Jaunums! VISAI ĢIMENEI piemērota sauļošanās kosmētika ar ilgstošu iedarbību – Riemann P20!

166625---P20-Prod-billede-uden-fact_LOW

Lai gan vasara mūs lutina jau vairākus mēnešus, par ādas pienācīgu aizsardzību pret sauli ir jādomā VISU laiku! Jaunums – Latvijā nu ir ienākusi zīmola Riemann saules aizsargkosmētika P20 – ar ko tā tik īpaša? Uzzini!

Zīmols piedāvā dažāda stipruma (SPF) saules aizsargkosmētiku, kuras galvenās pozitīvās un atšķirīgās iezīmes no citiem līdzekļiem, kas nopērkami veikalos ir:

  • Produkti ir izstrādāti tā, lai, pareizi lietojot, tos pietiktu uzklāt uz ādas VIENU reizi dienā! Tie sniedz spēcīgu aizsardzību līdz pat 10 stundām!
  • Tiem ir augsta ūdens-noturība. Pavadot ūdenī pat 80(!) minūtes, produkta spēks nesamazinās! Tas patiesi padara to atšķirīgu no līdzīgiem produktiem tirgū!
  • Visi Riemann P20 produkti piemēroti visai ģimenei, tie gādā par spēcīgu ādas aizsardzību gan pret UVB, gan UVA stariem.
  • Un, kas nav mazsvarīgi – produktiem ir foršas, vienmērīgas konsistences, tie neatstāj uz ādas baltu kārtu, nav taukaini, lipīgi un neelpojoši.

P20_730x440px_gatavs3variants

Riemann P20 produktu klāstā ir vairāk kā 10 dažādi sauļošanās aizsarglīdzekļi. Ar aizsardzības pakāpi sākot no SPF15 līdz pat SPF50. Arī konsistences var izvēlēties pēc patikas – pieejami gan izsmidzināmie līdzekļi, gan losjon-tipa.

Visi Riemann P20 produkti nesatur mākslīgas piedevas, krāsvielas, smaržvielas un mākslīgos konservantus.

Riemann P20 saules aizsargkosmētiku šobrīd iespējams iegādāties www.internetaptieka.lv


Viena doma par “Jaunums! VISAI ĢIMENEI piemērota sauļošanās kosmētika ar ilgstošu iedarbību – Riemann P20!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s