Jaunums krāsotiem matiem – Colour Care Vibrancy no DOVE!

09E1DDD3-BB80-42EC-80C9-73B900778676

Zīmols Dove, ko esmu ļoti iemīļojusi, attiecībā uz ikdienas ādas kopšanas līdzekļiem, piemēram, dušas želejām, nu ir nācis klajā ar jaunu matu kopšanas produktu līniju krāsotiem matiem. Tas ir kā papildinājums Dove Advanced Hair sērijas matu kopšanas līdzekļiem – Colour Care Vibrancy produktu līnija!

Šobrīd līnijā ietilpst šampūns un kondicionieris, kas baro un aizsargā krāsotus matus no bojājumiem, paildzinot krāsas noturību. Produkti pasargā arī no ārējās vides kaitīgajiem faktoriem – UV stariem, ūdens, vēja, karstuma u.tml.

Colour Care Vibrancy līnijas produkti ir papildināti ar krāsu revitalizācijas un kolagēnu (Colour Revitaliser & Collagen) saturošu tehnoloģiju. Jaunā formula palīdz saglabāt matu krāsu, tāpēc tie ilgāku laiku būs dzīvīgi un gaismā izgaismoti. Formula maigi attīra un dziļi baro matus, lai pastiprinātu un atjaunotu to spilgtumu. Katrs Dove Advanced Hair sērijas produkts ir izstrādāts, izmantojot modernu matu barošanas tehnoloģiju, un ir pielāgots konkrētam matu tipam, palīdzot atraisīt matu potenciālu!

Tā kā man ir gaiši krāsoti mati, gribu piebilst, ka arī šādiem matiem IR jāizmanto matu kopšanas produkti, kas ir paredzēti krāsotiem matiem, jo, lai gan gaiši mati necieš no krāsas izbalēšanas, tiem tomēr ir nepieciešama dziļa barošana un atjaunošana, jo jebkurš krāsots mats, gribam to mēs vai nē, ir bojāts mats! 🙂

Dove Advanced Hair Series Colour Care Vibrancy šampūns (250ml, 6.19€)

A3B14022-C4B9-4EA6-8ACB-115B53F85445

Mans vērtējums – šampūns mani ļoti patīkami pārsteidza tieši ar savu krēmīgo, teju vai kondicionierim līdzīgo tekstūru! Taču ieklāts matos tas saputo perfekti – maigi, bet rūpīgi attīrot matus, tajā pašā laikā jūtami mitrinot un barojot. Arī smarža ir patīkama – svaiga un jūtama, tāda vasarīga un sulīga. Izskalojot šampūnu nav sausu un raupju matu sajūta, tie ir patīkami zīdaini un gludi. Turpinu ar kondicionieri!

Dove Advanced Hair Series Colour Care Vibrancy kondicionieris (250ml, 6.19€)

97390DB9-7C08-4EAF-AC25-72DF68A5EFE9

Mans vērtējums – kondicionierim ir laba tekstūra – tas nav par biezu vai šķidru. Matos klājas labi, nevajag pārāk daudz produkta, tas vienmērīgi izlīdzinās pa matiem. Paturot pāris minūtes un izskalojot, iegūstu jauku rezultātu – mati kļūst viegli ķemmējami, gludi. Izžāvējot tie nespurojas, ir spīdīgi. Uzreiz tā grūti novērtēt ietekmi uz matu krāsu, bet katrā ziņā ir sajūta, ka kondicionieris matus patiešām palutina. Pluss no manis par to, ka šie abi produkti aizsargā matus no UV stariem, par ko vasarā ir ļoti jāpiedomā, bet, būsim godīgas – bieži aizmirstas, vai ne? 🙂

Dove Colour Care Vibrancy produktus jau drīzumā meklē veikalos Drogas un www.drogas.lv!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s