Ķermeņa ādas kopšana – iemēģinu jauno kosmētikas zīmolu JOWAÉ

387E228A-3797-4ACC-BB1F-25723B35C010

Par šo jauno, nupat Latvijā ienākušo kosmētikas zīmolu, jau stāstīju vienu ierakstu iepriekš (JAUNUMS Latvijā – JOWAÉ kopjošā kosmētika!). Šoreiz izmēģinu tieši ķermeņa kopšanai paredzētus produktus no Jowaé – kādi ir? Vai vērts iepazīties? Uzzini 😉

Barojošs balzams (200ml, 17.53€)

127D1FA4-8A79-49A2-A117-33D1565EC39A

Ķermeņa balzams/krēms ar spēcīgo antioksidantu Lumifenolu (kas ir viens no Jowaé kosmētikas pamatiem un unikālajām sastāvdaļām, par to vairāk – JAUNUMS Latvijā – JOWAÉ kopjošā kosmētika! Sastāvā arī kamēlijas eļļa, kas tiek uzskatīta par patiesa skaistuma eļļu Āzijā, tai piemīt īpaši barojošas īpašības. Balzams atjauno lipīdu aizsargbarjeru, nomierina ādu, dziļi mitrina, baro, atjauno komforta sajūtu. Novērš niezi un sausumu. Man patika balzama konsistence, kas nav pārlieku taukaina, bet jūtama un barojoša. Tas vienmērīgi klājas un izlīdzinās uz ādas. Iesūcas samērā ātri, tomēr – ne tik ātri kā kāds no standarta losjoniem. Jūtami uzlabojas ādas elastība un gludums. Tiek izlīdzināts arī tonis, tas kļūst vienmērīgāks. Man patīk šo balzamu lietot vakarā, tad no rīta mostos ar maigu un ļoti gludu ķermeņa ādu. Uzteicams ir arī aromāts – neuzkrītošs, viegls, elegants. Šis noteikti ir ķermeņa kopšanas produkts, ko vērts izmēģināt, sevišķi rudens un ziemas periodā!

Barojoša sausā eļļa ķermenim un matiem (100ml, 17.18€)

96A0115A-F2B7-4791-A170-644300C579EB

Ķermeņa eļļas ir man īpaši mīļi produkti, arvien ar interesi izmēģinu ko jaunu šajā jomā. Šī Jowaé eļļa paredzēta sausai, jutīgai ādai. Sastāvā Lumifenols un kamēlijas eļļa. Principā – sastāvs un iedarbība līdzīga, kā iepriekš aplūkotajam krēmam, tikai te – eļļas konsistence. Eļļa izteikti baro ādu, padara to maigu un gludu. Vienīgais mīnuss – man šī eļļa nešķita sausā eļļa. Tā ir samērā eļļaina un smaga, kā jau kārtīgai eļļai pienākas. Man personīgi lietošanai no rīta tā neder, jo ilgāk jāgaida, kamēr iesūcas ādā. Vakaros gan ir labi, sevišķi pēc siltas vannas vai dušas – šķiet, ka āda eļļu uzsūc baudīdama 🙂 Ražotājs norāda, ka eļļa izmantojama arī matiem – man šis variants nederēja, eļļa šķita par smagu, arī lietota pavisam nedaudz.

Mitrinošs, aizsargājošs balzams (200ml, 17.53€)

A4D32F41-B52D-4D9C-814F-69A0567C8BAD

Burvīgs produkts! Paredzēts gan ķermenim, gan sejas ādai. Piemērots visiem ādas tipiem, arī jutīgai ādai, turklāt – arī visai ģimenei, ieskaitot bērnus (no 3 gadu vecuma)! Mitrina, aizsargā, baro. Sastāvā – spēcīgais antioksidants Lumifenols un bambusa ūdens, kuram piemīt mitrinošas un atjaunojošas īpašības, tas bagāts arī ar dažādiem vitamīniem un minerāliem. Ļoti interesanta ir produkta konsistence – it kā krēm-veida, it kā putota, it kā sorbet-veida… Jauki klājas uz ādas, pietiek ar nelielu daudzumu produkta. Iesūcas samērā ātri. Sejai gan man tas neder – ir par smagu, taču meitiņas vaidziņiem ir tieši laikā! Es to uztveru kā foršu ķermeņa kopšanas produktu, kas labi mitrina ādu, padarot to ļoti gludu, atjaunojas elastība, komforts un labsajūta. Man ļoti labi derēja pēc baseina apmeklējuma, kad hlorētā ūdens dēļ āda parasti niez un knieš.

Šos un citus Jowaé sejas un ķermeņa kopšanas produktus meklē Apotheka aptiekās un www.apotheka.lv!


4 domas par “Ķermeņa ādas kopšana – iemēģinu jauno kosmētikas zīmolu JOWAÉ

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s