Mirdzoši MATI no saknēm līdz pat galiņiem ar CREIGHTONS jaunumiem no veikaliem Douglas!

91FF73AA-D12A-40D3-88C1-1A7B2B8F200B

Jaunumi no matu kopšanas līdzekļu zīmola CREIGHTONS jau iegādājami veikalos Douglas un www.douglas.lv! Iepazinos pati un iepazīstinu Tevi – ir vērts, par to pārliecinājos! 😉 

Balto mālu šampūns (250ml, 5.99€)

19ACB669-B7C4-43C8-9891-03C81B7272C7

Creightons Clay Shampoo balansējošais šampūns taukainām matu saknēm un sausiem matu galiem. Baltā māla un kaktusa zieda ekstrakts mitrinās matus un padarīs Jūsu matus nebijuši skaistus un mirdzošus.

Mans vērtējums – izcils šampūns par ļoti saprātīgu cenu. Maniem garajiem matiem, kuriem ir tieši šāda problēma – pie saknēm tie ātri sataukojas, kamēr gali ir sausi, sausi – tas derēja perfekti. Šampūns maigi, bet dziļi attīra galvas ādu, padarot matus izteikti kuplākus un gaisīgākus. Jā, tie nedaudz lēnāk arī taukojās! Ir sajūta, ka šis šampūns (komplektā ar kondicionieri) tiešām balansē matus, līdzsvaro tos. Šampūnam ir maiga un patīkama smarža, tas labi puto, viegli izskalojas no matiem. Turpinu ar kondicionieri.

Balto mālu kondicionieris (250ml, 5.99€)

81E7E811-F563-4BD4-BB13-1FE8090EA697

Creightons Clay Conditioner balansējošais māla kondicionieris taukainām matu saknēm un sausiem matu galiem. Kondicionieris dziļi mitrina sausus matus, padara tos apbrīnojami mīkstus un maigus.

Mans vērtējums – ļoti mitrinošs un mīkstinošs kondicionieris, kas matus padara zīdainus un viegli ķemmējamus. Man nav kur piesieties, man patiešām ļoti patika. Šis matu kopšanas komplekts man ir liels atklājums, pie kura, ļoti iespējams, turēšos arī nākotnē. 🙂 Kondicionierim ir maiga, neuzkrītoša smarža, tas viegli klājas matos, intensīvi mitrina un baro jau paturot mazu brītiņu, bet var paturēt ilgāk, tad rezultāts ir gluži, kā lietojot matu masku!

Micelārais šampūns (250ml, 5.99€)

D7FD96C1-1951-4FB7-A865-228D94B8FBCC

Creightons Micellar Shampoo micelārais šampūns, kas atsvaidzina un mitrina matus. Sniedziet matiem dzīvību ar šo detoksējošo un mitrinošo Creightons micelāro šampūnu.

Mans vērtējums – dziļi mitrinošs šampūns, kas arī jauki atšķetina matus. Rezultāts ir dzīvīgs un mirdzošs. Patīkams aromāts, jauki puto, viegli izskalojas no matiem. Par detox efektu grūti spriest, bet katrā ziņā – mati paliek jauki un spīdīgi. Izskatās un jūtās veseli un atjaunoti. Man patīk pats koncepts – šampūns, kurā iekļauts micelārais ūdens. Micelārie produkti, piemēram, sejas ādas attīrīšanai, man ļoti patīk, jo attīra perfekti, bet saudzīgi, piemēroti par jutīgai ādai. Un ar šampūnu ir līdzīgi – tas attīra un padara matus skaistus, lieki nekairinot galvas ādu, esot maigs pret matiem.

Micelārais kondicionieris (250ml, 5.99€)

E5452145-E9CC-4AD6-9831-976D863AD482

Creightons Micellar Conditioner micelārais kondicionieris, kas atsvaidzina un mitrina matus. Sniedziet saviem matiem dzīvību ar šo detoksējošo un mitrinošo Creightons micelāro kondicionieri. Tam piemītošā īpaša formula palīdzēs dziļi barot un atjaunot pašus bojātākos matus.

Mans vērtējums – dziļi mitrinošs kondicionieris, kas pabaro, atšķetina matus, padara tos izteikti viegli ķemmējamus un mirdzošus. Rezultāts jau pēc pirmās lietošanas reizes. Rezultāts ir noturīgs un skaists visas dienas garumā.

Kopumā abi šie aplūkotie matu kopšanas produktu komplekti ir visai līdzvērtīgi – noteikti nenožēlosi izmēģinot, ja meklē labi attīrošus, bet maigus matu kopšanas līdzekļus, kas dziļi mitrina, atšķetina matus, padara tos viegli ķemmējamus un izžāvējot – gaisīgus un mirdzošus. Tas viss būs – pārliecinājos! 😉

Meklē šo un citus Creightons matu kopšanas līdzekļus veikalos Douglas un www.douglas.lv

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s