JAUNUMS no Elemis – Peptide 24/7 kolekcija ādas atjaunošanai un veselīga izskata atgūšanai

50FFB6A6-E981-4257-9FAF-FE39E60FC665

Noguris izskats, āda, kas nav atpūtusies? Tādas ikdienas skaistuma problēmas ir ļoti daudzām no mums. Garās darba stundas, milzums pienākumu kā darbā, tā mājās, ne vienmēr pietiekami daudz stundu nakts miegam… Kā lai palīdz savai ādai un atgūst skaistu, veselīgu un starojošu izskatu, kas pasaka – esmu atpūtusies? Zīmolam Elemis ir variants! 🙂

Elemis Peptide⁴ atjaunojošs acu krēms 

F875DF87-9557-4164-B78A-97FA6FEBBD6A

Atjauno, mitrina, izgaismo. Palīdz atjaunot nogurušu un pārstrādājušos acu mirdzumu un veselīgu izskatu.

Night Scented Stock seed oil is rich in Vitamin E and essential fatty acids. The oil helps to smooth and improve the feeling of skin firmness.

Cold-press extraction of Star Arvensis™ oil prized for its naturally high content of Omega 3 Fatty Acids, this oil helps to improve the appearance of skin elasticity and replenishes lost moisture.

Hawkweed and Daisy extracts help target the appearance of dark shadows, for brighter eyes that look well-rested.

Mans vērtējums – lietoju šo acu krēmu nu jau aptuveni mēnesi. Man ļoti patīk, sevišķi – uz nakti. Tas ir vieglas un maigas konsistences, viegli klājas, ātri iesūcas ādā. Atsvaidzina un atdzīvina ādu uzreiz. Ilgākā laika posmā – tiešām novērš noguruma pazīmes. Āda acu zonā kļūst dzīvīgāka, veselīgāka. Man gan nav izteiktu tumšo loku, lai saprastu iedarbību uz tiem, taču āda paliek gaišāka, starojošāka. Jauks atradums, šis varētu būt acu krēms, ko lietot arī kursa veidā – piemēram, pavasarī un rudenī kā intensīvu kūri acu zonas atjaunošanai un sapurināšanai!

Elemis Peptide⁴ Thousand Flower Mask atjaunojoša sejas maska

5EA9259E-D10B-4827-A742-43AEBE78BB77

Izgaismo, mīkstina, atjauno. Mirdzošai ādai – maska, kas bagātināta ar minerāliem un ziedu ekstraktu.

The secret’s in the soil. This cooling, velvety mousse mask contains Nordic Peat, developed over thousands of years, which is rich in minerals, vitamins, and antioxidants, to help improve skin radiance, and revitalise dull, lackluster skin.

Formulated with a Willow Complex, which is comprised of the buds of white and violet willows sourced from the UK and black willow bark from the US. The Willow Complex gently exfoliates away dead skin cells, promoting a smoother, more even looking skin tone and texture.Due to natural colour from Nordic Peat, please take care with light fabrics.

Brazilian Black Clay purifies and smoothes the skin.

Mans vērtējums – maska, kas ļoti patīkami pārsteigusi! Pats pirmais – ar savu nepārspējamo un iepriekš neredzēto tekstūru, kas ir kā sorbetam, šūmīga, it kā nedaudz putojoša.  Krāsa – melna. Iedarbība – kā melnajai maskai un vēl labāka. Šī sejas maska pārliecinoši attīra ādu, noņem lieko spīdumu, matē. Tajā pašā laikā – atjauno, izteikti mitrina un atdzīvina ādu. Arī aromāts ir viegls un patīkams, nav uzmācīgs. Rezultāts – poras ir tīras, sejas ādas tekstūra un tonis – vienmērīgs. Kopskats – veselīgs un atpūties!

Meklē šo un citus Elemis produktus veikalos Stockmann un Debenhams, Taka Spa un veikalā NEROLI!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s