Aizsargāta sejas āda +izlīdzināts tonis un matēts rezultāts – BIODERMA saules aizsarglīdzekļi

image1 (57)

Mēs visas zinām, cik būtiski ir pasargāt savu ādu no saules starojuma, sevišķi – pavasarī un vasarā. Taču reālajā dzīvē ne vienmēr tas izdodas. Bieži vien iemesls ir ļoti triviāls – ir pagrūti atrast tiešām foršu saules aizsargkrēmu, kas ļauj ādai elpot, nenosprosto poras, nerada baltu un lipīgu kārtu, nespīd, nav taukains un smags… Noraksturoju biežāk sastopamos saules aizsargkrēmu mīnusus. Šoreiz par 2 produktiem no zīmola Bioderma, kas apgāž visas šīs nepilnības – noteikti iesaku izlasīt!

PHOTODERM SPOT SPF50+/UVA35 (30ml, 15.12€)

image2 (33)

Īpaša maksimāla aizsardzība pret sauli lokalizētai hiperpigmentācijai (brūnajiem plankumiem), ar lāzeri apstrādātai ādai un ādai, kura pārcietusi dermatoloģisku operāciju (rētojumi).

Maksimāla aizsardzība pret UVB starojumu un unikālā Photoderm SPOT iedarbība, aizsargājot pret spēcīgu UVA starojumu, novērš saules apdegumus, saules nepanesamības reakcijas un arī priekšlaicīgu ādas novecošanos.

Nozīmīgais apvērsums cīņā pret šūnu bojājumu risku – ekskluzīvais patentētais Cellular BIOprotection® komplekss* nodrošina ādas šūnu optimālu aizsardzību.

Photoderm SPOT satur īpašas aktīvās vielas, kuras līdz minimumam samazina pigmentācijas risku un nomierina novājinātu ādu.

Photoderm SPOT kūstošā tekstūra rada labsajūtu un ārkārtīga maiguma sajūtu uz ādas. Uzklājot būdams pilnīgi bez krāsas, Photoderm SPOT ļoti viegli klājas, neveidojot nekādu eļļainu kārtiņu un neatstājot baltus plankumus.

Photoderm SPOT neaizprosto poras, ir noturīgs pret ūdeni un fotostabils. Bez smaržas un nodrošina izcilu panesamību.

Mans vērtējums – esmu ļoti priecīga par šo atklājumu. Mana problēma, par kuru jau esmu vairākas reizes stāstījusi, ir pigmenta plankums uz pieres, kas parādījās līdz ar meitiņas piedzimšanu (patiesībā – jau grūtniecības laikā). Ja parasti šie pigmenta plankumi parādās un viss, tad manējais ir īpaši interesants – ziemā tas praktiski pazūd. Nu tā, ka nav un šķiet- hūūū… prom ir. Bet – līdz ar pirmajiem pavasara saules stariem – atpakaļ! Ja nelietošu saules aizsargkrēmu, tas kļūs arvien izteiktāks. Tomēr – kurš katrs saules krēms neder, pašā pavasara sākumā provēju kādu SPF30, kas izstrādāts tieši sejai, bet manam plankumam no tā ne silts, ne auksts. Šis Bioderma saules aizsargkrēms ir īpaši radīts manai problēmai un tiešām darbojas. Šis ir vienīgais, kas man palīdz ierobežot pigmenta plankuma attīstību (tas, protams, nepazūd, bet arī nepaliek tumšāks). Krēms ir diezgan viegls, nepaliek balts uz ādas. Ļauj elpot, nav taukains. Tiesa – dienas laikā jāatjauno, lai iedarbība būtu spēcīga visu laiku. Pluss par to, ka nenosprosto poras un patīk ādai.

JAUNUMS! PHOTODERM NUDE Touch SPF50+/UVA25

image3 (24)

Jaunums! Saules aizsarglīdzeklis “kailas ādas” efektam. Īpaši matējošs pārklājums, ādas nepilnību mazināšana. Ļoti augsta dermatoloģiskā aizsardzība no saules, ādas spīduma bioloģiska kontrole, kas regulē spīduma problēmu 8h garumā. Izlīdzināta sejas krāsa un ilgnoturīgs “kailas ādas” efekts. Gluda un mirdzoša āda, nepilnību samazināšanās dienu no dienas.

image4 (15)

image5 (7)

Mans vērtējums – kad piedalījos šī jaunā produkta prezentācijas pasākumā, šķita – nevar būt, ka beidzot ir radīts līdzeklis tieši man! Jo te runa ir par visu, ko varētu vēlēties – augsta aizsardzība no saules, spīduma kontrole, ādu matējošs efekts + toņa izlīdzināšana un nepilnību novēršana. 🙂 Un jā – produkts tā arī darbojas! Pēc savas būtības to varētu pielīdzināt vieglam BB krēmam, ko lietot vasarā, kad smagus make up produktus nu galīgi negribās. Pievienotā vērtība – reāli augsta saules aizsardzība, kas nav standarta SPF15 vai 20, kā parasti šāda tipa produktos. Taču patiesībā šis produkts pirmām kārtām ir tieši saules aizsarglīdzeklis un viss pārējais ir vien estētiska pievienotā vērtība, kas reāli samazina pudelīšu skaitu vannas istabas plauktiņā.

Šim līdzeklim ir ļoti interesanta tekstūra, kas pirmajā lietošanas reizē pārsteidz – kā ūdens! Nu riktīgi šķidrs. Taču – uz ādas uzklājot man tas pirmajā brīdī pat šķiet eļļains. Bet – pēc mirkļa jau paliek matēts, radot it kā pūdera efektu. Tonis ir maigs un viegls, bet redzami izlīdzina ādas toni un padara to vienmērīgu. Kopumā ar šo produktu ļoti ātri var sasniegt veselīgas un smukas ādas rezultātu + kārtīgu aizsardzību. Man personīgi gan prasījās vēl nedaudz pūdera pa virsu, bet varbūt tas tā vien man, jo pūderi lietoju vienmēr.

Par noturību – man tās nav 8 stundas, bet kādas 3-4 stundas bez spīduma ir gan un man tas ir diezgan daudz! Saliekot visus plusus un mīnusus, man prieks, ka esmu iepazinusies ar šo produktu, jo tas noteikti ir vērtīgs atklājums vasaras sezonai! Ak jā – pluss no manis arī par sastāvu. Produktam ir pievienota arī salicilskābe un citas kombinētai ādai vērtīgas vielas, kas dienu no dienas palīdz attīrīt ādu un aizkavē izsitumu veidošanos!

Šo un citus Bioderma produktus meklē lielākajās aptiekās: BENU Aptieka, Mēness Aptieka, Apotheka Aptiekās, InternetAptieka.lv, Euroaptieka, Mana Aptieka, Latvijas aptieka un citās.

Ieskaties arī jaunā PHOTODERM NUDE Touch SPF50+/UVA25 prezentācijas pasākumā! 

 


Viena doma par “Aizsargāta sejas āda +izlīdzināts tonis un matēts rezultāts – BIODERMA saules aizsarglīdzekļi

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s