzeklis nav tikai estētisku rezultātu sniedzošs, bet tiešām iedarbojas kopjoši, pat ārstējoši uz kuperozi un ar to saistītajām ādas nepilnībām.

BIONIKE COLOR ANTIBLEMISH ZĪMULIS-KONSĪLERS (4ml, 12.61€)

93B05FF5-3708-4C8E-BB1D-3444B60E5DC2

Maigs, krēmveida zīmulis, kas nomaskē visbiežākās ādas nepilnības, izgaismo tumšākos ādas rajonus, atjaunojot starojumu un mirdzumu. Bagātināts ar ekskluzīvu antioksidantu un anti-stresa aktīvajām sastāvdaļām “Glow Factor”, izgaismo seju, piešķirot ādai veselīgu mirdzumu.

Vispār – jauks konsīleris, kas der ne tikai izsitumiem, bet arī – lai vizuāli samazinātu lokālu ādas apsārtumu, piemēram, vaigu galos, uz deguna. Tāpat – lieliski klājas un maskē nepilnības acu zonā. Patīkama tekstūra, viegls klājums, laba noturība. Der gan lietošanai zem tonālā krēma, gan ikdienas skrējienā, kad kaut kur, kaut kas nedaudz jāpielabo. Noteikti produkts, kas varētu būt ikvienas kosmētikas maciņā!

Šo un citus BioNike kopjošās un dekoratīvās kosmētikas produktus meklē Apotheka aptiekās un www.apotheka.lv

 


Viena doma par “Izlase JUTĪGAI sejas ādai no BioNike

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s