JAUNAIS Annemarie Borlind Effekt Peeling – izmēģinu, kāds tad ir!

095C11DE-1B60-4912-B22D-DD8F7D35CB88

Attīrošie līdzekļi sejas ādai, tajā skaitā pīlingi ir mana kaislība. 🙂 Un šo jauno produktu no Annemarie Borlind es, protams, nevarēju neizmēģināt 🙂 Lūk arī mans vērtējums! 

Annemarie Borlind Effekt Peeling eksfoliējošs pīlings (50ml, 16.50€)

C1377079-5CE3-4515-8AA6-578BF8095870

Attīrošs. Balansējošs. Izlīdzinošs. Ar hohobas vasku un bio šī sviestu, kurš iegūts mūsu sociālajā – eko projektā Malī. Krēmveida pīlings ar hohobas vaska pērlītēm. Attīra ādu no atmirušajām šūnām. Izlīdzina ādu un regulē sebuma izdalīšanos. Poras tiek attīrītas un āda kļūst daudz gludāka. Papildus āda tiek barota ar šī sviestu, kā rezultātā tā kļūst svaigāka, tīrāka, starojošāka. Inovatīva tekstūra ar mikroplastiku.

Dabīgs produkts.
Dermatoloģiski testēta efektivitāte un saderība ar ādu.
Nav testēts uz dzīvniekiem, bez dzīvnieku valsts sastāvdaļām.
Satur organiskus augu ekstraktus.
Eco Control sertifikāts.
Piemērots vegāniem.

Mans vērtējums – labs pīlings sejas ādai. Galvenie plusi – tas ir efektīvs, bet vienlaikus maigs, derēja arī manai jutīgajai ādai. Tekstūra ir lieliska – ļoti krēmīga, patīkama klājot uz ādas. Jūtams attīrošais efekts, bet āda netiek skrāpēta. Ļoti svaigs un patīkams aromāts un atsvaidzinošs (bet ne aukstuma) efekts kā tāds – lielisks lietošanai no rīta! Pīlings izteikti mitrina un baro ādu – tas jūtams jau tekstūrā un arī pēc lietošanas – nav sausuma, savilkuma sajūtas. Labi saderējās ar dažādām manām sejas maskā, kā adu sagatavojošs produkts. Iekļausies manā ādas kopšanas rutīnā kā papildus attīrošs līdzeklis lietošanai pāris reizes nedēļā! Rezultāts – āda kļūst tīra un svaiga, izlīdzināta. Ilgtermiņā noteikti atstāj labu iespaidu uz poru tīrību un ādas kvalitāti kopumā!

Annemarie Borlind kopjošo kosmētiku, kā arī dekoratīvo kosmētiku PILNĀ izvēlē meklē mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!


Viena doma par “JAUNAIS Annemarie Borlind Effekt Peeling – izmēģinu, kāds tad ir!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s