L’Oréal Elvital Extraordinary Coconut Oil sērija dziļai matu kopšanai, barošanai, atjaunošanai!

EE3B7F31-682E-4FEB-ADFD-A9F1280EF56A

Es mīlu kokosriekstus! To aromāts mani apbur un valdzina, tieši tādēļ ar lielu interesi iepazinos ar šiem jaunajiem L’Oréal Elvital Extraordinary produktiem 🙂  Patiesībā šīs sērijas šampūns un balzams jau kādu laiku ir veikalu plauktos, bet multifunkcionālā maska gan ir jaunums. Vai laba? Uzzini!  

Extraordinary Coconut Oil šampūns un balzams normāliem un sausiem matiem ar kokosriekstu eļļu (250ml un 200ml, 3.49€ katrs)

1F87154C-D6B2-4F08-8B42-509DAE4FB9A3

Ļoti jauki matu kopšanas produkti ikdienai, kas neiztukšos Tavu maciņu, bet darīs to, kas jādara – rūpēsies par matiem, sniedzot patīkamu rezultātu. Abi produkti ir ar fantastisku kokosriekstu aromātu, kas sniedz pievienoto vērtību un padara lietošanu vēl patīkamāku. Šampūns labi puto, nevainojami izskalojas, nepadara matus sausus, tieši pretēji – atšķetina un piepilda tos. Balzams sniedz perfektu finišu – nogludina matus, padara tos mīkstus, viegli ķemmējamus, gludus un mirdzošus. Jūtami baroti, mitrināti un paklausīgi mati – forši!

Extraordinary Coconut Oil multifunkcionāla matu maska normāliem un sausiem matiem ar kokosriekstu eļļu (300ml, 6.95€)

2933204E-6189-46C5-BE7E-91DF47C648C9

Maska īpaša tieši ar to, ka tai ir vairāki lietošanas varianti:

  • Kā balzamu – lietojot dušā vai kā matu masku – ieklājot, nedaudz paturot un izskalojot. Šis variants man patika vislabāk – paturot masku matos vismaz 5-10 minūtes var just to maksimumu, ko tā spēj darīt matu labā. Mati paliek ļoti mīksti un gludi, pabaroti, piepildīti un atjaunoti. Un, protams, smaržo superīgi! 🙂
  • Kā masku uz nakti – pēc idejas rezultāts ir tāds pats, kā lietojot to kā standarta masku. Vien – tu it kā ieekonomē laiku, jo nekas nav jādara – vakarā iezied matos un no rīta mazgā tos kā parasti. Rezultāts visai līdzīgs, kā lietojot kā standarta masku. Tomēr dodu priekšroku klasiskajam lietošanas variantam, jo uz nakti lietojot ir savas neērtības – sasmērēta spilvendrāna, tāpat – maska par 100% neiedarbosies, ja matos būs kādi veidošanas līdzekļi.
  • leave-in produktu, lai matus savaldītu, ieveidotu, nogludinātu. It kā forša ideja, bet jāuzmanās, lai nepaņemtu par daudz produkta, citādi rezultāts būs pretējs iecerētajam. Ja mati ir ļoti sausi un produktu izmanto pavisam nedaudz, tad var iegūt jauku rezultātu. Man personīgi gan šis veids ne visai uzrunāja, bet forši ir tas, ka maska ir liela tilpuma un pēc sirds patikas var izmēģināt visus veidus, lai atrastu to, kas der vislabāk tieši sev! 😉

L’Oréal Elvital Extraordinary Coconut Oil sērijas produktus meklē veikalos Drogas un www.drogas.lv


Viena doma par “L’Oréal Elvital Extraordinary Coconut Oil sērija dziļai matu kopšanai, barošanai, atjaunošanai!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s