3 inovatīvi jaunumi no Laboratoires FILORGA Tavām skropstām, uzacīm, lūpām un ādai

image1 (63)

Es mīlu kosmētikas zīmolus, kuri allaž nāk klajā ar ko jaunu un interesantu. Kuri neapstājas pie standartizētas skaistumkopšanas, bet iet soli uz priekšu un rada inovācijas. Un Laboratoires FILORGA tāds noteikti ir. Mana iepazīšanās ar šo zīmolu notika pērnā gada nogalē (Viens no aizvadītā gada jaukākajiem atklājumiem – zīmols FILORGA!). Bet šodien iepazīstos ar diviem zīmola jaunumiem un vienu lielisku produktu, kas ideāls vasarai – aicinu Tevi sev līdzi! 

Uzreiz gan atvainojos par garajiem produktu aprakstiem, ko esmu iekļāvusi šajā rakstā, bet tie ir tik tiešām izsmeļoši un iepazīšanas vērti. Lai saprastu, kā tieši produkts darbojas, kam paredzēts, ko satur. Tā laikam ir vēl viena mana vājībā – parasti pamatīgi izpētu to, ko taisos likt uz savas sejas/ķermeņa ādas, acīm, lūpām, matiem vai jebkur citur 🙂

JAUNUMS! OXYGEN-PEEL MIKROPĪLINGS ĀDAS PIESĀTINĀŠANAI AR SKĀBEKLI

image2 (37)

PĪLINGS UN APSKĀBEKĻOŠANA APVIENOJUMĀ > SVAIGA GAISA MALKS ĀDAI
Triju veidu iedarbība ar manāmu efektu jau pēc pirmās lietošanas reizes
VIRSMAS ATJAUNINĀŠANA > Labākais, ko var dot profesionāls pīlings
APSKĀBEKĻOŠANA > Bioloģiski aktīvi skābekļa avoti
TVIRTINĀŠANA > Hialuronskābe > NCTF® komplekss

MĒRĶIS – JEBKURA TIPA ĀDA BEZ DZĪVĪGUMA

Lieliski panesamais sastāvs ir pilnībā piemērots jebkura tipa ādai, pat izteikti jutīgai. Līdzeklis paredzēts
● pilsētu iemītniecēm, smēķētājām, sievietēm, kas uzturas piesārņotā vidē, un visām citām sievietēm, kuru āda cieš no skābekļa bada un kuras sapņo par to, lai ādas tekstūra būtu ideāla;
● sievietēm, kurām patīk pīlings un kuras vēlas katru dienu kaut ko darīt savas ādas labā;
● sievietēm, kuru āda ir tik “piesātināta”, ka parastie ādas kopšanas līdzekļi vairs nedod nekādu labumu.

VIRSMAS ATJAUNINĀŠANA
MIKROPĪLINGA KOKTEILIS 6-6 (6 SKĀBES – 6 %)
Kokteilī, kura radīšanai ierosmi devuši FILORGA pīlinga līdzekļi, 6 % koncentrācijā apvienotas sešas savstarpēji papildinošas skābes:
● glikolskābe – pret grumbām
● fitīnskābe – mirdzuma pastiprināšanai
● citronskābe – poru sašaurināšanai
● salicilskābe – ideālas ādas tekstūras iegūšanai
● mandeļskābe – ādas toņa viendabībai
● glikonolaktons – lieliskai panesamībai

APSKĀBEKĻOŠANA
BIOLOĢISKI AKTĪVI SKĀBEKĻA PIESAISTĪTĀJI
To funkcija: uzlabot skābekļa izkliedēšanos ādā, palīdzot to aizvadīt līdz šūnu kodoliem.
Rezultāts: āda, ko acumirklī atveldzējis svaiga gaisa malks

TVIRTINĀŠANA
HIALURONSKĀBE UN NCTF® KOMPLEKSS
Divas no estētiskās medicīnas aizgūtas aktīvās sastāvdaļas:
● hialuronskābe – ādas mitrināšanai un tvirtumam
● dzīvinošais NCTF® komplekss – ādas atjaunošanās veicināšanai
Rezultāts: dienu pēc dienas arvien lielāks ādas mirdzums.

