JAUNUMS no Annemarie Borlind – nakts sejas eļļa kapsulās

D0ADFDAF-9A03-4690-8948-8736E932667C

Jaunums no jau iepazītā un foršā kosmētikas zīmola Annemarie Borlind – sejas eļļa kapsulās, kas paredzēta tieši ādas kopšanai nakts laikā! Ar ko īpaša un ievērības cienīga? Uzzini! 😉 

Annemarie Borlind eļļa kapsulās sejas ādas kopšanai nakts laikā (18ml/50 kapsulas, 34.50€)

39211FA3-8ABC-4D00-AF33-BDD00D1BD354

Sejas eļļa ādas kopšanai nakts laikā ar īpašu sastāvu – gurķenes sēklu eļļu un keramīdiem. Piemērota visiem ādas tipiem, sevišķi – prasīgai sejas ādai. Dziļi mitrina, atjauno un nostiprina ādu. Keramīdi un gurķenes sēklu eļļa nodrošina ādas mitruma līmeņa nepieciešamo uzturēšanu un ādas pretestības uzlabošanos. Ar tūlītēju un acīmredzamu efektu gludākai un jaunākai ādai.

Tas, kas mani ļoti uzrunāja – šī produkta sastāvs tiešām atšķiras no tirgū pieejamajām un ierastajām sejas eļļām. Serumu ar ģurķenes sēklu eļļe, es, godīgi sakot, sastopu pirmo reizi. Tas lika painteresēties par šo eļļu vairāk. Izrādās, ka gurķenes sēklu eļļa (Borago officinalis) ir īpaši bagāta ar vērtīgajām taukskābēm – 60% polinepiesātinātās taukskābes, kuru vidū ir pat līdz 29% GLA (gamma linoleīnskābe), kas ir īpaši svarīga ādas skaistumam. Tā atjauno un uztur ādas elastību, veicina tās aizsargfunkcijas. Īpaši piemērota sausai un jutīgai ādai. Remdē kairinājumu, iekaisumus. Izlīdzina grumbiņas, aizkavē novecošanās procesus, mitrina un baro ādu.

Šīs sejas eļļas formāts ir foršs – kapsulas. Eļļa dozēta tieši tik, cik nepieciešams. Intensīvam 50 nakšu kursam. Līdz ar to lietošana ir ērta, parocīga un rezultātu var ātri un vienkārši izmērīt. Pašai eļļai tik pat kā nav nekāda aromāta, tā ir teju caurspīdīga. Uzklājot uz ādas, labi iesūcas, nav pārlieku taukaina, smaga, nerada sajūtu, ka āda tiek pārklāta ar plēvi un neelpo. Iesaku šo eļļu klāj uz ādas, kas tikko bagātīgi apstrādāta ar toniku, vēl ir mitra. Tad eļļa labāk spēs iesūkties ādā. Rezultāts ir manāms jau pēc pirmajām naktīm – āda tiek nomierināta, no rīta izskatās skaista un atpūtusies. Pēc pāris nedēļām – tā ir gludāka, vienmērīga tekstūras ziņā. Man nav nekādu sevišķo grumbu, grūti spriest par eļļas anti-age efektu, taču viens ir skaidrs – tā labi nomierina un līdzsvaro ādu, palīdz to aizsargāt rudens un ziemas aukstajos vējos, palīdz ādai atgūties, atjaunoties, būt un izskatīties veselīgai. Šķiet, ka nedaudz uzlabo arī toni, mazina apsārtumu. Kopumā jauks produkts, ko esmu izmēģinājusi tieši īstajā – gada aukstākajā – laikā!

Annemarie Borlind kopjošo kosmētiku, kā arī dekoratīvo kosmētiku PILNĀ izvēlē meklē mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!


Viena doma par “JAUNUMS no Annemarie Borlind – nakts sejas eļļa kapsulās

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s