Iepazīšanās ar Nature Box kopjošo kosmētiku ķermenim un matiem!

AD472F39-227C-4682-9A51-76FDEF0E6370

Droši vien jau būsi pamanījusi – redzami un pārliecinoši Latvijas tirgū nupat ir ienācis jauns kosmētikas zīmols Nature Box. Koši, pamanāmi produktu iepakojumi, sulīgi aromāti, kas apbur. Un ne tas vien – zīmola produktu galvenā vērtība ir sastāvā esošās 100% tīras aukstā spieduma eļļas. Ādas un matu kopšanai, barošanai, lutināšanai. Kāds tad ir Nature Box? Iepazīstos! 

Kopumā Nature Box produktu klāstā atrodamas 5 dažādas līnijas ādas un matu kopšanai:

  1. Ar avokado eļļu;
  2. Ar mandeļu eļļu;
  3. Ar kokosriekstu eļļu;
  4. Ar makadamijas riekstu eļļu;
  5. Ar aprikožu kauliņu eļļu.

Katrā no minētajām līnijām ir iekļauti produkti gan matu, gan ķermeņa ādas kopšanai. Kas būtiski – katras līnijas produktus pavada arī izteikts un sulīgs aromāts, kas arī var kalpot kā faktors, pēc kura izvēlēties savus Nature Box produktus. Un – forši ir tas, ka produktus pēc sirds patikas var arī miksēt savā starpā, jo ne vienmēr taču gribēsies vienas iedarbības un aromāta dušas želeju, ķermeņa losjonu un šampūnu, vai ne? 🙂 Ak jā – Nature Box produkti nesatur parabēnus un mākslīgās krāsvielas.

Es iepazinos ar 7 konkrētiem Nature Box produktiem no 4 dažādām līnijām:

Kokosriekstu dušas želeja (385ml, 5.59€) un Mandeļu dušas želeja (385ml, 5.59€)

7512F987-6A5C-4A00-A9C2-47F655069533

Ļoti aromātiskas un maigas (pH līmenis ir ādai neitrāls) dušas želejas ar 100% tīrām aukstā spieduma kokosriekstu un mandeļu eļļām. Abas mitrinošas un barojošas. Foršas ikdienas lietošanai, sevišķi, ja tev dušas rituālā patīk ieviest dažādību, jaunus, sulīgus aromātus. Āda pēc mazgāšanās paliek maiga un gluda, nav sausuma sajūtas, savilkuma. Tas nozīmē – derēs arī tagad – vēsajā rudens un ziemas sezonā, kad sausais apkures gaiss bieži vien ādu mēdz padarīt vēl sausāku un jutīgāku. Ekonomisks iepakojums, kas arī nav mazsvarīgi 🙂

Aprikožu šampūns un kondicionieris sausiem un bojātiem matiem (385ml, 6.99€)

BACA8F7B-4ECC-444F-BE60-15F956995D6F

Šampūns ar aprikožu kauliņu eļļu – satur 83% dabisko sastāvdaļu matu spīdumam, vitalitātei, elastīgumam. Bez parabēniem, silikona, mākslīgām krāsvielām. Ar izteiktu un ļoti sulīgu aprikožu aromātu. Saulains un garastāvokli uzmundrinošs 🙂 Lietošanā jauks – labi puto, viegli izskalojas, nepadara matus sausus un/vai grūti ķemmējamus.

Kondicionieris ar 96% dabisko sastāvdaļu un to pašu 100% tīro aukstā spieduma aprikožu kauliņu eļļu. Pēc tekstūras patīkams, pēc iedarbības – arī. Mans ieteikums – paturēt to matos vismaz pāris minūtes labākai iedarbībai. Vēlams ieklāt izsusinātos matos vai vismaz tādos, kas kārtīgi atbrīvoti, nospiesti no liekā ūdens, lai kondicionieris spētu labāk iesūkties/ iedarboties. Kopumā rezultāts ir patīkams – ikdienas matu kopšanas produktu komplekts, kas padarīs matus viegli ķemmējamus, maigus un mīkstus. Uzlabos elastību, atjaunos spīdumu.

Avokado šampūns un kondicionieris vājiem un blāviem matiem (385ml, 6.99€) un Avokado krēms matiem (150ml, 6.99€)

4ED47BF2-3E11-4D0D-8C22-DD69020A9772

Šampūns ar 84% dabisko sastāvdaļu matu dzīvīgumam un gludumam. Mani ļoti uzrunāja svaigais un patīkamais aromāts. Pēc iedarbības un sajūtām – ļoti līdzīgs jau iepriekš aplūkotajam aprikožu šampūnam, vien šķita, ka šis matus vēl vairāk atšķetina un padara gludākus.

Kondicionieris ar 96% dabisko sastāvdaļu un vērtīgo avokado eļļu matus jauki nogludina, atjauno to spīdumu. Forša tekstūra, patīkams lietošanā. Labi klājas matos un arī – izskalojas no tiem. Pluss par ekonomiskajiem iepakojumiem, kas pietiks ilgākam laikam.

Matu krēms (97% dabisko sastāvdaļu) ir interesants ar to, ka lietojams gan kā matu maska, gan leave-in krēms. Pirmajā variantā iedarbība ir visnotaļ jauka – spēcīgāka kā kondicionierim, matus nogludinoša, atjaunojoša. Tie paliek viegli izķemmējami, elastīgi un mirdzoši. Ar burvīgu aromātu. Ja produktu lieto kā matu krēmu, tad pats galvenais – nepaņemt par daudz produkta. Lai iegūtu nogludinošo efektu, vajag pavisam nedaudz krēma + to jāklāj no matu vidusdaļas uz galiem. Izmēģinot pāris reizes, jutīsi, kur ir tava robeža, kad krēma ir par daudz un mati paliek smagnēji. Ja izmanto nedaudz, tad rezultāts jauks – īpaši patiks izteikti sausu un bojātu matu īpašniecēm, tām, kurām matu gali šķeļas un lūzt!

Šos un citus Nature Box produktus meklē veikalos Drogas un www.drogas.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s