Mans vērtējums – manuprāt, ļoti inovatīvs un neparasts produkts, kas atvieglo ādas ikdienas kopšanu un sniedz redzamu rezultātu. Izmantojams kā toniks, tas sniedz mikropīlingu ādai, atjaunojot, mitrinot, tvirtinot un burtiski piepildot ādu ar skābekli. Iepazīstoties ar produkta sastāvu, kurā ir 6 dažādas skābes, es nedaudz sabijos – kā būs? Vai āda netiks pārlieku kairināta? Tomēr manas bažas izrādījās liekas – līdzeklis tiešām der visu tipu ādām, arī jutīgai. Tas lietojams vakarā uz tīras sejas ādas, kā jau minēju – tonika vietā. Ņemot vērā, ka līdzeklis satur skābes, ieteicams dienas laikā lietot saules aizsarglīdzekli.

Rezultāts pēc vairāku nedēļu lietošanas – āda ir kļuvusi ievērojami tīrāka un gludāka. It kā dzīvīgāka, tvirtāka. Liels pluss par to, ka līdzeklis tiešām nedaudz samazina poras, protams, nav tā, ka tās izzūd, bet mazākas ir. Uzlabojies sejas ādas tonis, vienmērīgums. Uzteicami ir tas, ka šis mikropīlings ilgtermiņā darbojas daudz labāk par jebkuru standarta pīlingu, ko lietojam mājas apstākļos. Lietojot šo, pārējos var droši atmest. Pieļauju, ka šis līdzeklis varētu būt arī ļoti labs, lietojot kursa veidā – pavasarī/rudenī vai pēc nepieciešamības, kad jūtams – ādai nepieciešama intensīva palīdzība, uzlabošana.

JAUNUMS! FILORGA OPTIM-EYES LASHES & BROWS® Augšanu veicinošs un kuplinošs līdzeklis skropstām un uzacīm

image3 (28)

Laikam ritot, skropstu un uzacu augšana un nomaiņa kļūst lēnāka. Skropstas kļūst plānākas un retākas, arī uzacis vairs nav tik kuplas un biezas – tā acis zaudē izteiksmību. FILORGA kosmētiskais līdzeklis OPTIM-EYES LASHES & BROWS® ar diviem sastāviem veicina skropstu un uzacu augšanu un izteiksmību.

image4 (17)

1) SKROPSTU UN UZACU AUGŠANAS VEICINĀŠANAI: Kera-Extend CX komplekss, kas satur biohanīnu A, peptīdus un biotehnoloģiski audzētas aļģes, stimulē keratīna sintēzi. Rezultāts: skropstas un uzacu matiņi kļūst garāki un biezāki. Kera-Maintain CX komplekss uz GHK biotinilpeptīdu un pantenola bāzes spēcina skropstas un uzacis, matiņu saknes nostiprinot folikulā. Rezultāts: skropstas un uzacis kļūst izturīgākas, mazinās to izkrišana. Dzīvinošais NCTF® komplekss uzacis un skropstas padara biezākas.

image5 (9)

2) APJOMAM UN AIZSARDZĪBAI: olbaltumvielām piepildītā barojošā matrice ar tām apgādā matiņu stiebrus, palīdzot atjaunot to struktūru un nodrošināt tiem barības vielas. Bezkrāsainā bāze pārklāj skropstas un uzacis, tā ka matiņi acumirklī kļūst apjomīgāki un izteiksmīgāki. Uzklāta zem tušas, bāze arī palielina tās noturību.

