Institut Esthederm hialuronskābes serums ādai ap acīm – alternatīva injekcijām. Vai tā arī darbojas?

E5BBAF09-4806-4A27-B692-36163C2351C4

Šī gada pašā vasaras sākumā Institut Esthederm nāca klajā ar jaunumu savā Intensive produktu līnijā – serumu acu zonai ar hialuronskābi, kura apraksts un solījums ir visai ambiciozs! Jaunais serums sola aizvietot skaistuma (tieši hialuronskābes) injekcijas, mazinot asaru rievu, piepildot ādu acu zonā, mazinot un novēršot noguruma pazīmes. Ar vienu vārdu sakot – kosmētiska alternatīva hialuronskābes injekcijām! Vai darbojas? Uzzini! 

3C47553C-D05B-4D96-9F79-BEAD7745210E

Inovatīvs produkts – pirmais acu serums ar mitrinoši piepildošu iedarbību asaru rievas mazināšanai, izmantojams kā kosmētiska alternatīva hialuronskābes injekcijām šajā zonā. Turklāt vienlaikus tas arī efektīvi novērš mīmikas grumbiņu veidošanos un mazina tumšos lokus un maisiņus zem acīm.

Hialuronskābes acu seruma radīšanā ir izmantota inovatīva patentu un tehnoloģiju kombinācija: dažādas molekulāras formas hialuronskābe, kas intensīvi mitrina un aizpilda grumbas + aktīvu sastāvdaļu ansamblis, kas efektīvi dzēš noguruma pazīmes + īpašs dārgmetāla aplikators, kas ievērojami uzlabo mikrocirkulāciju.

Seruma sastāvā ietvertā dažāda molekulāra svara hialuronskābe spēj izkļūt cauri ādas raga slānim un iedarboties uz epidermas virsējiem slāņiem. Ādā šīs molekulas piesaista ūdeni, sniedzot intensīvi mitrinošu un piepildošu iedarbību, kas ir būtiski svarīga asaru rievas mazināšanai un sīko mīmikas grumbiņu novēršanai.

Noguruma pazīmju dzēšanai seruma sastāvā iestrādāta kofeīna, karnozīna un ruskogenīna kombinācija, kas stimulē toksīnu izvadīšanu, uzlabo mikrocirkulāciju, novērš pietūkumu, mazina tumšos lokus un maisiņus zem acīm, kā arī samazina ādas oksidatīvos bojājumus.

Maksimāli efektīvai seruma uzklāšanai acu zonā, iepakojuma tūbiņa aprīkota ar īpašu aplikatoru, kas veidots no dārgmetāla pallādija. Tā inerto un tādējādi drošo īpašību dēļ, šis materiāls tiek plaši izmantots arī medicīnas instrumentu ražošanai. Pallādija aplikātors sniedz patīkamu vēsuma efektu, kas ievērojami uzlabo mikrocirkulāciju, audu elastību un līdz ar to arī ādas tvirtumu.

Vairāk par serumu – www.esthederm.lv

Mans vērtējums – lai saprastu, uz ko ir spējīgs šis serums, tas jālieto vismaz 2 mēnešus. Manējie divi nu ir pagājuši, tamdēļ jūtos gana kompetenta, lai sniegtu šo atsauksmi! Sākšu no paša sākuma – esmu perfekts eksemplārs, uz kuru testēt šo produktu, jo asaru rieva ir tieši mana problēma. Tās redzamas zem abām acīm, vēl jo spēcīgāk šķiet redzamas pēc meitiņas piedzimšanas (pieņemšanās svarā grūtniecības laikā un strauja tā pazušana pēcāk). Grūti pateikt, ar ko tas saistīts, bet laikam jau lielākoties – ģenētika. Šāda “problēma” (ja uz to tā skatās) ir arī manai mammai, vecmammai. Ar vienu vārdu sakot – arī es no tās neesmu izmukusi. It kā ikdienā man šīs asaru rievas sevišķi netraucē. Nu ir, ir, ko padarīsi. BET reizēm ir tā, ka šķiet, izskatos sagurusi, lai gan tāda neesmu un tā nejūtos. Un tas reizēm kaitina – gribētos to kopskatu tādu prišāku un možāku!

Ar ļoti lielu interesi un arī cerībām ķēros pie šī seruma izmēģināšanas, jo daudzsološais apraksts noteikti uzrunāja. Mans galvenais mērķis – tieši asaru rievas samazināšana. Grumbiņas un krunciņas acu zonā nav man liela un aktuāla problēma, tādēļ uz to sevišķi nekoncentrējos. Pirmie iespaidi – serumam ir ļoti patīkama, viegla gēl-vaida tekstūra. Tas klājas viegli, ātri iesūcas ādā. Atsvaidzina, uzmundrina. Patīkams lietošanā. Arī aplikators, kas paredzēts mikrocirkulācijas uzlabošanai, ir jauks un strādā. Serums patiesi jūtami izlīdzina un piepilda ādu. Mazās sausuma krunciņas, mīmikas rieviņas pazūd ātri vien, āda kļūst izteikti gludāka un stingrāka. Rezultāts šajā ziņā ir ļoti labs!

Taču, kas attiecas uz asaru rievu – būšu pavisam godīga – nav tā, ka tā izzūd. Jā, tā patiesi šķiet nedaudz mazāk redzama, piepildītāka, tomēr – tā stāv, kur stāvējusi. Līdz ar to sliecos domāt, ka šis serums strādā, BET, vislabāk tas droši vien darbotos kā papildus palīgs, ja jau esi veikusi hialuronskābes injekcijas asaru rievas samazināšanas nolūkos. Kā zināms, šo injekciju iedarbība saglabājas vidēji 12-18 mēnešus, bet papildus lietojot šo serumu, domāju, ka šo iedarbību varētu pagarināt vēl krietni. Kas zina, varbūt arī es tām beidzot saņemšos! 🙂

Kopumā, kā acu krēms, šis serums man ir liels un patīkams atklājums, jo tas patiesi dara, ko sola – āda acu zonā kļūst dziļi mitrināta, izlīdzināta, piepildīta un tvirta. Iesaku visām, kuras meklē foršu un iedarbīgu līdzekli ādas kopšanai acu zonā! Ieteicams no 25 gadu vecuma, taču, ja nepieciešams, to var lietot arī agrāk. Kā zināms – laicīga un piemērota ādas kopšana spēj jūtami un redzami aizkavēt ādas priekšlaicīgu novecošanos, arī acu zonā. To Jums visām novēlu! 😉


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s