Skaistuma rituāls pie Institut Esthederm speciālistes jeb – uzzinu daudz jauna par savu ādu!

Vai tev šķiet, ka pazīsti savu sejas ādu? Tipu, problēmas…? Līdz šim vienmēr domāju, ka zinu visu par sevi šajā jomā. Man taču ir kombinēta/taukaina sejas āda ar paplašinātām porām, galvenais uzdevums to attīrīt, viegli mitrināt, matēt. Tomēr nesen piedzīvots skaistuma rituāls pie Institut Esthederm speciālistes Jekaterinas mani tā sakot atsēdināja un lika paskatīties uz sevi ar pavisam jaunām acīm. 

Sākumā plānota kā vienkārši relaksējoša procedūra sejas ādai, šis skaistuma rituāls izvērtās par jaunu un vērtīgu sevis izzināšanas piedzīvojumu. Bet sākšu no paša sākuma. Ar Institut Esthederm kā zīmolu un tā kosmētiku šī nebija mana pirmā iepazīšanās. Tomēr – nav arī tā, ka esmu bijusi ļoti tuva ar šo zīmolu. Šis tas ir ticis mēģināts, bet tā pamatīgāk zīmolam un tā filozofijai pievērsusies neesmu. Tādēļ liels paldies Institut Esthederm par uzaicinājumu izbaudīt šo jauko sevis palutināšanas piedzīvojumu, ko man šķiet – biju diezgan godīgi nopelnījusi 🙂

Tā bija saulaina un jauka trešdienas pēcpusdiena, kad devos uz Institut Esthederm skaistumkopšanas institūtu Berga Bazārā. Tur smaidīga un tik pat saulaina mani sagaidīja kosmetoloģe Jekaterina Suhoparova. Atmosfēra lieliska – miers, klusums, elegance. Man, kā jau skaistuma blogerei, vienmēr pa rokai telefons – ja nu ko nofotografēt vajag! Jekaterina uzreiz saka – liec labāk nost, tev jāatpūšas, jāguļ un jāizbauda. Piekrītu, viņa sola par foto parūpēties. Atguļos uz kušetes un cenšos atslābināties.

4BD9EDF4-4B25-49F6-BB95-25D3304DD6EF

Procedūra sākas ar jautājumiem par manu ādu – kāda tā, manuprāt, ir, kā es par to rūpējos ikdienā. Ļoti patika Jekaterinas pieeja – visas ādas ir skaistas un lieliskas, bet mums pašiem ir jāmācās ar savu ādu sadraudzēties! Jo viss mūsu organismā darbojas kā vienots veselums, arī āda nav atrauta no visa cita. Ja kas neapmierina, jādomā dziļāk, jāskatās plašāk. Un – sevi jāmāk mīlēt, vismaz ir jācenšas to darīt! Stāstu, ka sejas āda vienmēr bijusi kombinēta/taukaina, paplašinātas poras, āda ir diezgan cimperlīga. Mēdz būt arī izsitumi, lai gan drīz svinēšu jau savu 31 dzimšanas dienu. Jā, pēc meitiņas piedzimšanas ir arī jauns draugs uz pieres – pigmenta plankums, kas spītīgi parādās ik vasaru līdz ar pirmajiem saules stariem. Kopumā mēģinu ar to visu draudzēties un sadzīvot, bet ne vienmēr sanāk…

Jekaterina ne par ko no mana stāstītā nešausminās. Visu uztver mierīgi un saka – paskatīsimies, kāda tava āda ir, kas tai patiešām nepieciešams! Procedūra sākas ar relaksējošu nelielu masāžu rokām, kājām, sprandas daļai. Tad seko viss pārējais – lēna un saudzīga make up noņemšana, ādas attīrīšana, mitrināšana, lološana… Viss, ko kosmetoloģe dara ir ļoti patīkami, mierīgi, maigi un relaksējoši. Izbaudu no visas sirds! Brīžiem jūtos tik ļoti relaksēti, ka gandrīz vai aizmiegu. Sen neesmu bijusi uz šādu sevis palutināšanas pasākumu un gribas tvert katru mirkli, lai pavilktu to garāku. Liels paldies Jekaterinai, ka visas procedūras laikā viņa praktiski nerunā – ļauj atpūsties un no sirds izbaudīt.

FAA0DAB1-A89E-48F2-83AD-EC4A0EA73593

Kad procedūra noslēgusies, Jekaterina sāk stāstīt. Par mani, manu ādu. Klausos un brīnos. Viņas vērtējums ir tāds, ka manas ādas galvenā problēma, ja tā to var saukt, ir tieši tas, ka āda ir pat ĻOTI jutīga. Ne taukaina vai problemātiska, bet tieši jutīga. Un viss pārējais, par ko ikdienā uztraucos, izriet tieši no šī faktora. Jutīgums ir pirmais, ar ko man jāmācās sadzīvot. Āda ir jāmierina, jārada tai maksimāli draudzīgi apstākļi, lai nav iemeslu stresot un uztraukties. Ja stresošu, uztraukšos vai dusmošos pati, arī āda sāks spīdēt, poras kļūs redzamākas. Ja būšu mierā ar sevi, arī āda jutīsies labi. Kas attiecas uz ikdienas kopšanu – man izslēgti ir visi abrazīvie skrubji, līdzekļi ar stiprām skābēm. Der viss, kas ādu attīra, bet dara to maigi, viss, kas nomierina, līdzsvaro. Obligāta ir mitrināšana. Tā kā uz vaigiem, deguna un zoda ir arī kuperozas ādas pazīmes – mazie asinsvadiņi, tad nav vēlama arī sejas birstīšu izmantošana. Tāpat – āda jāsarga no liela karstuma/aukstuma, temperatūras svārstībām.

Taču nav tā, ka Jekaterina uzskaita tikai manas ādas tā sakot vājās vietas. Viņa mani arī ļoti slavē – āda esot ļoti laba pēc savas ģenētiskās bāzes – tvirta un piepildīta. Novecošot lēni. Arī tagad – manos 30 gados – neesot vēl nekādu grumbiņu un krunciņu, kas šajā vecumā sievietēm jau mēdzot parādīties. Neslēpšu – par to prieks 🙂 Arī paplašinātās poras, par kurām vienmēr esmu pārdzīvojusi, neesot nemaz tik dziļas. Drīzāk virspusējas un tīras – par to tīrību, protams, jārūpējas, bet tās nav nekādas šausmas. Tas gala rezumē – āda ir laba, bet man nedaudz jāpamaina savi ikdienas kopšanas paradumi, jāiemācās to vēl vairāk mīlēt un arī – lutināt pašai sevi. Mazāk stresot par lietām, kas nav tā vērtas, vairāk – priecāties par dzīvi un to, ko tā sniedz!

Vēl – speciāliste arī iesaka vairākas aparātu procedūras, par kurām man vērts padomāt. Un, protams, izveido man piemērotu Institut Esthederm līdzekļu izlasi. Arī tā pārsteidza. Es pati būtu nosaukumi pavisam citus produktus. Tas vēlreiz apstiprina manu pārliecību – pirms iegādājaties sejas krēmu un citus kopjošos līdzekļus, ir vērts par 100% noskaidrot, vai tieši tie ir tie, kas ādai vajadzīgi! Jo tikai tad ir iespējams no kosmētikas produktiem sagaidīt rezultātu, kādu patiesi vēlies! 🙂

 


Viena doma par “Skaistuma rituāls pie Institut Esthederm speciālistes jeb – uzzinu daudz jauna par savu ādu!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s