No melna par baltu jeb jaunie ECODENTA mutes kopšanas līdzekļi ar AKTIVĒTO OGLI baltam smaidam!

36366B5D-B88E-45F2-83D5-B2EDF0FCCF23

Melnās zobu pastas, kas baltina zobus nupat ir teju vai modes kliedziens. Jo – tas ir kas jauns, interesants, neredzēts… un jā, darbojas 🙂 Bet zīmols Ecodenta ir gājis soli uz priekšu un piedāvā PILNU melno produktu sēriju mutes dobuma kopšanai – iepazinos ar to un iepazīstinu arī Tevi! Ir forši un ļoti inovatīvi jaunumi! 

Melnā baltinošā zobu pasta ar aktīvo ogli un Teavigo™ (100ml)

D3117A48-F9E1-4D99-8753-1872EC8450FA

Jā, melna zobu pasta. Pilna ar dabiskiem elementiem un ar Melno ogli + Teavigo™ (no zaļās tējas) un apveltīta ar superspējām. Tā efektīvi balina zobus, veiksmīgi atbrīvo no aplikuma, un tās ārkārtīgi ilgstošais svaiguma efekts ir vienkārši fenomenāls. Inovatīvs mirdzums, kuru radījuši zinātnieku superprāti, lai padarītu jūsu zobus baltus un skaistus.

Mans vērtējums – zobu pasta, kas mani savaldzināja! Nav tā, ka šī būtu pirmā melnā zobu pasta, ko esmu lietojusi, bet šī ļoti iepatikās. Pirmais – tai ir lielisks, atsvaidzinošs piparmētru aromāts un garša, BET tā nav pārāk asa, nepatīkama, tāda, kas kož mutē. Jā, pilnīgi melna, arī saputojot tāda paliek. Skats traks 🙂 bet rezultāts labs. Jau pirmajās lietošanas reizēs jūtu, ka pasta ļoti labi noņem aplikumu, zobi paliek gludi, gludi, forša sajūta! Lietojot ilgākā periodā jūtams, ka pasta zobus baltina jeb drīzāk – atjauno to dabīgo baltumu. Protams, tā nav super-līdzeklis, kas padarīs zobus 3x baltākus, bet gaišu smaidu atjaunos gan! Laba arī smaganām, kas jūtas labi, netiek kairinātas. Forša pasta zobu ikdienas kopšanai!

EKSTRA baltinošs mutes skalošanas šķidrums ar aktivēto ogli (500ml)

BEBC29EA-7180-4608-B224-7397D582E282

Inovatīvais mutes skalošanas šķidrums ar ozola ogli ir izstrādāts, lai papildinātu ikdienas zobu tīrīšanu un vēl efektīvāk balinātu zobus. Sastāvā esošajai ozola oglei un sāļiem ir aplikumu noņemošas īpašības. Pateicoties sastāvā esošajai piparmētru eļļai, jutīsiet īpašu, ilgstošu svaigumu, bet nātrija fluorīds aizsargā zobus pret kariesa veidošanos. Šķidruma dozators nodrošina īpaši ērtu lietošanu. Bez alkohola un konservantiem.

Mans vērtējums – foršs mutes skalojamais līdzeklis, kas atsvaidzinās, bet neizdedzinās muti! Pluss par to, ka sastāvā nav alkohola! Melnā krāsa ir iespaidīga 🙂 Līdzeklim ir patīkams piparmētru aromāts un garša, tas ļoti labi pabeidz zobu kopšanas rituālu. Noņem aplikumu, atsvaidzina, padara zobus perfekti gludus. Papildus pastai arī baltina un rūpējas par dabiski baltā smaida atgriešanos! Ērts lietošanā, vajag nedaudz, pietiek labam laikam!

Melnas balinošas mutes skalošanas putas (150ml)

6D63D33C-214E-4FE0-AE37-C19C9379DCC5

Jā, melnas mutes skalošanas putas. Tūlītējam svaigumam. Ozola ogle + Sāļi + Piparmētras ēteriskā eļļa šajā inovatīvajā receptūrā veido unikālu kombinācija, kas piešķir noturīgu svaigumu un aizsardzību pret zobakmens veidošanos. Īpaši ērtas mājās un ceļā, kad jāatgūst svaigums (piem., pēc ēšanas). Ak, šīs putas arī balina zobus.

Mans vērtējums – oi nu šis ir kaut kas super! Inovatīvs jaunums no Ecodenta. Principā tas pats, kas mutes skalojamais līdzeklis, bet putu formātā, ko ērti paņemt līdzi un lietot jebkur! Divi pūtieni putu mutē, nedaudz jāpatur un jāizskalo. Viss – aplikums ir noņemts, elpa svaiga, sajūta, it kā zobi būtu nupat izmazgāti. Man derēja ideāli dienas laikā, piemēram, pēc ēšanas, kafijas dzeršanas. Regulāri lietotas arī palīdz baltināt zobus, neļauj tiem iekrāsoties no ēdieniem, dzērieniem. Svaigs piparmētru aromāts un garša, iedarbīgs, bet nededzina mutes gļotādu. Šo noteikti iesaku izmēģināt!

 


Viena doma par “No melna par baltu jeb jaunie ECODENTA mutes kopšanas līdzekļi ar AKTIVĒTO OGLI baltam smaidam!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s