Macadamia Professional – radīti skaistiem matiem, pārbaudu rezultātu!

4A0F431E-56B5-40DB-BF5C-429080BD17F5

Ir zīmoli, kas piedāvā matu kopšanas produktus un ir tādi, kas īpaši specializējas tajos. Macadamia Professional ir no tiem otrajiem – tā ir vesela zinātne un filozofija, kas slēpjas zem šiem lieliskajiem matu kopšanas produktiem. Pats galvenais – izmantot vērtīgas un matiem tiešām nepieciešamas sastāvdaļas, kas spēj iedarboties un reāli uzlabot matu izskatu un stāvokli. 

Macadamia Professional piedāvājumā ir daudz produktu matu kopšanai, kas sadalīti vairākās līnijās. Tomēr pamatu pamats visiem ir viens – matu mitrināšana, barošana, atjaunošana, lai iegūtu rezultātu – skaistus matus. Iepazīstos ar 3 konkrētiem produktiem un iepazīstinu arī Tevi! 😉

Šampūns bagātīgai matu mitrināšanai un barošanai (300ml, 15.99€) un Professional Pro Oil Complex barojoša un mitrinoša maska matiem (236ml, 28.39€)

ECEE209D-3D74-441E-934C-123B6A6524E1

Ultra Rich Moisture šampūns jau pēc sava nosaukuma pasaka priekšā – tas ir īpaši bagātīgs un mitrinošs. Un tieši tā arī ir – tas satur vērtīgas makadamijas riekstu (Omega 7, 5 un 3 taukskābes) un argana eļļas (Omega 9 taukskābes), kas baro un stiprina matus. Mongongo riekstu eļļu (linolēnskābe), kas ir īpaša ar savu mitrinošo spēku. Šampūns piemērots visu tekstūru matiem, bet jo sevišķi derēs sausiem, bojātiem matiem. Tas palīdz matus savaldīt un mazināt pūkošanos, elektrizēšanos, tajā pašā laikā – nepadarot smagus un/vai taukainus. Mans vērtējums – lielisks ikdienas šampūns, kas katru matu mazgāšanas reizi padara par kopjošu rituālu. Jau pēc tekstūras jūtu, ka šampūns ir bagātīgs un barojošs. Tas lieliski puto, labi izskalojas no matiem, padarot tos izcili mīkstus un patīkamus. Maigs, patīkams aromāts. Šampūns patīk arī galvas ādai, ir sajūta, ka tiek mitrināta un nomierināta arī tā. Man šampūns ir būtisks matu kopšanas produkts, uzskatu, ka to nekad nevajadzētu izvēlēties pavirši. Šī ir lieliska izvēle, neskatoties uz to, ko lietosi tālāk – kondicionieri vai masku.

82BBAE9B-908D-4836-9C47-23F1B5C807F3

Nourishing Moisture maskas galvenais uzdevums ir matus ATJAUNOT. Tās sastāvā esošās makadamijas riekstu (Omega 7, 5 un 3 taukskābes) un argana eļļas (Omega 9 taukskābes) ar šo uzdevumu tiek galā lieliski. Mati tiek mitrināti, atjaunoti, uzlabota to elastība. Īpaši piemērota sausiem, bojātiem matiem, kuriem trūkst spēka. Arī – sausu un lūztošu matu galu spēcināšanai. Maska palīdz savaldīt spurainus matus, novērst pūkošanos, elektrizēšanos. Mans vērtējums – ideāla matu maska ziemas/apkures sezonai, kad mati tiek pakļauti temperatūras svārstībām, tuntulēti zem cepurēm un šallēm. Jūtami un redzami uzlabo matu izskatu jau pēc pirmās lietošanas reizes. Iepriecina arī palielais tilpums un tas, ka maska klājas lieliski, nav nepieciešamības pēc ļoti daudz produkta vienā lietošanas reizē. Maigs aromāts, jauka tekstūra. Iedarbības laiks – 5-10 minūtes. Rezultāts – mati kļūst izteikti dzīvīgi un spīdīgi, nav elektrizēšanās, pūkošanās. Pluss par to, ka maska tos nepadara smagus. Ir sajūta, ka tiek atjaunots matu elastīgums un veselīgums kopumā. Lieliska ik-nedēļas maska, es to lietoju pat 2x nedēļā, kā arī – droši paturu ilgāk par norādīto laiku! 😉

Professional Pro Oil Complex izsmidzināms līdzeklis matiem (148ml, 18.99€)

8614B925-4AE0-4FD3-A873-247F1D3A8EB6

Nourishing Moisture Leave-In Protein Treatment ir burvīgs līdzeklis matiem pēc mazgāšanas, kas atjauno, piepilda un pasargā matus. Bagātināts ar makadamijas riekstu (Omega 7, 5 un 3 taukskābes) un argana (Omega 9 taukskābes) eļļām, kas mitrina, atjauno un spēcina matus. Proteīnu kokteili (sojas, kvinojas un kartupeļu), kas palīdz piepildīt un atjaunot bojātās vietas matos un uzlabot to elastību. Āfrikas Baobaba ekstraktu, kas bagāts ar vitamīniem un minerālvielām, kā arī pantenolu, kas mīkstina un pasargā matus no mitruma zuduma. Mans vērtējums – interesants un foršs produkts matu papildus kopšanai. Lietojams līdz 3x nedēļā pēc matu izmazgāšanas, tīros, ar dvieli izsusinātos matos. Nav eļļains/taukains, nepadara matus smagus. It kā iesūcas un pazūd matos, taču padara tos spīdīgus un izteikti elastīgus. Veselīgākus pēc izskata. Lietojot regulāri tiek būtiski uzlabots matu stāvoklis, sevišķi gariem, krāsotiem, bojātiem matiem. Patīkams pēc tekstūras, bezkrāsains, ar vieglu aromātu. Maniem gaiši krāsotajiem, garajiem (un, protams, bojātajiem 🙂 ) matiem der ideāli!

Šos un citus Macadamia Professional matu kopšanas produktus meklē veikalos Drogas un www.drogas.lv!

 

 

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s