Matu kuplumam un spēkam – BES Professional

image1 (53)

Kuplinošu matu kopšanas produktu izmēģināšana ir mana vājība. Nu kurai gan negribas apjomīgus un skaistus matus, vai ne? 🙂 Iepazīstos ar matu kopšanas produktiem no BES Professional un jaunumu – ekoloģisko matu laku bez gāzes! 

BES PROFESSIONAL HAIR FASHION VOLUME ŠAMPŪNS un KONDICIONIERIS (300ml, ~10€ katrs)

image2 (30)

Produktu formulā ietilpst Akācijas kolagēns, kas dod matiem papildus atbalstu, sniedzot tiem apjomīgāku izskaut, spīdumu un neticamu skaistumu. Pateicoties Akācijas kolagēnam, kas sastāv no ļoti elastīgām mikrosfērām, kas piestiprinās pie matu kutikulas, noslēdzot to un paceļot uz augšu. Tieši tā tiek iegūts biezāku un apjomīgāku matu efekts. Vēl viena svarīga sastāvdaļa ir marakujas ekstrakts. Tas ir bagātināts ar vitamīniem A un B12, proteīniem, fosforu un dzelzi, kas baro matus un sniedz tiem papildus atbalstu, nodrošinot to ka tie nepārlūzīs. Argāna eļļa, kas bagātināta ar linolskābi un vitamīnu E, stimulē vitālās funkcijas galvas ādā, kā arī līdzsvaro hidrolipīdu līdzsvaru galvas ādā un matos.

Mans vērtējums – patiesi jauks matu kopšanas produktu komplekts! Darbojas pārliecinoši. Nejutu tik lielu iedarbību uz matu kuplumu, cik uz veselības un kopējā stāvokļa uzlabošanu. Mati pēc abu šo produktu lietošanas kļūst ļoti vijīgi un elastīgi, izķemmējas bez jebkādām problēmām. Nepūkojas, neveļas, neelektrizējas. Uzlabojams spīdums, matu tekstūra, gludums. Ļoti būtiski gan ir lietot produktus tā, kā ražotājs norādījis – paturot matos vismaz 5 minūtes – jo tad arī tiek sasniegts vislabākais rezultāts. Papildus pluss no manas puses par lielajiem iepakojuma tilpumiem un samērīgo cenu. Labs ieguldījums skaistu matu vārdā.

BES PROFESSIONAL EKOLOĢISKA MATU LAKA BEZ GĀZES (300ML, ~10€)

image3 (21)

Piemērota visu tipu matiem. Veido, sniedz apjomu, fiksē – dabīgi, maigi, noturīgi. Ātri nožūst, ļauj mainīt matu sakārtojumu vienkārši izķemmējot matus. 

Mans vērtējums – ikdienā matu laku nelietoju, bet viena man vienmēr stāv vannas istabas plauktiņā īpašajiem gadījumiem. Līdz šim diezgan apzināti izvairījos no šādām šķidrām lakām bez gāzes, jo stereotipiski uzskatīju, ka tās matus saķepina un padara smagus. Šī laka pierāda pretējo. Jā, tā lietošanā atšķiras – nedaudz jāpiešaujas to uzklājot, lai nav par daudz un jāpūš no ~ 25cm attāluma. Tomēr – tā nostiprina frizūru bez lieka svara, mati nekļūst stīvi un cieti. Tos var arī mierīgi izķemmēt, ja nepieciešams! Laka ļauj iegūt kuplākus matus un šis efekts ir noturīgs. Jauks atradums, izmēģināšanas vērts!

BES Professional produkti pieejami salonos KOLONNA un veikalā/noliktavā Rīgā, Hanzas ielā 10!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s