Mans vērtējums – Ui, kā man šis patika! 🙂 Esmu izmēģinājusi dažādus līdzekļus skropstu augšanas veicināšanai. Jo, lai gan manas skropstas ir garas no dabas, gadiem ejot tiešām šķiet, ka tām reizēm ir vajadzīgs kāds intensīvi barojošs kurss no ārpuses, lai sniegtu tām atbalstu un palīdzētu atjaunoties savā sākotnējā biezumā un apjomā. Šis līdzeklis darbojas tieši tā. Nē, tas nepadarīs skropstas uz pusi garākas, bet tas noteikti atjaunos to biezumu, elastību, kuplumu. Man pēc 3 nedēļu regulāras (no rīta un vakarā) lietošanas ir lieliski rezultāti – skropstas izkrīt izteikti mazāk, ir kļuvušas biezākas un kuplākas. Garums nav mainījies, bet ir sajūta, ka krāsa ir kļuvusi tumšāka, intensīvāka. Skropstas noteikti ir dzīvīgākas un elastīgākas, izskatās ļoti labi arī bez tušas.

Kas attiecas uz lietošanu – līdzeklis lietojams 2 soļos – pirmajā ar mazu otiņu jāuzklāj līdzeklis tieši pie skropstu saknītēm, bet otrajā – jāpārklāj skropstas ar caurspīdīgu, aizsargājošu bāzi. Tā lieliski sadarbojas arī ar skropstu tušu – nedaudz pagarina un sagatavo skropstas krāsošanai, aizsargā, veicina tušas noturību.

Kopumā es šo līdzekli noteikti rekomendēju izmēģināt – kā intensīvi skropstas (un uzacis) uzlabojošu, kursa veidā, kad jūti – tas nepieciešams!

NUTRI-FILLER LIPS® TRĪSKĀRŠAS IEDARBĪBAS APJOMU ATJAUNOJOŠS BALZAMS

image6 (1)

Kā mitrināt un barot lūpas, lai sadziedētu plaisiņas un atjaunotu to agrāko apjomu? Laboratoires FILORGA piedāvā lielisku risinājumu – inovatīvu multiaktīvu produktu, kurš iedarbojas trīs veidos.

Baro un dziedē: Barojošu eļļu un atjaunojoša šī sviesta tandēms baro, dziedē un aizsargā sasprēgājušas lūpas.

Atjauno apjomu un izlīdzina: Peptīda kolagēna būsters izlīdzina lūpu ādu, atjaunojot dabisko apjomu un lūpu kontūras.

Revitalizē ādas mirdzumu: Revitalizējošu aktīvo sastāvdaļu kokteilis NCTF® kombinācijā ar ādas mirdzumu atjaunojošu aktīvo sastāvdaļu nekavējoties atsvaidzina lūpu dabisko toni.

Ar katru dienu lūpas kļūst gludākas un tvirtākas; efekts ir acīmredzams un noturīgs. 

image7

Mans vērtējums – lūpu balzamus lietoju visu cauru gadu. Atzīstu – parasti gan dodu priekšroku standarta lūpu balzamiem, kuru galvenā funkcija ir mitrināt un aizsargāt. Šis man bija jaunums (lai gan nav jaunums zīmolam), jo sola ne vien mitrināt un atjaunot, bet arī piepildīt lūpas. Tomēr piepildīt, tas nozīmē – atjaunot agrāko to apjomu. Tātad principā anti-age produkts lūpām, kas neļauj zaudēt apjomu, kas diemžēl ir diezgan neizbēgami, gadiem ejot.

Produktam ir super-viegla eļļas konsistence, kas burtiski kūst uz lūpām. Nepieciešams minimāls daudzums šī balzama vienā lietošanas reizē. Ļoti jauka smarža, viegla garša. Izskatās kā jauks un viegls lūpu spīdums. Dabīgs. Patīkama sajūta uzklājot. Lūpas tiek mitrinātas, nomierinātas, jūtas labi. Par apjoma atjaunošanu man grūti spriest, vairāk gribētos sliekties domāt, ka tas sevišķi nebija zudis. Viss pārējais mani ļoti apmierina – jauks produkts tieši vasarai, kad neko smagu lietot negribas. Ideāls arī ballītēm un pasākumiem, jo uzlabo lūpu izskatu, toni. Žēl vienīgi, ka sastāvā nav iekļauts SPF, tad vispār būtu ideāls 🙂


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s