JAUNIE Maybelline New York praimeri SEJAI un SKROPSTĀM – kādi ir?

AF696952-2217-4D82-A973-835AC4788CB5

Šis rudens populārajam dekoratīvās kosmētikas zīmolam Maybelline nāk ar jaunu praimeru kolekciju, kurā, kas ir interesanti, ir produkti ne vien perfektas sejas ādas iegūšanai, bet arī – skropstām! Mani ļoti ieinteresēja, tamdēļ – izmēģinu!

Kolekcijas pamatā – 3 jauni, dažādu veidu praimeri jeb grima bāzes sejas ādai:

MASTER PRIME mitrinoša grima bāze ar hialuronskābi

5D9686A6-C83C-4A93-B9D2-4DDFB95B291B

Sagatavo savu ādu pirms grima uzklāšanas ar Master Prime mitrinošo grima bāzi. Barojoša, ūdens bāzes formula ar hialuronskābi un ādu uzlabojošām sastāvdaļām redzami mitrina Tavu ādu, tai piešķirot nevainojamu izskatu visas dienas garumā!

Mans vērtējums – ļoti viegla, uz ādas patīkama grima bāze, kas izlīdzina un mitrina ādu. Būs ideāla tām, kurām ir sausa āda vai atsevišķi sausas ādas rajoni uz sejas. Šī bāzīte izlīdzinās sejas ādu, sagatavojot perfektu pamatu, lai uzklātu grimu, kas izskatīsies daudz vienmērīgāks + būs labāka noturība. Tā kā man pašai ir kombinēta āda, šī bāze nav ļoti aktuāla, bet darbojas tā labi – par to pārliecinājos.

MASTER PRIME poras izlīdzinoša grima bāze 

0E58B9A4-A9B9-4007-B747-2A90B0CF42A4

Sagatavo savu ādu grimam ar Master Prime poras izlīdzinošo grima bāzi. Maiga, ūdens bāzes formula ar matējošiem pūdera pigmentiem un ādu uzlabojošām sastāvdaļām, kas vizuāli maskē poras, piešķirot ādai gludu un izteiksmīgu izskatu. Tavs grims izskatīsies nevainojams ar noturību visas dienas garumā!

Mans vērtējums – lūk šī jau ir ideāli piemērota tādai ādai kā man – kombinētai ar paplašinātām porām. Bāze ir super-viegla, rada tik maigas un līdzenas ādas sajūtu, ka gluži vai neticās. Ļoti labi izlīdzina, samazina poras (vizuāli). Tālāk klātais tonālais krēms iegūst nevainojamu, ļoti gludu un skaistu klājumu. Grims ir noturīgs. Pluss no manis par to, ka bāze poras nenosprosto, āda elpo, nav negatīvu reakciju – izsitumu u.tml.

MASTER BLUR zīmuļveida grima bāze

C8681527-250F-4843-80E5-58BD643CED21

Perfekta āda ar Master Blur zīmuļveida grima bāzi! Ādu uzlabojoša, matējoša formula vizuāli maskē poras un vizuāli padara ādu gludāku. Smalkā zīmuļa forma ir viegli lietojama, ļaujot viegli piekļūt problemātiskajām zonām.

Mans vērtējums – pēc sava efekta stipri līdzīga iepriekš aplūkotajai – poras izlīdzinošajai – bāzei. Te droši vien vairāk runa ir par gaumi – vai tu dosi priekšroku praimerim no tūbiņas vai šādam – zīmuļa formāta. Tas it kā ļauj vieglāk piekļūt tādām zonām kā deguns u.tml. Man personīgi zīmuļa formāts neuzrunā tik ļoti, bet savā ziņā arī tas ir ērts – visvairāk, ja bāzi vajag uzklāt ātri, vai to nepieciešams atjaunot. Labi izlīdzina ādu, poras, rada vienmērīgu un skaistu pamatu grimam.

Un tālāk – īpašs jaunums skropstām! Skropstu serums-praimeris sensacionālām skropstu izskatam:

LASH SENSATIONAL BOOSTING serums skropstām

8FF9717E-07BE-4591-B029-73820874B07A

Piešķir savām skropstām sensacionālu apjomu ar Lash Sensational Boosting serumu! Revolucionārs aminoskābju un peptīdu maisījums, kas aizsargā skropstas un nodrošina to ātrāku augšanu. Barojošie vitamīni stiprina skropstas, novēršot to izkrišanu vai lūšanu. Precīzā birstīte ir viegli lietojama. Spēcinošais skropstu kokteilis:

  • Arginīns- stiprina skropstas
  • Provitamīns B5 – pasargā tās no izkrišanas
  • Serīns- novērš to lūšanu
  • Glicerīns- nodrošina tās ar barojošām vielām

Efekts jau pēc 4 nedēļām!

A52CBCE9-9DE9-471B-BE17-D9BEC2AE4362

3173AF18-55E5-49AB-8C81-669DBB7577E5

Mans vērtējums – šo izmēģināju ar ĻOTI  lielu interesi! Nu jau pagājušas 4 nedēļas, varu stāstīt par rezultātiem. 🙂 Pats pirmais – šo serumu arī droši var saukt par praimeri skropstām, jo tas klājams arī no rīta – pirms tušas uzklāšanas! Tas acumirklī pagarina un nostiprina skropstas. Tālāk tušu uzklāt ir daudz vieglāk, skropstas jau ir garas un skaistas.

Par kopjošo efektu – tas, ko pēc 4 nedēļu lietošanas jūtu ir skropstu veselības uzlabošanās. Tās tiešām mazāk krīt ārā. Lūzt man tās nelūza arī iepriekš, bet domāju, ka šis serums noteikti varētu palīdzēt arī tādā situācijā. Es gan neteiktu, ka jūtu izteiktas izmaiņas skropstu garuma ziņā, bet kopumā šķiet, ka tās ieguvušas izteiksmīgāku, kuplāku izskatu. Sevišķi – kad tiek uzkrāsotas. Seruma lietošana ir ērta – birstīte ir maza, serums klājas viegli un vienmērīgi. Lietoju gan uz nakti (arī uzacīm), gan no rīta pirms tušas uzklāšanas – te gan sekundes dažas jāuzgaida, lai serums nožūst, tad var klāt tušu!

5DF1CC9D-5DC7-42EC-B1AF-9B7C9AE63D8A

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s