2in1 MELNĀ sejas maska no Annemarie Borlind

image1 (48)

Melnās maskas ir modē. Jā, vēl arvien! 😉 Tās ir arī vienas no manām iecienītākajām. Šoreiz par atklājumu no Annemarie Borlind – melno masku un pīlingu vienā produktā! 

Annemarie Borlind Beauty Mask 2 in 1 melnā maska (75ml, 25.30€)

image2 (27)

  • Intensīvi kopjoša maska kombinēta tipa ādai ar paplašinātām porām;
  • Ar fitoplanktonu un lilijas ekstraktu;
  • Attīra. Atsvaidzina. Balansē.

Balansējoša maska un maigs pīlings vienā tūbiņā. Lilijas ekstrakts mazina plankumus, attīra ādu no liekā sebuma un taukainā spīduma. Fitoplanktons attīra un sašaurina poras. Maska attīra ādu arī no atmirušajām ādas šūnām.

Rezultāts: āda izskatās daudz tīrāka, matēta un gludāka. Relaksējošs rituāls ar acīmredzamu un ilglaicīgu efektu.

Mans vērtējums – melnā maska, kas pārsteidza! Vairumā gadījumu ir ierasts, ka melnās maskas dziļi attīra ādu, taču bieži vien to arī sausinot. Jo attīrīšana ir pamatuzdevums. Ar šo masku ir citādi – āda ne vien kļūst tīra, bet arī pārsteidzoši maiga, gluda, mitrināta. Rezultāts ir ļoti acīmredzams jau pēc pirmās lietošanas reizes – āda izskatās daudz svaigāka, tīrāka un gludāka. Lietojot šo masku regulāri tā ļoti jauki palīdz cīnīties ar pārmērīgu ādas taukošanos un spīdēšanu. Protams, kas attiecas uz porām – tās nekur nepazūd, bet ir sajūta, ka maska tās nedaudz ierobežo un tiešām sašaurina. Papildus – maska forši izlīdzina ādas toni, padarot to vienmērīgāku. Šī ir viena no jaukākajām melnajām maskām, kas mēģinātas. Noteikti to lietošu turpmāk, jo ir rezultāts. Kas attiecas uz pīlingu – tas ir kā maskas papildus bonuss. Pēc norādītā laika, ko maska jātur uz ādas, to ar vieglām apļveida kustībām vajag iemasēt ādā, tur lūk, arī pīlinga efekts. Principā šī maska darbojas kā vesela ādu attīroša procedūra!

Annemarie Borlind kopjošo kosmētiku, kā arī dekoratīvo kosmētiku PILNĀ izvēlē meklē mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!


Viena doma par “2in1 MELNĀ sejas maska no Annemarie Borlind

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s