Annemarie Borlind 3in1 sejas eļļa – aizsardzība pret ZILO GAISMU

0A873353-E9A7-4FF6-B074-E4F709696BB0

Iepazīstos ar aizvadītā gada Annemarie Borlind jaunumu – 3in1 sejas eļļu. Tās lielākā atšķirība no citām sejas eļļām, kas gozējas veikalu plauktos – spēja pasargāt ādu no zilās gaismas kaitīgās ietekmes. Tā ir gaisma, ko izstaro visas mums apkārt esošās viedierīces – mobilie telefoni, datori, planšetes un televizori – un izrādās, ka tā ļoti degradējoši iedarbojas uz mūsu ādas šūnām. Vairāk par zilo gaismu – Kā ZILĀ GAISMA bojā Tavu ādu un – ko iesākt?

Annemarie Borlind 3in1 eļļa sausai un prasīgai sejas ādai (30ml, 34.50€)

Sejas eļļa, kas derēs visiem ādas tipiem, bet jo sevišķi piemērota sausai un prasīgai sejas ādai. Sastāvā vērtīgas augu eļļas (Inku zemesriekstu omegas eļļa, kahai riekstu eļļa un Himalaju ķiršu eļļa), kas stiprina un baro ādu, atjauno tās elastību. Kā arī – samtenes ziedu ekstrakts, kas aizsargā pret ekrānierīču izstaroto zilo gaismu. Antioksidējoša, mazina ādas pāragras novecošanās iespēju. Atjaunos un nomierinās ādu.

Iesākumā nedaudz baidījos, vai šī sejas eļļa nebūs man par smagu, taču – tā ir sausā tipa eļļa, kas viegli klājas un samērā ātri iesūcas ādā. Derēja pat manai kombinētajai ādai. Patiesībā eļļai ir ļoti patīkama un viegla konsistence, tā klājas viegli (pietiek ar 2-3 pilēm visai sejai). Pirmais pozitīvas iespaids radās jau nākamajā rītā – šī eļļa ļoti labi mitrina un pabaro ādu. Tā kļūst maiga, tvirta un nomierināta – zūd apsārtums, tonis izlīdzinās. Pēc vairāku nedēļu lietošanas ir sajūta, ka eļļa ādu ir atsvaidzinājusi un padarījusi mirdzošāku.

Kas attiecas uz eļļas spējām aizsargāt ādu pret zilo starojumu – to, protams, man grūti komentēt un arī izmērīt nevaru. Tomēr, gribas ticēt, ka tā tik tiešām ir, jo darba dienas man paiet pie datora ekrāna un arī telefons ikdienas skrējienā ir cieši blakus. Sejas āda, kopš lietoju šo eļļu, patiesi reaģē nedaudz citādi. Parasti pēc garas darba dienas pie datora, tā mēdza kļūt apsārtusi, izskatījās nogurusi. Tagad šīs pazīmes ir samazinājušās. Man kopumā ir sajūta, ka āda jūtas labāk, arī izskatās tā labāk, līdz ar to šo sejas eļļu varu ierindot savu pozitīvo atklājumu sarakstā!

Lasi arī – Kā ZILĀ GAISMA bojā Tavu ādu un – ko iesākt?

Annemarie Borlind kopjošo kosmētiku, kā arī dekoratīvo kosmētiku PILNĀ izvēlē meklē mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s