Limited Edition ELEMIS Pro-Collagen Rose attīrošais balzams sejai

5ACCC457-40BA-4C0B-990F-844A97B741E6

Sejas ādas attīrīšana ir tēma, kas man tuva, interesējoša un vienmēr aktuāla. Jo uzskatu, ka skaistas ādas pamatu pamats ir pienācīga tās attīrīšana. Un arvien esmu jaunu un iedarbīgu līdzekļu meklējumos. Šoreiz – par īpašu un ļoti patīkamu atklājumu no zīmola Elemis. Attīrošu balzamu sejas ādai, kas ir īpašs ar visu – lasi un uzzini, ar ko!

Elemis Pro-Collagen Rose attīrošs balzams (200ml)

7D577095-8E9D-43B4-B065-4CB48F1AFBC6

Balzama sastāvā ir reti un izmeklēti dažādu rožu šķirņu ekstrakti no visas pasaules, tajā skaitā arī slavenā Angļu Roze. Balzams ir izstrādāts tā, lai spētu iekļūt dziļi ādā, spēcīgi, bet maigi attīrot to no ikdienas netīrumiem, grima un arī apkārtējās vides piesārņojuma. Rožu un mimozas vaski, kas papildināti ar plūškoka, gurķumētras un Optimegas vērtīgajām eļļām veido krēmīgu, maigu un lietošanā patīkamu produkta konsistenci. Āda kļūst attīrīta, mitrināta, mīkstināta, tai tiek piešķirts mirdzums. 

Šis balzams ir īpašas, limitētas kolekcijas produkts, kas izveidots, lai atbalstītu cīņu pret krūts vēzi. No katra iegādātā balzama tiek ziedots fondiem, kas sniedz atbalstu sievietēm, kas saskārušās ar krūts vēzi. Arī balzama iepakojums tapis īpaši sadarbībā ar ikonisko Britu modes zīmolu Lily and Lionel, rozā toņos, kas simbolizē krūts vēža cīņas kustību visā pasaulē.

A66D43A3-108F-4F53-8B3D-6B86E6DAF1AD

Mans vērtējums – burvīgs produkts, ko noteikti rekomendēju izmēģināt! Šādi uz vasku un eļļas bāzes veidoti attīrošie līdzekļi šobrīd ir ļoti populāri, tā sakot – modē. Un – ne bez pamata! Vienreiz izmēģinot – iemīlēsi! 🙂 Tas lauzīs arī stereotipus, kas parasti ir sievietēm ar kombinētu vai taukainu ādu – šķiet, ka līdzekļi uz eļļas bāzes neder. Bet – der, un kā vēl!

Balzamam ir fantastiski krēmīga konsistence. Neliels tā daudzums jāklāj uz sausas sejas ādas, maigi iemasējot ādā un ļaujot nedaudz iedarboties. Jā, tas būs eļļains. Izbaudi pasakaino rožu aromātu, kas noteikti apburs! Tad plaukstas saslapina ar ūdeni un maigi turpina masāžu – notiek brīnumi! 🙂 Balzams pārvēršas pienveida emulsijā, kas burtiski izvelk un aizskalo no ādas visus netīrumus, kosmētiku, visu, kas lieks. Āda kļūst tīra, maiga, gluda. Izteikti mitrinošs un mīkstinošs efekts, burvīgais aromāts saglabājas. Es pat teiktu, kas šī nav vienkārši ādas attīrīšana, bet vesels rituāls, kas sagādā prieku. Balzama komplektā ir līdzi arī dvielītis, lai lieko produkta daudzumu varētu noslaucīt. Vari arī noskalot, ja tā šķiet labāk – es devu priekšroku otrajam variantam.

Vēl – balzamu var arī izmantot kā sejas (un – kādēļ gan ne dekoltē) masku, uzklājot uz ādas un paturot 10 minūtes. Tad turpinot rituālu, kā jau aprakstīju. Tādējādi ļausi aktīvajām un vērtīgajām vielām iedarboties vēl dziļāk.

FF606D6A-B402-464E-A073-8CEEC1CF3EB5

Šis limitētās kolekcijas Pro-Collagen Rose attīrošais balzams ir milzīgā – king size – iepakojumā (200ml) un, ņemot vērā, cik ļoti maz produkta nepieciešams vienā lietošanas reizē, ar to pietiks ilgam laikam! Par to, protams, pluss!

Meklē Elemis Pro-Collagen Rose attīroši balzamu veikalos Stockmann un Debenhams, Taka Spa un veikalā NEROLI!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s