Dabiski matu kopšanas līdzekļi, kas strādā – Annemarie Borlind

BF01F0EC-2447-44AA-BA94-CD305BFC301A

Ir skaidrs, ka dabiskie matu kopšanas produkti, kas nesatur dažādus silikonus u.tml. vielas, atšķiras no pārējiem veikalos pieejamajiem līdzekļiem. Un bieži vien sievietes tos izvēloties, jūtās vīlušās, jo mati nav tādi, kā pierasts, kā gribētos. Bet patiesībā dabiski matu kopšanas produkti – tas ir pavisam cits stāsts. Stāsts par to, kā patiešām RŪPĒTIES par saviem matiem, lai tie būtu skaisti un veseli arī ilgtermiņā, ne tikai uz to brīdi, kad ir apsmērēti ar silikonu un šķietami kļūst zīdaini un skaisti. 

Šoreiz pastāstīšu par savu pieredzi ar dabiskā kosmētikas zīmola Annemarie Borlind matu kopšanas produktiem. Lai gan Annemarie Borlind pamatā koncentrējas tieši uz sejas ādas kopšanas līdzekļiem un dekoratīvo kosmētiku, sortimentā ir arī matu kopšanas produkti, ar dažiem no tiem esmu iepazinusies arī es:

Seide Natural Hair Care mitrinošs matu šampūns (200ml) un Seide Natural Hair Care intensīvi kopjoša matu maska (125ml)

4E49DD2C-8635-4ABB-AC85-2C1046A78DA1

Abi šie produkti paredzēti, lai dziļi mitrinātu un intensīvi koptu/barotu matus. Atjaunojot to spēku, mirdzumu un labo izskatu. Šampūns man ļoti patika ar to, ka tas labi puto, perfekti attīra matus. Pēc pieredzes – bieži vien dabiskajiem šampūniem ar šo ir problēmas 🙂 Izskalojot to, mati nepaliek kā salmi. Jā, tie nav arī super-gludi un mīksti, kā tas ir lietojot līdzekļus ar silikoniem, taču pēc tā arī nav vajadzības, jo turpinu ar masku. Aromāts ir ļoti dabisks un maigs – pēc ārstniecības zālītēm, visnotaļ patīkams. Arī konsistenci varu tikai uzteikt – tāda, kā labam šampūnam pieklājas 🙂

Maska ir pabiezas konsistences, taču matos klājas viegli un labi. Ir jāpatur kāds brītiņš, lai rezultāts būtu pēc iespējas labāks. Tā burtiski iesūcas matos, gandrīz pazūd tajos. Maska atjauno un kopj matus, tas ir jūtams jau pēc pirmās lietošanas reizes. Tie paliek mīksti un spīdīgi. Man ļoti iepriecināja tas, ka pēc šiem abiem līdzekļiem mati palika izteikti kupli. Uz tādu rezultātu nemaz necerēju, tas forši! 🙂

Ilgākā laika periodā lietoti, šie dabiskie matu kopšanas līdzekļi matus apgādā ar tiem vērtīgām vielām, kas tiešām spēj matos un galvas ādā uzsūkties, jo mati un galvas āda nav pārklāti ar neelpojošu silikona kārtiņu. Man labi pazīstama friziere reiz stāstīja – pāriešana uz dabiskiem matu kopšanas produktiem notiek pakāpeniski. Sākotnēji mati to var nesaprast, jo pieraduši pie tūlītējas iedarbības līdzekļiem, kas mākslīgi pārklāj matus ar silikonu, padara mīkstus un spīdīgus. Dabiskie to nedara, tie piedāvā matiem vērtīgas sastāvdaļas – augu eļļas, vaskus, ēteriskās eļļas, kas spēj tikt matos iekšā. Taču brīnumu nav un tie nespēj iedarboties momentā, bet gan pakāpeniski. Tamdēļ tas kontrasts var šķist liels – mati vienmēr bija super-gludi, bet tagad tā nav… Ir jāpaciešās un jāturpina matus lutināt ar dabisko. Tie pateiks paldies.

Protams, ir dažādi matu tipi un stāvokļi. Ja mati ir spēcīgi ķīmiski bojāti, piemēram, ar ilgviļņiem vai balinot, ļoti iespējams, ka tiem būs grūtāk atkopties/tam vajadzēs ilgāku laiku.

Seide Natural Hair Care izsmidzināms neskalojamais matu līdzeklis (100ml)

B74780CB-22E5-4826-BDE0-012B27CF3F53

Jauks kondicionieris, kas atvieglo matu ķemmēšanu, novērš pūkošanos, nogludina matus. Man ļoti patika, jo ir viegls, nepadara matus smagus vai taukainus. Ar maigu aromātu. Jauks papildinājums jau iepriekš aprakstītajai matu kopšanas rutīnai. Mati kļūst mirdzošāki un gludāki. Šo es noteikti iesaku izmēģināt, jo darbojas nevainojami.

Annemarie Borlind kopjošo kosmētiku sejai un matiem, kā arī dekoratīvo kosmētiku meklē mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!


2 domas par “Dabiski matu kopšanas līdzekļi, kas strādā – Annemarie Borlind

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s