Izsmalcināta un iedarbīga – ELEMIS Japāņu Kamēlijas ķermeņa eļļa

471B9349-A422-483B-8612-FD786B892F47

Izsmalcināta ķermeņa eļļa, kas apbur gan ar savu dizainu, gan sniegto rezultātu. Ieteicama tieši topošajām māmiņām, lai neiedzīvotos strijās. Izmēģināju un turpinu lietot – patīk, nu ļoti patīk!

Japāņu Kamēlijas ķermeņa eļļa (100ml)

A5E8F4F1-D00C-4123-B47E-188FED0FD9B4

Atjaunojoša, ar mīkstinošām un mitrinošām īpašībām. Kamēlijas eļļa no Japānas jau gadsimtiem ilgi ir zināma un izmantota kā bagātīga un iedarbīga eļļa ķermeņa, kā arī matu un nagu kopšanai. Elemis ir pārņēmis šīs zināšanas un radījis ķermeņa eļļu, kas ideāla tieši lietošanai grūtniecības laikā, jo bagātīgi mitrinot ādu, palīdz tai stiepties, neiedzīvojoties strijās. Eļļas sastāvā ir gan jau minētā Kamēlijas eļļa, gan – saldo mandeļu eļļa un vitamīns E.

Pirmais, kas uzrunāja mani – eļļas burvīgais dizains! Izsmalcināts, sievišķīgs. Tāds, ka nav ne ko pielikt, ne atņemt. Labi – lietošanā tas nav tik ērts, jo jāskrūvē nost mini korķītis un pēc lietošanas (ar eļļainām rokām) tas vēl jādabū arī atpakaļ 🙂 BET kā zināms – skaistums prasa upurus.

Pati eļļa ir ar izsmalcinātu, diezgan neitrālu, bet patīkamu aromātu. Pēc konsistences viegla, patīkami klājas uz ādas. Nav ļoti eļļaina, iesūcas samērā ātri. Es gan to izmantoju galvenokārt vakarā – pēc dušas, pirms gulētiešanas! Tā burvīgi mitrina un atjauno ādu. Atgriež komforta sajūtu, tiešām jūtami uzlabo ādas elastību! Šobrīd, esot sava otrā bērniņa gaidībās, striju profilakse man ir ļoti aktuāls jautājums. Puncis aug strauji, esmu jau pēdējā trimestrī. Striju nav. Nav arī ādas niezošās un velkošās sajūtas, kas parasti pavada grūtnieces! Man ļoti, ļoti patīk šī eļļa un es to lietošu līdz pat pēdējai grūtniecības dienai! Ceru, ka pūliņi vainagosies ar panākumiem 🙂 Par to – noteikti vēl ziņošu!

P.S. Tieši šī Elemis ķermeņa eļļa ir bijusi arī Viktorijas Behemas (Victoria Beckham) izvēle visu savu bērnu gaidību laikā! Un arī viņa atzinusi – šī eļļa ir patiesi LIELISKA topošajām māmiņām!

Meklē šo un citus Elemis produktus veikalos Stockmann un Debenhams, Taka Spa un veikalā NEROLI!

 


Viena doma par “Izsmalcināta un iedarbīga – ELEMIS Japāņu Kamēlijas ķermeņa eļļa

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s