Skropstas kā tauriņa spārni ar Lavera Trend Sensitiv Butterfly Effect skropstu tušu – pārbaudu rezultātu!

68492330-570C-48DA-89E6-C2B6AF840E69

Jauna skropstu tuša 🙂 tas vienmēr iepriecina! Lavera Trend Sensitiv dekoratīvās kosmētikas produkti vispār ir lielisks atklājums, esmu ar tiem iepazinusies jau kādu laiku atpakaļ (Lasi – Dabiskam un skaistam rezultātam – Lavera DEKORATĪVĀ KOSMĒTIKA!). Šoreiz iepazīstos ar vienu no 6 dažādām Lavera Trend Sensitiv skropstu tušām! Tās visas meklē dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!

Lavera Trend Sensitiv skropstu tuša Butterfly Effect, Beautiful Black (11ml, 9.5€)

CB75D470-12CC-468D-BB82-B418C60CE6AC

Šī skropstu tuša piešķirs jūsu skropstām juteklisku izskatu. Inovatīvā “tauriņveida” birstīte paveic trīs efektus vienā – intensīvi kuplina, ieveido un neļauj tām salipt. Tušā esošās zīda šķiedras pagarina skropstas, bet ergonomiskā birstīte, pateicoties tajā iestrādātai gumijai, nodrošina vieglu uzklāšanu un intensīvu apjomu. Birstītes lodeveida forma, ļauj viegli aizsniegt visas skropstas. Dermatoloģiski un oftalmoloģiski testēts. Lieliski piemērota kontaktlēcu lietotājiem.

CF8C4F47-185B-4B08-8169-DB1A40D46C46

Mans vērtējums – man patīk skropstu tušas ar gumijas sariņu birstītēm, pēc iespējas parasti izvēlos tieši tādas, jo pēc pieredzes – tās īpaši pagarina un izceļ skropstas, arī lietošanā ir ērtākas, mazāk saķep. Šī tuša pēc apraksta un visa mani ļoti uzrunāja. Tomēr, izmēģinot, iesākumā šķita, ka nesadraudzēsimies. Pārsteidza tas, ka tušas birstīte ir ļoti liela, salīdzinājumā ar standarta birstītēm. Nedaudz ieliektajai formai nav ne vainas, bet izmēra dēļ man gluži vienkārši nešķita ērti to lietot. Taču – pirmais iespaids mēdz būt mānīgs! Pēc pāris izmēģināšanas reizēm roka kaut kā pati piešāvās un birstīte sāka šķist arvien ērtāka. Rezultāts ir skaists – tuša labi klājas, nesaķep, neveļas kunkulīšos. Pagarina, kuplina, atdala skropstas. Nav tā, ka rezultāts ir samākslots, vairāk dabisks. Tuša šķiet maiga, acīm patīk. Arī noņemt to ir viegli ar jebkuru kosmētikas noņēmēju. Taču – tajā pašā laikā noturība laba, nav par ko sūdzēties! 🙂 Jauka, dabiska skropstu tuša par ļoti iepriecinošu cenu – iesaku izmēģināt 😉

77596736-8C2B-49BE-96C3-728C277797D4

Šo un citus Lavera kopjošās un dekoratīvās kosmētikas produktus meklē meklē dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s