Jaunums! Īpaši maigs, bet intensīvs antiperspirants – NEO PANTHENOL PLUS no Garnier

image1 (58)

Tēma, kas vasarā aktuāla – svīšana. Normāls mūsu organisma process, bet nevienai negribas, lai tas ietekmē ikdienu. Izeja – antiperspirants. Taču – ja paduses skuj, epilē vai vaksē, tad vairums šo līdzekļu var būt pārāk spēcīgi un sagādāt nepatīkamas sajūtas. Kādi varianti? Garnier piedāvā savējo – jauni, īpaši maigi antiperspiranti, bet ar to pašu 48h aizsardzību!

NEO PANTHENOL PLUS sausās plūsmas izsmidzināmais un sausā krēma antiperspirants (150ml/40ml, ~4€)

Intensīvs antiperspirants, kas ir divreiz maigās pret ādu (salīdzinājumā ar klasiskajiem antiperspirantiem). Tā sastāvā ir 50% vairāk pantenola, kas atjauno ādas virsmu, atgriež tās komfortu. Pieejams divos formātos – kā sausās plūsmas izsmidzināmais un sausā krēma antiperspirants.

image2 (34)

image3 (25)

Mans vērtējums – lai gan modē nāk dabiskie dezodoranti, es vēl arvien esmu par antiperspirantiem. Tos lietoju ikdienā, jo negribu, lai man par svīšanu vispār jādomā. Jāsaka godīgi – arī āda padusēs man nav sevišķi jutīga un uz antiperspirantiem reaģē absolūti normāli. Tomēr – ar interesi izmēģināju šos jaunumus no Garnier. Ir jauki, ka tiek padomāts ne vien par efektu attiecībā uz sviedriem, bet arī – par ādas labsajūtu. Man jo sevišķi patika krēmveida Neo Panthenol Plus antiperspirants, jo tas ir ļoti maigs, ar patīkamu aromātu un lieliski novērš svīšanu. Jā, āda padusēs arī ir maiga, gluda un vienmērīgā tonī. Vienīgi – jāatrod tas īstais krēma daudzums, nevajag lietot par daudz, jo tad tas ne tik labi iesūcas ādā + var notraipīt melnu apģērbu. Kas attiecas uz izsmidzināmo versiju – tas pats efekts + vēl ātrāka iesūkšanās ādā! Jauki jaunumi vasaras sezonai, kad padusēm tiek vēl papildus uzmanība! 😉

Meklē jaunos Garnier NEO PANTHENOL PLUS antiperspirantus veikalos Drogas un internetveikalā www.drogas.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s